Глобальні оголошення!



Діагностика по методу Фолля

Модератор: Галина

Діагностика по методу Фолля

Повідомлення taranjka » 10 серпня 2013, 18:10

Хтось робить? вірите в це? чи вважаєте шарлатанством?
особисто я вважаю це "розводом", тому певно адекватно не зможу оцінити цього методу. але певне мого скептицизму забагато для такого "чудодійства" :hi: а хто не вірить - не вилікується. ех не підібрати мені ліків тільки дотиком :cray:
з того що я знаю\читала
Фолль - нацистський лікар, який проводив різні експерименти. і от поєднав китайську, тибетську медицину і О Фізику. і створив прилад, який самим дотиком (але звісно тільки в певні точки) може визначити хворобу, дію ліків і тд. особливо вправні лікарі можуть підібрати лікування навіть так щоб ліки не вживали - достатньо в руці потримати (десь в неті надибала такі оголошення).
але таких чудотворців не всюди люблять - в америці їх заборонили і називають шарлатанами. ще десь в європі теж ніззя-ніззя. зато україна-росія - благодатна земля і тут таких лікарів багато.
хоча може я погано фізику вчила
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Natalinda » 10 серпня 2013, 22:35

Я от тільки кілька днів тому дізналася про такий метод. Торія досить така цікавенька, але дивує, чого ж тоді цього не вчать всіх :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Dribchuk » 10 серпня 2013, 23:05

я не вірю ні методі Фолля ні визначенню захворювань по краплі крові ні компютерній діагностиці організму. Ну не знаю чому, але довіряю старій добрій медицині де колють пальчик і треба пісяти в баночку :pardon: Мені здається що люди які ходять по всіляких таких "лікарях-діагностах" або розчарувалися в медицині або мають забагато лишнього часу і грошей. Мені дуже подобається окремо акупунктура, але в Україні одиниці справжніх професіоналів які вміють це правильно робити. Окремо також довіряю фітотерапії і апітерапії - в деяких випадках вони дуже помічні. А от коли мені кажуть що розкажуть мені всі болячки без будь-яких клінічних досліджень - мені здається "розвод", раз мама мене завела на компютерну діагностику - ну сказали те що всім студентам певно можна сказати - трохи збільшена печінка через поганий відтік жовчі - попити жовчогінне, організм в стресі - попити наніч ромашку з мелісою, купа шлаків і токсинів - пити якісь там чаї, рис і т.д. - як такво розібратися то таке можна кожному написати, довго думати не треба. :confused: А, ще написали мені токсоплазмоз (перед тим заповняла в них анкету де вказувала що є домашні тварини-кіт), сказали що це дуже страшна хвороба і треба ходити до них на якісь там процедури де тпу через електричні імпульси вони будуть вбивати той вірус. Інфекціоніст коли я прийшла їй розказувати як мені пропонують лікувати токсоплазмоз довго сміялася з того. :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Радмила » 11 серпня 2013, 22:07

Метод Фоля має коріння з акупунктури. Саме Фоль виявив, що опір шкіри в точках акупунктури відрізняється від інших ділянок шкіри. Відповідно вимірюючи його можна звязати стан органу. який повязаний з даною точкою. Як в інших лікарів, якість підібраного лікування та діагностики дуже залежить від самого лікаря. Від його знань та вмінь. Я також не дуже вірю в компютерну діагностику. Але вже давно користуюсь послугами одного лікаря-гомепата, яка робить діагностику саме по Фоллю. І вона справді мені і моїм близьким багато допомогла. Як раз до неї ми прийшли, коли офіційна медицина розводила руками.
Крім того свого часу захищала диплом в політехнічному саме по приладу, який працює по методу Фоля. Тому знаю як це працює зсередини.
Чим мені подобається методі Фоля , так це тим, що як і китайська медицина, організм тут розглядається як єдина система , а не так як в нашій та західній медицині - набір органів. І лікуємо відповідно, ніс, печінку, чи тощо. В той час як все між собою повязано. І лікування повино бути комплексне.
Метод Фоля визначає не хворобу, а стан органа, за який відповідає певна точка. Може показати чи є запальний процес в органі, чи навпаки функція органу знижена. Якщо нормальний лікар і, то тестує всі мередіани по системах- імуна, нервова, статева і.т.д. потім тестує функцію кожного органу.. Включаючи у вимірюване коло препарати визначає вплив того чи іншого на орган, і відповідно чи підходить він для лікування і в якій концентрації.
Чому масово не вчать всіх? Та мабуть тому чого всі лікарі не стають хірургами і.т.д. Бо треба не тільки бути медиком, а ще і знатись на гомеопатії та акупунктурі. Це теж дуже велика частка знань, яку не всі можуть-хочуть опанувати.
А компютерна діагностика часто зводиться в навязуванні БАДів, а це вже справді шарлатанство. як на мене.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Dribchuk » 12 серпня 2013, 10:16

Для мене що БАДи що гомеопатія практично одне і те саме. Може я "Фома невіруючий" але в мене ще не було в житті випадку щоб я вилікувалася гомеопатією маючи якесь досить серйозне захворювання, а не рядові соплі (які і без гомеопатії за 5 днів проходять). Може як допоміжний засіб вона щось і допомагає, але в "чудодійну силу гомеопатії" я не вірю.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення flower » 12 серпня 2013, 11:08

Я теж не прихильник Бадів, але таки дитині вилікувала дисбактеріоз нювейсовськими, коли ніякі аптечні бактерії навіть дуже дорогі цього не зробили.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення гра з вогнем » 12 серпня 2013, 14:52

я теж не прихильник. але тому, що бадами тепер називають шо не пройшло фармацевтичний контроль, або те, що й проходити не планувалося.
Рибячий жир, тоже ж бад, але таки помагає, я зараз п'ю, наприклад, як не забуваю
Чай з ромашки теж бадом назвати можна, взагалі багато з того. що колись використовували як лікування травами тепер БАДИ

Методу Фолля я не довіряю, так само як і гомеопатії. Що цікаво, щоб бути асом з методу Фоля, потрібно знатися на гомеопатії :hi:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Радмила » 12 серпня 2013, 17:48

Dribchuk написав:Для мене що БАДи що гомеопатія практично одне і те саме. Може я "Фома невіруючий" але в мене ще не було в житті випадку щоб я вилікувалася гомеопатією маючи якесь досить серйозне захворювання, а не рядові соплі (які і без гомеопатії за 5 днів проходять). Може як допоміжний засіб вона щось і допомагає, але в "чудодійну силу гомеопатії" я не вірю.

Дозвольте спитати в якого лікаря Ви лікували рядові соплі гомеопатією?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Dribchuk » 12 серпня 2013, 21:34

Радмила та в звичайних лікарів - майже кожен лікар виписує хеелівські припарати при застудах, той же цинабсин, рінітал і т.д.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Діагностика по методу Фолля

Повідомлення Радмила » 12 серпня 2013, 22:06

Тоді Ви не лікувались гомеопатією. І не лікувались в гомеопата. То як Ви можете стверджувати про нефективність лікування гомепатією? Я маю свого лікаря, яка лікує монопрепаратами, а не комплексними як хелівські. І я можу стверджувати, що вони є ефективні. І те що не змогла зробити традиційна медицина зробила гомеопатія.
Річ в тім, що справжні гомеопати дуже рідко лікують хелем, як вони кажуть це не препарати, а компот, в якому все намішано. Вибирається один ( якщо це класичний гомепат) препарат, або кілька, якщо це по Фолю. Підбирається не тільки розведення препарата, а прописуються і дні,, і години прийому. І так проходить лікування.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron