Глобальні оголошення!



Щорічні профілактичні медогляди

Модератор: Галина

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення гра з вогнем » 07 липня 2012, 00:49

Доречі, знаєте, що сталося, коли почали бастувати американські педіатри? :confused: Значно знизився рівень захворюваннь в діток. :wink:

що ж тут дивного, фіксувати і оглядати діток не було кому, записи не велися, "хвороб не було"
шошо а в америці, на кожний пчих гору таблеток не виписують. навіть якшо батьки вимагають.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 01:34

гра з вогнем написав:Даша, ти ж консультант, тебе до мам з манюнями кличуть, це звісно прекрасно, що ти абсолютно не переживаєш, наскільки часто доводиться тобі контактувати з хворими людьми, але думаю багато мам, котрих ти відвідуєш переживають з цього приводу. Написати, шо ти не піклуєшся про здоровя поки не припиче - це правдиво, але не правильно відносно твоїх клієнтів. Адже це рівнозначно тому, шо ти не піклуєшся про їх здоров'я.

Можливо медогляди й ризиковані для тебе, але ігноруючи їх ти нехтуєш здоров'ям своїх клієнтів :(

От ніколи не задумувалася, якщо чесно.

Але, якщо говорити про моє внутрішнє сумління: я веду спосіб життя, максимально "здоровий" (в тому числі завдяки тому, що рідко контактую з лікарями), тому й перед мамами моя совість чиста.

Друге питання, якщо б я показувала мед.карточку, де були б куплені аналізи. Це, як ти пишеш, не правильно відносно клієнтів.

Крім того, я не контактую з іншими мамами більше ніж, наприклад, на різноманітних зустрічах мами контактують між собою.

Написати, шо ти не піклуєшся про здоровя поки не припиче

Як це я не піклуюся про своє здоровя? :crazy: Просто для мене "піклування про здоровя" не рівнозначне "ходінню по лікарях".


Про забастовку педіатрів, це я колись давно читала в Мендельсона. Подробиць не памятаю, тому коментувати не буду.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення гра з вогнем » 07 липня 2012, 02:18

ти говориш лише зі своєї внутрішньої позиції.
але є люди, які спеціально вчилися для того, щоб порадити і підказати, завчасно виявити та попередити можливість хвороби, а існуючу полікувати.
ти можеш вести максимально "здоровий" спосіб, але він буде таким лиш на твою думку.
чого вартує лише загадати історію про сім'ю, яка втратила дитину внаслідок прагнення бути максимально наближеними до природи, вести здоровий спосіб життя та максимально убезпечити себе від коттактів з лікарями. тоді про це гуділи всі ЗМІ, весь рунет

але контактуючи з іншими людьми, обравши роботу чи хобі, яке передбачає тісні контакти з породіллями та новонародженими покладатися лише на власні відчуття та уявлення про здоровий спосіб життя, на мою думку, не достатньо.

питання про медкарточку я не піднімала. я взагалі погано ставлюся до купівлі аналізів.
але одна справа. якщо цей аналіз потрібний лише для галочки (наприклад той самий гінеколог, невідвідування якого відобразиться лиш на моєму здоров'ї), а інша справа, коли відобразиться на оточуючих (наприклад ігнорування ренгенів у ситуації епідемії туберкульозу)
той самий туберкульоз уже давно перстав бути соціальною хворобою, зараз на нього може захворіти будь-хто. а ще бувають випадків носіння хвороби без зовнішніх її проявів.

тому й потрібні профілактичні огляди. оскільки здоровий спосіб життя - не є запорукою здоров'я.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 02:53

ти говориш лише зі своєї внутрішньої позиції.

Так, я теж про це пишу. І я вважаю, що це першочергово. Бо з пройденими аналізами, я б не була впевненішою в своєму
здоровї.

але є люди, які спеціально вчилися для того, щоб порадити і підказати, завчасно виявити та попередити можливість хвороби, а існуючу полікувати.

На жаль, ці люди більше комусь псують здоровя, чим комусь лікують. Принаймні, я так вважаю.

максимально убезпечити себе від коттактів з лікарями.

В цій темі я в першу чергу наголошую на тому, що безпричинні огляди не зменшують рівня захворюванності. А не иаю на увазі, що треба максимально уникати контакту з лікарями.

але контактуючи з іншими людьми, обравши роботу чи хобі, яке передбачає тісні контакти з породіллями та новонародженими покладатися лише на власні відчуття та уявлення про здоровий спосіб життя, на мою думку, не достатньо.

Думаю, тут вирішувати мамам, які потребують допомоги. Якщо їм потрібні гарантії, вони можуть викликати мед.працівника. Якщо вони викликають мене, вони розуміють (якщо для них цей момент принциповий), що я не є працівником медичних установ, тому й крім своїх знань і практичного досвіду більше нічого не маю.

але одна справа. якщо цей аналіз потрібний лише для галочки (наприклад той самий гінеколог, невідвідування якого відобразиться лиш на моєму здоров'ї), а інша справа, коли відобразиться на оточуючих (наприклад ігнорування ренгенів у ситуації епідемії туберкульозу)

А чому ти вважаєш себе вправі вирішувати, який аналіз для галочки, а який справді потрібен? Положено, щоб був перелік оглядів - значить всі треба пройти. :confused: Це я намагаюся паралель провести :=):

тому й потрібні профілактичні огляди. оскільки здоровий спосіб життя - не є запорукою здоров'я.

А що є запорукою здоровя? Профілактичні огляди? :confused: :nea:
Крім того, здоровий спосіб життя я розумію в більш широкому значені. Адже хворіють люди, які добре харчуються, займаються спортом, ...
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення гра з вогнем » 07 липня 2012, 05:56

Дашо, ти пишеш з дуже егоїстичної позиції, забуваючи, про інших людей, з якими контактуєш і яким пропонуєш свої послуги.
Можливо медичні аналізи не дають тобі впевненості у стані твого здоров'я, зате у всьому цивілізованому світі саме вони свідчасть про наявність/відсутність хвороби. Покладатися на самопочуття надто безвідповідально, якщо не до себе, то до тих, з ким ти працюєш.

Профілактичні огляди далко не безпричинні, саме на цих оглядах часто виявляють приховані хвороби, високозаразні хвороби. Людина ж нічого не підозрюючи, при гарному самопочутті та здоров'ї може заразити дуже багатьох. А якщо ця людина працює з немовлятими, гадаю у такому випадку, профілактика має набути першочергового значення.

Якщо вони викликають мене, вони розуміють (якщо для них цей момент принциповий), що я не є працівником медичних установ, тому й крім своїх знань і практичного досвіду більше нічого не маю.

До чого ту мед працівник чи ні. Ти ж позиціонуєш себе як спеціаліста, як фахівця, отже повинна фахово та відповідально ставитися до своєї роботи. Це передбачає й момент проходження тобою профілактичних оглядів, оскільки ти контактуєш з маленькими дітьми, а отже повинна дбати й про їх здоров'я та безпеку. Не думаю, що ти всім, хто звертається до тебе за консультацією відразу наголошуєш, що не проходиш мед оглядів і можеш бути небезпечною для їх дітей.

Профілактичні огляди є запорукою того, що з дітьми працюватимуть здорові люди, а не ті, у кого, скажімо, закрита форма туберкульозу.
Саме тому, шо це захворювання вражає й тих, хто добре харчується і займається спортом - профілактичні огляди є обов'язковими для тих, хто працює з дітьми.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 17:45

А чому ніхто не думає про небезпеку від тих хвороб, по яких не проводять профілактичний огляд?

Гра, по твоїй логіці, я навпаки, маю робити те, що вважаю шкідливішим для себе особисто і те, що я вважаю, з меншою імовірністю гарантує моє здоровя (в загальному, а не по одній хворобі)?

Все, що ти пишеш, було б справедливо, якби я показувала фальшиву медичну капточку.
Не думаю, що ти всім, хто звертається до тебе за консультацією відразу наголошуєш, що не проходиш мед оглядів і можеш бути небезпечною для їх дітей.

Більш ніж впевнена, що всі в кого я була на консультації "передбачали", що я не проходжу профілактичних медоглядів або взагалі не задумувалися над цим питанням.

зате у всьому цивілізованому світі саме вони свідчасть про наявність/відсутність хвороби.

Покладатися на самопочуття надто безвідповідально, якщо не до себе, то до тих, з ким ти працюєш.

Профілактичні огляди далко не безпричинні, саме на цих оглядах часто виявляють приховані хвороби, високозаразні хвороби.

Профілактичні огляди є запорукою того, що з дітьми працюватимуть здорові люди

Не згідна з цими реченнями, особливо з останнім. Тобто, ніби й правильно ти пишеш, але в кожному речені є якісь момент, який показує все в іншому світлі.

Ну і знову ж таки, на форумівках, наприклад, мами набагато більше контактують з іншими дітками, ніж я на консультаціях.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення гра з вогнем » 07 липня 2012, 17:57

По моїй логіці, ті хто працює з дітьми, а особливо з немовлятами повинні проходити профілактичні огляди. Найприкріше те, що ти й сама це розумієш, але продовжуєш наполягати на іншому.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 18:10

А якщо одного дня відмінять профілактичні огляди, чи, що реальніше, скажуть проходити їх в два рази рідше, наприклад. Причому не від того, що змінилася загальна картина по захворюваності, а безпідставно (наприклад бюджет на це діло урізали).
Ти як вважаєш, треба за власної ініціативи все одно проходити ті огляди кожен рік чи ні? :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення гра з вогнем » 07 липня 2012, 18:22

Безпідставно? Думаю якщо будуть в цьому ділі зміни, то будуть й обгрунтовані причини.
країна в 90-х роках була у великій кризі, але оглядів ніхто не відміняв і не порідшував, думаю це свідчить про важливість профілактики.

особисто я зараз з дітьми не працю і не контактую, не працю в харчовій промисловості, сфері обслуговування, я взагалі ніде не працюю :ha:
тому огляди проходжу виключно на свій розсуд, не особливо їх прагну.
інколи я собі шось видумую типу орагнізувати дом садок чи ше шось таке (далі за неозвучені видумування рідко коли заходить) тоді я відразу думаю
1) пройти навчання на курсах невідкладної допомоги (це я навіть озвучувала і навіть раз записувалася, але не зійшлося)
2) пройти санстанцію і медогляд
3) чи відповідає мій будинок технічним вимогам
4) чи відповідаю я вимогам до роботи з дітьми.

переважно через відповідь на 4-й пункт все діло й глохне :)

а чого ти вирішила про це у мене запитати? :hi:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Щорічні профілактичні медогляди

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 18:40

а чого ти вирішила про це у мене запитати? :hi:

Щоб краще пояснити свою позицію :wink:

Найприкріше те, що ти й сама це розумієш, але продовжуєш наполягати на іншому.

Скажу чесно ,я про це вже в принципі писала. Раніше я взагалі над цим питанням не задумувалася. Тепер задумалася :confused: Збираюся почитати, інших консультантів запитати.
Рентген тільки для того, щоб працювати консультантом, я не буду.

Ну і ще цікавить твоя думка.
Якщо я кожен тиждень проводжу декілька годин в компанії маленьких діток (не як консультант чи організатор, а просто як учасник), теж правильним (на твою думку) є пройти медогляд?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron