найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Екотовари-альтернатива чи наживка?

25 липня 2010, 17:24

Прочитала, що мильні горіхи можна використовувати для посудомийки. Не хочу брати хімічні порошки і таблетки, сода добре не відмиває, без нічого - дуже заповзуєтсья скло. От і згадала за горіхи.
Хтось пробував???? На скільки вистачає?

екотовари-альтернатива чи наживка?

10 жовтня 2010, 14:46

натрапила на такі товари в інтереті

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


дуже хочу позбавити дитину і всю сімю шкідливої побутової хімії (ПАРів, фосфатів, тощо) може хтось користувався і порадить: варто чи ні? бо нам кум передав з Одесси якийсь модний пральний порошок на основі оливкової олії, то я по-перше не можу розібратися як ним в машинці прати, бо інструкція переведена каліцько :unknown: , а по-друге навіть якщо замочую, то він однаково малоефективний і я так само тру нашим рідним господарським... :flag:

то може не існує альтернативи? не хочу марно тратити гроші, ліпше мило, сода, ганчірка і власні :beauty: руки

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

10 жовтня 2010, 16:32

Зірка, ми вже рік перемо екопорошками. Спочатку прали "Ладушками". Перші місяці білизна була реально біла-біла. А потім нам вислали якусь або підробку, або прострочений порошок - все позапиралося до неможливості. Зараз перейшли на новий Дакос для дит. одягу. Ніби непогано. Скажу чесно, за якістю прання ці безфосфатні гірші за традиційні. Але ж хочеться думати в першу чергу про здоров'я. І я дуже сподіваюся, що ці всі безпечні порошки дійсно безпечні. А інакше кому тоді вірити?

До речі, я всю побутову хімію замінила на екологічну. Так що якщо не умивальник, то совість принаймні у мене чиста :D

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

10 жовтня 2010, 17:06

http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... t=72&hilit тут дівчата розказували хто якими безфосфатними порошками пере. А ще я знаю, що даша миє посуд гірчицею...
Про прання - еко порошки таки дійсно погано відпирають важкі забрудення. Даша говорила. Але щоденний бруд випирають. То питайте в тих, хто таке купує - скільки там сипати і шо до чого ;)

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

10 жовтня 2010, 20:02

happymami написав:Про прання - еко порошки таки дійсно погано відпирають важкі забрудення. Даша говорила. Але щоденний бруд випирають. То питайте в тих, хто таке купує - скільки там сипати і шо до чого ;)

То я говорила про мильні горіхи :D , а еко порошки є і кращої якості в плані відпирання бруду.

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

11 жовтня 2010, 23:04

дякую дівчата, я мабуть таки спробую а то телебачення та інтернет так вже налякали тими ПАРами та іншими хімікатами :scare:

їмо, носимо, використовуємо отруту; паразити всюди; обман і маніпуляції, бррр :crazy: шось мене на ніч тяжкі думки беруть :sos:

але то вже до теми - жаліємось :mrgreen:

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

11 жовтня 2010, 23:54

якось так вийшло, що сама незнаючи того, купили еко-рідину_для_миття_посуду

спершу не могла заспокоїтися. що не так? чому рідина погано миє брудний посуд? той посуд, з яким й гаряча вода впорається миється, жирний посуд - мама дарагая! краще вже мила звичайного рідкого напустити... тіко б не було тих противних мильних запахів, то б напускала... той жир потім всюди, з рук не відтерти, раковина гразнюча, на сковорідках все рівно залишається...
мучилася, я мучилася, не могла второпати, що за фігню я купила за чималі гроші... брендову фігню.

поки не надибала цієї теми.
швидш за все, напис ЕКО на моїй пляшці з під рідини для митя посуд, виділений великими буквами не просто так...

а все через ту вредноту малу. він виснажився ходінням магазинами і вреднюкав. тому я вхопила, що подорожче з надією, що воно краще. ще й пляшка чималенька. надовго вирішила запастися.

а тут така підлянка. ще й тхне хлоркою. щось мені підказує, ще пару жирних сковорідок чи решіток з під грилю й полетить та рідина у сміття, незважаючи ні на що.

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

12 жовтня 2010, 01:13

Я теж рідиною для миття посуду не задоволена, краще вже просто гаряча вода...

Я останнім счасом починаю схилятися до думки що то заробіток грошей

Nymydora написав: І я дуже сподіваюся, що ці всі безпечні порошки дійсно безпечні. А інакше кому тоді вірити?


І от думаю кому ж то вірити :???:

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

12 жовтня 2010, 09:02

дівчата, спробуйте мило господарське або соду і дешево і ЕКО!

Re: екотовари-альтернатива чи наживка?

12 жовтня 2010, 15:10

Найкращі вітання від екобабусі. Десять років у нашому домі відсутні будь-які засоби побутової хімії для прибирання, лише шведські вироби АСТ від "Сториці", що на Медовій 12а (на території ресторану Барс), правда, 7років шукали альтернативу пральним порошкам і знайшли. У нас двоє внучат: Софійка (Сісійка)скоро 3 рочки і Марко 6 місяців. Два (сподіваємось на більше) наші найбільші скарби, дякувати Богу здоровенькі. Речі немовляти і Софійчині перемо Магічними Кульками, більш забруднені намилюємо милом. А ще робимо пральний засіб самі,мені подобається, а коли вже потрібно відбілювати то користуюся перекисом водню (аптечним) або безхлорним відбілювачем. Посуд миємо лише водою з порошком гірчиці, повірте і спробуйте-такої чистоти і економії води на полоскання ви не досягнете ні з чим. Якщо є питання пишіть, буду рада поділитися. Радію з того, що ви дбаєте про здоров'я діток і про наше довкілля.
Востаннє редагувалось galyna в 12 жовтня 2010, 16:01, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти