Глобальні оголошення!



Пільги на навчання багатодітної мами

Модератори: олеся, Любов

Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення мешканка » 10 червня 2011, 08:09

Привіт. Хотіла б дізнатись чи передбачені державою пільги на навчання багатодітній мамі?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення Roksolyana.lv » 11 червня 2011, 22:58

мешканка написав:Привіт. Хотіла б дізнатись чи передбачені державою пільги на навчання багатодітній мамі?


Привіт, передбачені.

Згідно Закону України "Про охорону дитинства" (закон можете почитати тут: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=2402-14), зокрема, ч.10 ст.19 даного закону "Діти з багатодітних сімей, у складі яких є п'ятеро і більше дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації за умови, що певний освітньо-кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше".

Тобто, якщо Ваша сім"я відповідає критеріям, вказаним у цій статті і Вам є від 18 до 23 років, то Ви маєте право на цю пільги :)
Roksolyana.lv Офлайн


 

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення happymami » 12 червня 2011, 04:05

Роксолано, Мешканка питалася не про пільги для дітей, а про пільги для себе ;-) . На своє навчання ;-) . У неї троє дітей :family:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення мешканка » 12 червня 2011, 08:31

Ми вже обговорювали колись цю тему і дійшли до думки, що нашим законодавцям не приходило в голову, що мати, в якої троє дітей, може ще навчатись :grin:
Хепімаммі права, я ще маю провчитись рік на спеціаліста і за цей рік треба заплатити близько 5,000 грн. :istereka: от я і вишукую всякі можливості здешевити мені це навчання.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення Roksolyana.lv » 12 червня 2011, 11:02

happymami написав:Роксолано, Мешканка питалася не про пільги для дітей, а про пільги для себе ;-) . На своє навчання ;-) . У неї троє дітей :family:


Я не насмілювалася питати про вік :oops: тому і підкреслила жирним, що мешканці таких сімей, тобто і мама, якщо вона ще не досягла 23 років, має право на таку пільгу... чи я ще не проснулась і не зовсім зрозуміла питання? :?
Roksolyana.lv Офлайн


 

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення мешканка » 12 червня 2011, 13:02

Roksolyana.lv нажаль по віку явно не підходимо :( :o
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пільги на навчання багатодітної мами

Повідомлення Roksolyana.lv » 12 червня 2011, 14:31

мешканка написав:Roksolyana.lv нажаль по віку явно не підходимо :( :o


Може тоді спробувати піти до ректора і просити розуміння? Або писати листа в мерію з проханням допомогти? Три дитини і бажання вчитися - авось попадете на чуйну людину?
Roksolyana.lv Офлайн


 


Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість