Глобальні оголошення!



Як уникнути цукрового діабету?

Модератор: Галина

Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення okcana » 01 травня 2013, 22:42

Дівчата, звертаюся до Вас за порадами: в моєі бабусі ( по татовій лініі) був цукровий діабет. Коли я була вагітна , то в мене був високий цукор. Зараз 4,8 при нормі 5,5 і я дуже боюся цієі хвороби, так як говорять що вона може передаватися по спадковості. Може можна якось це зарадити пити яквсь чаі, чи таблетки для профілактики. Якщо хтось стикався з таким то поділіться будь-ласка досвідом. Буду щиро вдячга за поради і розповіді...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення Sms » 01 травня 2013, 23:08

Я думаю перш за все потрібно нормалізувати харчування, а вже потім про всяку хімію типу чаїв і пігулок думати. Знаю, що при цукровому диабеті потрібна читка дієта (в моєї бабусі високий цукор) Перевагу в харчуванні віддається овочам, фруктам, нежирної риби і морепродуктів, круп з цілісного зерна, хлібу з борошна грубого помелу. Цукор і солодощі виключаються, для солодких страв і напоїв використовують замінники цукру - ксиліт і сорбіт. Також слід обмежити і вживання солі. Страви слід варити і запікати, рідше - смажити і тушкувати.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення westa » 01 травня 2013, 23:22

Основна профілактика діабету - це контроль за масою тіла і здорове харчування. Періодично треба здавати кров на рівень цукру . Жодних ліків приймати не треба.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
хороша стаття.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення mavpusya » 01 травня 2013, 23:40

Ми бабусі купували стевію для профілактики цукрового
Стевія – це солодка рослина, що знижує рівень цукру в крові без протипоказань і побічних ефектів. Стевія не лише замінює цукор, але ще підвищує імунітет, знищує паразитів, нормалізує тиск і виявляє омолоджуючу дію на організм.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення mari » 02 травня 2013, 11:18

Цукровий діабет залежить не лише від спадковості і маси тіла, але від роботи підшлункової залози,яка індукує інсулін, тому слід берегти її.
А також велике значення мають стресові ситуації. Часто діабет виникає після нервових розладів. Слід поберегти нервову систему.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення Арія » 03 травня 2013, 01:01

По власному досвіді знаю що хворі на цукровий діабет по спадковості складають тільки 15 %. Як уже було сказано розвиток цукрового діабету 2 типу (як у вашої бабусі) залежить від Харчування і маси тіла. У вагітних часто піднімається рівень цукру в цьому не має нічого страшного. а от діабет першого типу який є інсуліно -залежним трапляється у людей до 35 років. Достименна причина винекнення хвороби невідома, але основі гіпотези - стрес , вірусне захворювання, вживання надмірно "синтетичної" їжі протягом тривалого часу.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення Арія » 03 травня 2013, 01:08

Щодо стевії - це природний підсолоджувач, вона покращує травлення робить напої і випічку солодкою, нормалізує обмін речовин. А щодо запобіганню діабету - не вірте. А знижує цукор при 2 типі завдяки покращенню травлення коли вуглеводи не повністю розчеплюються на цукор.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення mavpusya » 03 травня 2013, 10:54

Арія, а що скажете про топінамбур?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


У моєї бабусі цукровий діабет другого типу, все життя мала на городі топінамбур і пє чаї із стевією.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення Кокетка » 03 травня 2013, 12:20

Дякую за тему, було цікаво вас почитати, мені здається що запобігти хворобі нереально, тому що стресси контролювати неможливо, при діабеті рекомендують безвуглеводну дієту, овочі і фрукти, зелень,каші(гречана,кукурудзяна) , в бананів високий глікемічний індекс тож їх можна обмежену кількість, і взагалі там багато нюансів в харчуванні, а всі вуглеводи ,які споживають виміряються хлібними одиницями (ХО) . По темі можу сказати.... що діабет другого типу це наслідок нездорового способу життя, і передатися по спадковості навряд чи може...
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Як уникнути цукрового діабету?

Повідомлення Арія » 03 травня 2013, 23:15

Топінамбур має схожі властивості як стевія за винятком підсолоджування - покращує травлення, обмін речовин, нормалізуєроботу шлунку і кишечника .Дуже корисна рослина і все ж цукри вона зменшує за рахунок повільного перетравлення вуглеводів і розчеплення їх на простіші цукри при цьому інсуліну для деяких діабетиків потрібно трішки менше , для другого типу добре заміняє перекуску з вуглеводної їжі. Та все ж і інсулін (у 1 типі) і таблетки(у 2 типі)-потібні.Для вас , якщо ви маєте певні острахи я б порадила купити глюкометр його ціна в районі 150-300 грн., раджу ван-тач , або аку-чек. Ціна смужок 200-250 грн. Я беру смужки ван-тач ультра по закупці оптом. Якщо схочете можу взяти і вам лишню пачку. тоді зможете контолювати цукор вдома хоч кожного тижня. і ще хочу сказати що безвуглеводну дієта це не можливо бо всі фрукти і біільшість овочів також мають вуглеводи.При 1 типі більш ніж 150 гр. м"яса (що є чистим білком) тоже піднімає цукор.Але все не так страшно як пишуть з цією хворобою люди живуть до глибокої старості. При чому при високому тиску люди вмирають у 10 разів частіше ніж при високому цукру.Здорове харчування, спорт і контроль цукру це запорука довгого життя.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей