Глобальні оголошення!



Капітальний ремонт

Модератор: Natalinda

Капітальний ремонт

Повідомлення Erratum » 26 серпня 2022, 14:23

Хочу зробити капітальний ремонт та буду вдячний за поради стосовно матеріалів та майстрів у Львові.
Erratum Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 21 лютого 2022, 12:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Двоє.

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Lalina » 26 серпня 2022, 16:46

Хотілось би зазначити, що наразі практично фарбувати стіни, а не наносити шпалери. Задля цього можна замовити якісне шпаклювання стін у Львові https://mds.lviv.ua/shpaklyuvannya-stin-lviv/ за посиланням. Таке оздоблення дасть вам змогу оновлювати інтер'єр швидко та без значних зусиль.
Lalina Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 25 жовтня 2020, 10:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Сюзанна » 30 вересня 2022, 19:15

Моя мама хоче робити ремонт та закликати дизайнера інтер'єру. Я вважаю, що це пусті витрати грошей
Сюзанна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 02 лютого 2016, 17:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення МарийкаЙо » 30 вересня 2022, 19:20

Та нашо то треба! Я тоже не в захваті від тенденції - платити гроші за дизайн інтер'єра.
Зараз спокійно можна зробити крутий дизайн в квартирі завдяки порадам в інтернеті. А купити все, що необхідно для облаштування модної квартири, варто у новому ТЦ https://dim-interior.com/ Він нещодавно відкрився - там все таке красиве та модне! Зайдіть та подивіться - готові рішення, нічого не треба видумувати!
МарийкаЙо Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 02 лютого 2016, 17:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Osvald » 11 листопада 2022, 07:49

Сейчас тоже заняты ремонтом всей семьей. Дошли до ванной комнаты и туалетов. Прям тяжелая тема для всех (
Osvald Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2021, 22:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Макс

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення kravecaleksandr » 11 листопада 2022, 08:09

Osvald написав:Сейчас тоже заняты ремонтом всей семьей. Дошли до ванной комнаты и туалетов. Прям тяжелая тема для всех (


А мы уже заканчиваем основную часть. С сантехникой такое себе было тоже. Но ничего нашли отличный магазин там все и заказали. Осталось прям по ванной только зеркала повесить. Если интересно смотрели зеркало в ванную с подсветкой ну и конечно всю остальную сантехнику тоже там же брали.
kravecaleksandr Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 24
З нами з: 21 листопада 2021, 22:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Анна

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Osvald » 11 листопада 2022, 08:18

А мы уже заканчиваем основную часть. С сантехникой такое себе было тоже. Но ничего нашли отличный магазин там все и заказали. Осталось прям по ванной только зеркала повесить. Если интересно смотрели зеркало в ванную с подсветкой ну и конечно всю остальную сантехнику тоже там же брали.[/quote]

Отлично спасибо ) посмотрим )
Osvald Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2021, 22:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Макс

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Юланнаа » 19 грудня 2022, 16:42

У нас был ребрендинг и ремонт отеля, поменяли полностью все и стали искать соответственно полностью новый текстиль: постельное, скатерти, покрывала. Я долго искала подрядчика, искала качество, ну и конечно цену. В итоге нашла классный вариант  https://kazkoviyson.com.ua/ интернет-магазин оптово - розничной продажи текстиля у них хорошие цены, особенно на большие партии, посмотрела их качество и сделали заказ на первую партию. Получилось очень классно, сейчас заказываю следующую партию текстиля.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 41
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Капітальний ремонт

Повідомлення Маруна » 26 лютого 2023, 15:30

Дуже гарна підбірка.
Маруна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 24 лютого 2023, 14:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей