найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 21:11

Nymydora написав:Файно, я б спробувала. А скільки воно коштує?

буду питати

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 21:23

Nymydora написав:Файно, я б спробувала. А скільки воно коштує?

скажи точно шо хочеш.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
і я питатиму ціни

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 21:44

Nymydora написав:Хтось колись мені казав про пральний засіб від Емвей (чи Ньювейсу ).



Нам Миколай приніс дитячий пральний порошок від Емвею, прала декілька місяців - і перестала, усе сіре, плями не відстіруються, вернулася до Ушастого няня

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 21:49

Milichka написав:
Nymydora написав:Хтось колись мені казав про пральний засіб від Емвей (чи Ньювейсу ).



Нам Миколай приніс дитячий пральний порошок від Емвею, прала декілька місяців - і перестала, усе сіре, плями не відстіруються, вернулася до Ушастого няня

хз. але ж нянь ніякий не екологічний :dash:

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 23:26

Milichka написав:
Nymydora написав:Хтось колись мені казав про пральний засіб від Емвей (чи Ньювейсу ).



Нам Миколай приніс дитячий пральний порошок від Емвею, прала декілька місяців - і перестала, усе сіре, плями не відстіруються, вернулася до Ушастого няня


порошком не прала, але плямовивідник в них - БОМБА!!! атвєчаю, виведе БУДЬ_ЯКУ пляму - можу навіть об заклад битись - правда чоловік не дозволяє , бо я дуже азартна))))))))) битись, маю на увазі)))
мені юльця давала спробувати - відіправ стару, запрану. запрасовану і безнадійну пляму, от!
я вже і собі замовила :tipok: :tipok: :tipok:

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

16 жовтня 2011, 23:54

ну не знаю, Емвеєм я задоволена повністю, мама ним займається.
Мілічка, може ти забагато чи замало сипала того порошку, він же концентрований. там на пачці все пише, ще багато залежить від жорсткості води.

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

17 жовтня 2011, 00:02

скажу, що емвеєм користувалася досить довго (теж мама :grin: ) Але ж дороге воно таке :dash: , то собі думала - навіщо платити більше і перейшла на дакос. ну я не знаю навіть що казати.. збираю гроші назад на емвей :evil:
(я не пропагую і не рекламую. Чесно кажучи не впевнена шо мені емвей допоможе, але шкода гарного одягу)

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

17 жовтня 2011, 15:54

fajno Якщо можна, хай твоя мама мені підбере порошок і кондиціонер, щоб можна було прати і доросле, і дитяче. Екологічне щоб. Вона ліпше знає.

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

17 жовтня 2011, 16:16

fajno написав:хз. але ж нянь ніякий не екологічний


Знаю, але відстірує краще

lerumpochka написав:але плямовивідник в них - БОМБА!!!


Чула також схвальні відгуки про цей засіб, думаю спробувати, бо носимо ми речі зовсім не акуратно

Любов написав:Мілічка, може ти забагато чи замало сипала того порошку, він же концентрований. там на пачці все пише.


Люба, можливо, сипала багато - думала - чим більше тим краще. :)

Re: Екотовари-альтернатива чи наживка?

17 жовтня 2011, 16:48

мильними горіхами перу, мию посуду відваром з них, мию підлогу вдома теж ними і дитячі іграшки))) супер, без запаху,дешево і еко)
Відповісти