Глобальні оголошення!



Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечність.

Модератор: Natalinda

Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечність.

Повідомлення mari » 01 жовтня 2010, 21:49

Подивіться що придумали:
Коврик в ванну під назвою Босими по траві. Із справжнього моху. Не потрібно поливати. Не потрібно прати:))) Живиться за рахунок вологості у ванній. Екологічно розкладається через 10 років.
Moss time от Макото Азума (Makoto Azuma)
ХОЧУ!!!

Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Перлинка » 01 жовтня 2010, 22:56

Ой,прикольно,мені також сподобався,тільки цікаво,наскільки він практичний?В ньому ніякі лісові жителі не заведуться?І ціна мабуть :???: .А ще запах,грибами в ванній не буде чути круглий рік :) ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Natalinda » 02 жовтня 2010, 12:07

Класна штучка!
Все йду до лісу за мохом :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Nymydora » 03 жовтня 2010, 13:38

а під ним не буде плісняви? :???: по-моєму, це буржуйські вибади
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення mari » 21 лютого 2011, 02:11

Як зберегти екологію. Ділимось ідейками:

-не брати паперові листівки на вулицях і каталоги не замовляти по пошті
-писати листи по е-мейл
-друкувати лише саме необхідне на принтері і то з 2 сторін
-не використовувати бумажні серветки( замінити на рушники, які можна прати)
- здавати макулатуру (завести собі спеціальний мішок)
-купувати туалетний папір-Не мякий!!!) і інше з переробленої сировини

Тільки цим за рік, ви спасете 3 дерева,залишите післі себе на 100 кг менше відходів і багато чого іншого.

Пам"ятайте, що кожний списаний вами листок- легені нашої планети!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Nymydora » 21 лютого 2011, 04:07

Марі, гарна тема і дуже актуальна. Мене останнім часом дуже мучить то питання. Особливо, коли я дивлюся, скільки пластику щодня йде у відходи: упаковки, кульки, пакети на сміття, пляшки від побутової хімії і т.д.
Колись у Варшаві я жила у знайомого і ми обидвоє були в шоці: я від того, що він сміття по різних ящиках розкладає (скло, папір, продукти, пластик), а він від того, що ми цього не робимо.
Нам просто життєво треба:
а) переробляти використаний папір на упаковочні матеріали
б) тим самим зменшити використання пластику
Але ото була в мене "тьотя Ася" і пішло майже 4 пачки прокладок. + памперси для малого щодня. Якщо від памперсів можна ще відмовитись, якщо дуже постаратися, то що робити з прокладками? Повертатися назад до марльочок? :scare:
ПОки людям буде важливіший комфорт, екологія буде страждати однозначно. На жаль.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Ірунця » 21 лютого 2011, 12:27

Нажаль відсоток людей свідомих по відношенні до довкілля дуже малий :( Та великі зміни можуть настати тоді, коли кожен з нас робитеме щось маленьке. Розкажу, що ми практикуємо.
На касах супермаркетів не берем целофанових пакетів
Усі лампочки в нас енергозберігаючі
Кожної весни висаджуємо 2-3 деревця
В планах чоловіка - купити велосипед, щоб ним їздити на роботу
Може ще щось згадаю - допишу...
Рада буду почитати ще якісь поради від вас :)
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 16:24

Nymydora написав:Колись у Варшаві я жила у знайомого і ми обидвоє були в шоці: я від того, що він сміття по різних ящиках розкладає (скло, папір, продукти, пластик), а він від того, що ми цього не робимо.

до речі в Києві, ми сміття викидали у різні контейнери - для харчових відходів, для пластику, скла та паперу.
перше люди не дуже хотіли ділити свої "відходи", але пару тижнів і всі приловчились!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Екологічний підхід. Видумки, допомога природі, безпечніс

Повідомлення Tajga » 21 лютого 2011, 17:46

Nymydora написав:-писати листи по е-мейл
-друкувати лише саме необхідне на принтері і то з 2 сторін
-не використовувати бумажні серветки( замінити на рушники, які можна прати)

Як на мене, то ніякий електронний лист не замінить спражнього, на реальному папері, написаного від руки. Почерк такий самий вияв індивідуальності, як і інші риси людини. По-друге, ще не скрізь в Україні однаковий доступ до інтернету (на щастя? на жаль?). По-третє, особисто мене дратує отримувати листівки з привітаннями електронкою, бо для цього тра тільки знайти в неті підходящу листівку і кинути мені посилання, натомість, отримуючи листівку по пошті, я знаю, що ця людина справді присвятила мені певний час, коли купувала листівку, писала привітання від руки, купувала конверт і відправляла.
-друкувати лише саме необхідне на принтері і то з 2 сторін - а весь інший час сліпати біля компа, тримаючи його вмикнутим, тим самими використовуючи добрий шмат електроенеггії.... :nea:
-не використовувати бумажні серветки( замінити на рушники, які можна прати) Ну на кухні в мене справді звичайні рушники, які я перу, але є ще паперові, якими я витираю справді дуже масні речі, руки і т.п. бо масні рушники все одно доведеться прати в машинці на 90-та градусах, а це знову витрати, як води, так і електроенергії... А ще є такий момент, як алергічний нежить (у мене) та звичайний (у дітей), досвід показує, що витирати носа краще паперовими носовичками, бо це гігієнічно і не натирає ніжних носиків... ;-)
Як на мене, то справді ліпше розібратися з пластиком, який розкладається бозна стільки і дійсно забруднює навколишнє середовище... Я особисто користуюся шитою торбинкой аля-екосумка. Всі лампи в нас енергозберігаючі (хоча, ще знайди як їх утилізувати після використання... як і батарейки/акумулятори :head: )
А от дерева... Обов*язково посадимо цієї весни! :)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість