Глобальні оголошення!



Декоративний кролик

Модератор: Natalinda

Декоративний кролик

Повідомлення Natalinda » 02 травня 2015, 10:27

Памятаю що хтось писав що має чи мав, а щось не можу знайти.
В мене дитина замовила вже давно на день ангела
Я щось не впевнена що мені ще кролика в хаті бракує))))) Папугу вже дарували, але це точно не моє.
Розкажіть якщо хтось тримав. Чула що часто здихають((((( Що тре прививки часто робити, але можна й самому навчитися. Що з ним зимою робити???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Декоративний кролик

Повідомлення flower » 02 травня 2015, 11:01

Наталь, про домашніх улюбленців здається тема. То я писала. Був в мене перший дуже довго. Подзвони, розкажу все що цікавить.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративний кролик

Повідомлення Ameli » 02 травня 2015, 11:18

Ех, і декоративний кролик в нас був (дя чого тільки в нас не було). дуже гарний був милий і добрий. але зовсім не пристосований до вулиці. на превеликий жаль пожив літо а дальше...не знаю може не доглядала нормально, але він постійно від мене тікав в малину і там рив нори))) таки природа бере своє. і тепер викинути 100, чи 150 гр незнаю чесно кажучи скільки вони тепер коштують а воно не знати скільки буде жити. то тепер хочу кроликів простих бо меньша до тепер пам’ятає про Пушинку, і травичку все рвала і діти з вулиці приходили то в нас був міні живий куточок))).
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Декоративний кролик

Повідомлення Ulkanet » 02 травня 2015, 12:24

Ameli ну ти даєш :ha: та то і звичайні кролі на вулиці не виживають. памятаю в діда не раз тікали крілі з кліток - то потім ми їх знаходили на території здохлими - не насильницькою смертю. :sad:
вони лише в клітках і при правильному догляді виживають :yes:
чуть но "не така трава" і вже подулися і подохли :cry:
в мене брат тримає кроликів і дідо. то дідо вже старий (79 років) і так не добачає - то постійно ті крілі здихають. а брат з мамою пильнують: траву перебирають,підвялюють траву - щоб не свіжоскошена, мокру не дают, хліба не дають, зерно тоже не всьо можна давати, на літо спеціальні сєтки на клітки - щоб комахи не кусали, моркву і буряк - тоде певними дозами дають. Ну і звичайно що роблять прививки.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Декоративний кролик

Повідомлення Ameli » 02 травня 2015, 13:31

Ulkanet Ну не іздівайся, я ж хотіла як краще :hi: А воно виходить як завжди. Ой то така з ними бачу морока...ще хотіла прикупити на сайті оголошень то породисті такі кролики дорогі...ну таки попробувати варто, бо дітям кролик Дуже подобався. Ну а дальше як то кажуть кроляча мама не вмерла. я просто казала що кролик від нас втік...благо він це робив часто. ( до слова що втікають то в моєї хресної кролі ніколи в клітках не сиділи а бігають по подвірї і живі і нічого з ними не робиться)
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Декоративний кролик

Повідомлення TYulia » 02 травня 2015, 14:05

Чоловіковій сестрі ще на той час хлопець (тепер чоловік, щоб ви не подумали що через кроля розійшлись) подарував кролика пухнастенького. Вона взагалі-то не любить котів і тої живності, більше переживає щоб чисто було в квартирі. То як для чистої квартири то не дуже їй підійшло, треба йому тирсу, сіно в клітку, випустити з клітки то ходить і за собою какуньки лишає. В цьому плані то вже навіть кіт краще бо ходить в ідеалі в одне місце а туалет. Вернемось до того кролика, то от віддала вона його мамі в село. Мама кролика любила, літом в кліточці надвір виставляла, але чи то яка трава йому не підійшла, чи якись вірус по повітрю, одним словом здох. То по факту був в нас десь півроку.
Дитина вірю, що тішитись буде, а як часом біда, то скажете що втік.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Декоративний кролик

Повідомлення flower » 02 травня 2015, 14:21

TYulia сіна ніякого в клітку не треба і тирси. Сіно якщо їсти давати, то є спеціальне кріплення для нього, така кулька залізна. Тирса насипається в спеціальний туалет кутовий і кролик ходить собі туди в одне і те саме місце в туалет. Я котів і собак в хаті не переношу, а от кролик в мене був і все ок. Прибирати за ним особливо ніяк не потрібно було, головне той туалет з клітки раз в 2 дні викидати і нову тирсу засипати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративний кролик

Повідомлення erinaceus » 02 травня 2015, 19:03

О, і мені вони дуже подобаються :love: Завжди хотіла мати. Вони такі милі. Може ще колись доживусь...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Декоративний кролик

Повідомлення flower » 02 травня 2015, 21:38

найшла viewtopic.php?f=178&t=1799&start=10 там моя розповідь і фото. На першій сторінці ще Люба про кролика писала.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративний кролик

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 травня 2015, 22:01

В знайомої був такий кролик. Я б таке в хаті не тримала :nea: Може в часній хаті ше можна, не знаю, а то було квартирі, кролик жив в тій самій кімнаті, що та дівчина спала. І хоч там чистенько було, кожен день прибиралося, а все одно запах в кімнаті був відчутний худобки :crazy: Ну і смітить він сильно. А ще, як вона випускала його "погуляти" по хаті, все щось їй згризав. Всі шнури поперекусував від техніки :crazy: Хоч кролик і декоративний, та все одно, як на мене, то тварина не для хати :nea:
А, і прожив він шось недовго, десь до року. А чого здох, вже не пам"ятаю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей