Глобальні оголошення!



Гайморит???

Модератор: Галина

Гайморит???

Повідомлення TanenRom » 16 січня 2011, 20:28

Дівчата менше тижня тому почався у мене нежить, я два дні по промивала розчином солі+йод, стало легше. відчувалось що нежить ще є, але головне що нормально стала дихати, і потрібно було декілька разів на день просто видувати ніс.
а сьогодні мене почало боліти над і під лівою бровою, тато з мамою страшать що це гайморит :scare:

завтра звичайно піду до лікаря, але можливо хтось з таким стикався, що порадите?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Гайморит???

Повідомлення мешканка » 16 січня 2011, 20:37

Наскільки я знаю, перевірити чи гайморит можна так: Стоячи, нагнутись до низу, якщо починає "розпирати" чоло і переносицю-то цілком ймовірно, що гайморит.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гайморит???

Повідомлення TanenRom » 17 січня 2011, 20:28

Була я сьогодні у лікаря, робила рентген - у мене гайморит (ось вам і тиждень нежиттю :ugeek: ніколи не думала, що гайморит може виникнути так швидко)
виписала каплі в ніс, діазолін і ще щось - у всіх ліках протипоказ - годування грудьми, тому поїхала до Юрія Миколайовича - завтра здаю посів з носа, і тоді вирішимо чим мене лікувати, а зараз тільки закапувати капельками ,які він мені прописав!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Гайморит???

Повідомлення ksana » 17 січня 2011, 21:34

Бережи себе, лікуйся. Якщо гайморит запустити, то потім прийдеться проколи робити. Це дуже не приємна процедура. :mrgreen: Знаю з власного досвіду. Тримайся, думаю все буде добре.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Гайморит???

Повідомлення TanenRom » 17 січня 2011, 21:38

ksana написав:Бережи себе, лікуйся. Якщо гайморит запустити, то потім прийдеться проколи робити. Це дуже не приємна процедура. :mrgreen: Знаю з власного досвіду. Тримайся, думаю все буде добре.

стараюсь берегти, ось вчора боліло над та під бровою, а сьогодні взагалі нічого не турбує, і дихаю нормально.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Гайморит???

Повідомлення Apolloniya » 17 січня 2011, 22:40

Є така поза, здається "поза мислителя", як у скульптури Родена. В такій позі треба сидіти хоч по 10-15 хвилин, якщо гайморит продуктивний (є нежить) особливо корисно, бо саме в такій позі перехід в верхньощелепну пазуху (т.з. гайморову) знаходиться вертикально і з нього все добре витікає (як правило, гнійні виділення). Можна і лежати, або голова була в правильному положенні. І ще важливий момент- треба розслабитись і думати про щось далеке від гаймориту.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Гайморит???

Повідомлення Apolloniya » 17 січня 2011, 22:42

А! І інгаляції та водні всякі полоскання треба зараз припинити!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Гайморит???

Повідомлення mavpusya » 18 січня 2011, 09:14

Я б ще радила виключити поки що молочне, воно накопичує слиз в організмі.
Ось, що радить Норман Уокер:
СОК ХРЕНА
Сок хрена в чистом виде не употребляется, посколь¬ку содержит очень сильные эфирные вещества. Хрен обычно применяют в виде кашицы, добавляя в нее ли¬монный сок. На 150 г кашицы хрена — сок 2—3 лимо¬нов. Это самое эффективное соотношение. Принимать получившуюся смесь следует натощак 2 раза в день по пол чайной ложки.
Такая смесь не раздражает почки, желчный пузырь или слизистую оболочку пищеварительного тракта, од¬нако чрезвычайно эффективно избавляет организм от скопившейся слизи, что очень важно при лечении брон¬хита, гайморита, ангин и т. д.
Кроме того, кашица из хрена с лимонным соком яв¬ляется сильным мочегонным средством, особенно по¬лезным при отечности и водянке.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Гайморит???

Повідомлення мешканка » 18 січня 2011, 10:05

а вигрівати, якщо не гнійний, можна?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гайморит???

Повідомлення TanenRom » 18 січня 2011, 12:20

мешканка написав:а вигрівати, якщо не гнійний, можна?


до речі мені не сказали який у мене, але вигрівати сказали можна!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей