Глобальні оголошення!



Хто врятує кошенят?!

Модератор: Natalinda

Хто врятує кошенят?!

Повідомлення Перлинка » 02 травня 2011, 09:08

Дівчатака,наша киця народила вчора кошенят,сама пухнаста від пухнастого котика,але безпородні.я маленьких ще не бачила,в підвалі тато каже дуже гарні 5 шт ,1 руде,2 чорних і 2 кольорових :grin: ,красі ще на них кажуть.

у мене ще як в дитинстві були котики,то стільки клопоту було їх пороздавати,особливо киць.
ми тоді не топили,але якось партія лишилась яка не змогли пристроїти,то було весело.
потім з татом взяли велику торбу і стояли на пташиному ринку просили розібрати задурно.здається взяли лиш одного.потім по чуть-чуть вже підлітками інших роздали,а один лишився коло мами,ссав в неї цицьку а вона була вже знов вагітна .Короче тоді я дала згоду топити.Тато спустив їх в унітаз :cry: :cry: :cry: .
А з часом і кицька з синочком пропали(ми жили в квартирі,але вони самі гуляли в дворі).Після того я вже не хотіла ніяких котиків.
Але тут приватний будинок ,миші в підвалі і кота треба,вірніше кішку,бо коти ліниві не хочуть бігати за мишами.
І тут була подібна історія ,я просила маму попередню патрію не топити,то вони потім не знали де то діти.
Я цю кицю,певно, відведу до ветеринара ,щоб їй родилку перекрили. Але з її дітками треба шось робити,я дуже не хочу щоб їх топили :istereka: і татові шкода ,каже дуже гарні аж рука не піднімається.

короче,якщо хтось зголоситься забрати чи десь прилашувати ,то котики будуть жити
як трошки підростуть ,ми їх роздамо,лиш би було кому
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення bilka » 02 травня 2011, 09:15

Буду питати :emphaty:
bilka Офлайн


Акушер-гінеколог
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 грудня 2009, 12:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 58 раз.

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення Перлинка » 02 травня 2011, 09:17

bilka
дякую :roses:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення mari » 02 травня 2011, 09:23

Руде і кольорові заберуть. а от чорні. :cry:
Іду питати. А ти ще не знаєш хто з них хлопчики а хто дівчата, то певно ще не видно
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення Перлинка » 02 травня 2011, 09:26

Пізніше піду подивлюсь,але також сумніваюсь,що щось там побачу
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення mala-karta » 02 травня 2011, 09:34

Перлинка, коли в нашої кицьки були котенята, то чорні дуже швидко якраз і розібрали.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення krapk@ » 02 травня 2011, 10:50

ой і я мала кицю, теж роздавали котят зразу а потім вже раз мусіли топити. З тих пір сказала, що зроблю їй операцію. А вона десь пропала. Моя Аська, як ж я її любила. Дуже хочу котя, але пока в батьків живу, то навряд.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення mari » 02 травня 2011, 10:55

ЕХ, де ж моя велика хата з садом і котами? :cry:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення Yummy mummy » 02 травня 2011, 11:40

В мене в мами тоже кицька народила кошенят,правда цього разу тільки двох,а то тоже завжди 4-5,і то 2 рази на рік :crazy: ..Завжди є хлопіт їх пороздавати..Але цього разу здаєтся вже мають кому їх віддати(чекаємо поки трошки підростуть)...
А перед тим і в газету оголошення давали і на тернопільський форум,а потім хтось підсказав занести під "укрексімбанк" біля базару(там хто своїх продає ,а хто з того і копійку робить),є там жіночока яка може взяти кошенят..Їх там швидко розбирають...
Перлинка а взагалі я ще попитаюся, може ще є бажаючі взати кошенят...А ти ,коли будеш знати напиши які з них хлопчики,а які дівчатка ;-) ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Хто врятує кошенят?!

Повідомлення Shalimar » 02 травня 2011, 12:08

Перлинка написав:Тато спустив їх в унітаз :cry: :cry: :cry: .

зачем такие подробности!? :shock:
:istereka:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron