Глобальні оголошення!



Шенген віза для депортованих українців

Модератори: олеся, Любов

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення yultsya » 05 серпня 2014, 22:14

Virchik написав:yultsya, ну будемо чекати хороших новин.
А поки будемо збирати документи бабусів і дідусів.
В мене чоловіка батько народився у Польщі, але нажаль батько з чоловіком не спілкується.
Тому будемо шукати документи бабців і дідів.
Правда у нас візи ще до липня 2015р., то я так розумію що аж тоді можна буде здавати.


Virchik, таки тре,щоб попередня віза закінчилась. Бо я хотіла вже хоть національну зробити(вона безкоштовна і в Луцьк в консульство можна записатись на наступний день вже). І думала паралельно буду подаватись на шенген. Таке щось хотіла намудрувати :hi: Але в кол центрі сказали,що навіть та національна мала б закінчитись(((а тоді по новому подаватись

Щодо документів, то тобі тре евакуаційний лист із Львівського архіву,свідоцтво про народження і доказ родинних звязків(свідоцтва про одруження і народження).
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014


Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення Леонід » 12 серпня 2014, 15:36

Підскажіть будь-ласка де брати Рішення видане колишнім Репатріаційним урядом, яке необхідне до пакету документів.
Леонід Офлайн


 

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення yultsya » 12 серпня 2014, 16:38

Леонід, у Львівському архіві таких документів немає. Можливо є у варшавському архіві.

Ми подаємось без цього рішення.
Я і питала і писала у візовий центр про це і мені відповили, що оригіналу евакуаційнього листа( який можна взяти у львівському архіві) буде достатньо.

Підтверджуючим документом може виступати оригінал Евакуаційного листа або довідка з архіву про переселення на підставі угоди між Польським комітетом національного визволення та урядом УРСР від 9 вересня 1944 р., а також тимчасовим урядом національної єдності та урядом Радянського Союзу від 6 липня 1945 р.


Подаємо завтра документи, то напишу, як все пройшло.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення Віталій » 13 серпня 2014, 16:42

Поділіться, будь-ласка, результатом співбесіди. Чи були зауваження до анкети? Мета поїздки "інше-репатріація" підійшла? Якісь зауваження до документів були? Ми записані на понеділок 18 серпня теж в Тернополі. Дуже буду вдячний
Віталій Офлайн


 

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення Катя 17 » 14 серпня 2014, 09:49

привіт, ми теж подаємося на цю візу з чоловіком, бо в нього бабця була переселена, але в нас виникла проблема з дітьми, бо вони виходять вже як правнуки і на них не можна відкривати. Розкажіть будь ласка, що вам говорили і чи відкривають візи на дітей.
Катя 17 Офлайн


 

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення vkryshtal » 14 серпня 2014, 10:13

Катя 17 В Луцькому консульстві сказали, що можна подавати дитину для супроводу із батьками. Будемо подавати, а там побачу.
vkryshtal Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 серпня 2014, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: 1

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення yultsya » 14 серпня 2014, 22:40

Щодо дитини, то справді вона виходить, як правнучка і вже не підходить по цій візі.
Як взнала, то дуже розчарувалась( про це мені сказали в кол центрі), потім я ще раз написала листа і мене заспокоіли. В анкеті у типі візи для дитини знову ж вказуємо "інше" - подорож з батьками.
Я так і написала. Потім ще у віконечку мені продиктували зміст заяви на імя луцького консульства, що я прошу дозволити дитині подорожувати зі мною.

Щодо зауважень, то у анкеті у запланованій даті виізду ми виправляли на один день менше.
Наприклад: візд- 22.08.2014, а виізд - 21.08.3016

Ще у чоловіка в анкеті знайшли помилку- місяць народження не той. Іздили переробляти. То добре все перевіряйте.
У візовому центрі простіше, як щось не те, то там хоть цілий день виправляй, ходи, ізди. Але за нас трьох крім 70 євро( за себе і чоловіка) ми ще заплатили майже 1000 грн. По 305 іхнього збору і ще по 20 грн комісіі банку. Капец якийсь...

Реєструвала ще свою бабусю з нами. В номері паспорта вказала одну цифру не вірно і іі не прийняли((((
Тому знову ж будьте уважні!
Тепер реєстрація аж на 22 вересня.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення yultsya » 14 серпня 2014, 22:45

Все інше в порядку. Як і писала, то всі документи пройшли. Додаткового нічого не вимагали. Обовязково мати оригінали всіх документів і копіі.

Тепер чекаємо основного - результату. Чи дадуть візу і на скільки.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Шенген віза для депортованих українців

Повідомлення vkryshtal » 14 серпня 2014, 23:36

yultsya написав:Все інше в порядку. Як і писала, то всі документи пройшли. Додаткового нічого не вимагали. Обовязково мати оригінали всіх документів і копіі.

Тепер чекаємо основного - результату. Чи дадуть візу і на скільки.

Вітаю Вас. Думаю візу одобрять. А довідки з архіву забрали лише копію, оригінал віддали?
vkryshtal Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 серпня 2014, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: 1

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей