найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Лелеки

03 квітня 2013, 20:16

mari написав:Як і інших птахів і тварин.

а тих чого не годували не жалко було ?

Re: Лелеки

05 квітня 2013, 08:34

- До нас три дні тому прилетіли майже дві сотні лелек, а то й більше, - каже жителька Білої Ірина Вишкова. – Вони дуже голодні. Виносиш їм риби, злітаються і все з'їдають. Я вже дзвонила до рятувальників, екологів. Всі кажуть, що до цього не причетні. А птахів треба рятувати. Допоможіть!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Лелеки

05 квітня 2013, 17:00

Лелеки ше кароплю варену їдять , в жителів Білої нема картоплі ,а в екологів дома в місті має бути .

Re: Лелеки

05 квітня 2013, 17:22

Перлинка, більшість птахів не бояться підлітати поближче до людського житла, ну до холодів звикліші.
Мої батьки тоже годують лелек - в бабці в селі. Здавалося б нічого складного, але з бабціного села чомусь ніхто їсти не носить :confused:
в нас в дворі всю зиму в годівнички птахам корм підсипали - і ми і сусіди. ну і на балконі годівниця є

Re: Лелеки

06 квітня 2013, 23:27

taranjka написав:в нас в дворі всю зиму в годівнички птахам корм підсипали - і ми і сусіди. ну і на балконі годівниця є


ну це нормально ,ви хотіли підгодувати ,підгодували ,сподіваюсь екологам не дзвонили шоб приїхали і корму привезли вам?
Навіть якшо в тому селі теж ніхто не ходить годувати ,чого б тій жіночі не пройтись по своїх сусідах і не позбирати їжі для птахів і онодумців?

Re: Лелеки

06 квітня 2013, 23:31

зато прізвище в газеті мєлькнуло :hi:
привернула увагу, що там є лелеки. мої знайомі їздили з дітьми готували і таких як вони трохи було. тепер Білу або бараболею завалять, або буде нашестя лелек :hi:

Re: Лелеки

06 квітня 2013, 23:56

хоча якщо тих лелек так багато, то й їжі тре не мало. я шось не в курсі скільки вони їдять.
а написали в газету і до екологів звертались напевне того, що це не звично - така кількість лелек там. та й по нету (а може й тіві), про лелек пишуть багато, що їх рятувати тре, от люди й кажуть де вони є :confused:

07 квітня 2013, 00:06

Я сьогодні була біля Горішнього Івачева, там дійсно дуже багато птахів... По обочині дороги накидано багато сухарів, хліба, але вони його не їдять. Думаю люди хочуть помогти, але не дуже добре орієнтуються, що лелеки їдять...

Re: Лелеки

07 квітня 2013, 12:20

хай би жаб ловили і змій для них
Відповісти