найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Равлики Ахатини

04 травня 2015, 12:20

ні, дякую, я якщо ще равликів принесу додому...в нас вже є 2 черепахи червоновухі, хомяк і собака, і як ми десь їдемо- то моїй мамі є купа роботи:) а ще як будуть равлики....Краще вже креми з слизом равликів на разі купити китайські.
Ну але це цікаво- отож вони живуть в акваріумі і їдять без проблем зелень та овочі а гріти їх чим? світло яке? Скільки живуть? як часто воду міняєте? як швидко ростуть?

Re: Равлики Ахатини

04 травня 2015, 23:28

Ну бачу тваринок ви любите.
Ой стільки запитань, на жаль я достеменну відповідь не знаю бо вони у мене не довго. і ще маленькі а мають вирости за 9-10 місяців ...то ще питання чи вони в мене стільки проживуть.
Ні живуть не в акваріумі а в літровій банці. покищо без проблем їдять траву, кульбабу і терту моркву сиру. не грію нічим. не люблять протягів і прямого освітлення, не можна давати солоної їжі це для них смерть. то все я начиталася нету.
воду їм не даю пити а просто зрошую всю банку а їх беру в долоню і під теплу водичку так вони в мене купаються. не замітила від квітня щоб дуже виросли. поки що в мене з ними така історія.

А оце в суботу був дощ і я на сусідній вулиці знайшла равликів і 5 шт принесла показати малим..ой людоньки та вони такі шустрі пакет прорвали і по плитці до стелі доповзли і Набагато більші за тих що ми на винограді в себе збираємо. якийсь інший вид напевне)))
Чогось мені тепер на равликів везе. :hi:

Re: Равлики Ахатини

11 травня 2015, 23:43

Це равлики ні не виноградні ні ахатини, але і вони мають право на життя. От такі вони більшенькі виросли
Зображення

Re: Равлики Ахатини

12 травня 2015, 00:06

прикольненькі :yes:

Re: Равлики Ахатини

12 травня 2015, 10:39

отаких равликів ми одного разу з лісу принесли :crazy:
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Равлики Ахатини

16 липня 2016, 12:33

Дівчата, хто має ахатинів на продаж? Малий дуже їх хоче. Обіцяв сам доглядати за ними))). Або може маєте контакти людини, що їх продає.

Re: Равлики Ахатини

19 липня 2016, 08:38

Любов напиши мені в приват свій номер, в мене подруга ними займається

Re: Равлики Ахатини

18 березня 2017, 17:07

Як ваші равлики поживають? Хтось ще їх тримає? Де купували? :rose:
Зображення

Re: Равлики Ахатини

18 березня 2017, 18:46

Не тримаю вже давно(((( один через літо десь загубився а іншого за півроку знайшли, був в сплячці)))) то ще трохи пожив а дальше..пішов до слимачиш пращурів.(((( біляше того добра не хочу. то треба час. але якщо дитина любить і хоче то вартує. бо не кусається і не надокучливе.
знаю точку в Тернополі що мені задурно всі віддавав))) але я казала малій - Все хватить.

Re: Равлики Ахатини

22 березня 2017, 14:51

А нашому Турбо вже більше рочка :yes: Такий величезний став
Відповісти