Глобальні оголошення!



Швидка допомога

Модератор: Галина

Re: Швидка допомога

Повідомлення КлубНіка » 16 травня 2012, 10:12

Ми з мамою колись бабці постійно швидку визивали. Були випадки коли зовсім не приїжали, було таке що визивали вечером, а приїжали зранку. А якось було таке що в бабці дуже різко був піднявся тиск і мама позвонивши на швидку, сказала всі бабціні симптоми, але коли запитали скільки років, то замість 60, сказала 18 (до старих їдуть неохоче, а до молодих митєво), то були за 5 хв! Напевно саме це і врятувало бабцю тоді, але ті дохтори так буркали, що моя мама ще їм потім популярно обясняла куди б вони засунули своє возмущеніє!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Швидка допомога

Повідомлення олеся » 16 травня 2012, 14:14

Але то тоже як до яких лікарів попасти, я просто живу за містом 1км, і вже швидка ніби має їхати з району, коли виходить викликати Львівську швидку (зараз вже майже зробили це неможливим), то ще нормально доїдуть, а як з району, то можуть чуть не добу їхати, або не приїхати взагалі)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Швидка допомога

Повідомлення Радмила » 16 травня 2012, 21:33

Ми викликали швидку. Як малі попали в інфекційну. Нормальні приємні лікарі. Якось побували заграти малу, щоб укол зробити. Бо вона дуже боялась. Правда не вийшло. Але принаймні не хамили. Були вічливі і приязні. А будли в смт, в них лікарня 300 метрів від дому. В малої піднялась температура вночі, і не збивалась 39,5. Подзвонили на швидку. Довго ніхто не брав трубку, потім взяв заспаний (сюдячи з голосу лікар). Послухав і сказав, що в нх крім анальгіну нічого не має, як хочемо, то можем приїжати на консультацію до педіатра. Ми викликали таксі, і поїхали до Тернополя. То коли сідали в таксі, то все ж таки з'явилась швидка. Ми пояснили, що їдемо в тернопіль, і на тому розійшлись.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Швидка допомога

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 березня 2015, 00:02

:sad: Наш досвід з швидкою поки тільки позитивний. Ну, ситуація сама не позитивна була, коли ми отруїлись газом. Але от швидка приїхала дуже швидко, хвилин до 10 максимум. Більше того, та швидка забрала малу а по нас з чоловіком вони самі викликали ще одну. Ті теж приїхали дуже швидко. Не знаю, від чого залежить швидкість їх прибуття, чи то від ситуації, що з людиною, чи просто як повезе. Бо я раз була свідком приступу епілепсії на зупинці, то хтось швидку викликав, приступ через 5-7 хв в дівчини вже минувся, і ше після того десь хвилин за 10-15 приїхала швидка. Називається, а вже і не треба.
Ще згадала, ми раз викликали швидку минулого року, коли в доці було запалення нирок, то це хоч було нетерміново, а сплановано, з направленням, але нам лікарка сама сказала, що дитину з температурою в лікарню забирає швидка. То ми вже скористались своїм правом І проїхались на швидкій у лікарню.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Швидка допомога

Повідомлення Ulkanet » 06 березня 2015, 00:51

Бо я раз була свідком приступу епілепсії на зупинці, то хтось швидку викликав, приступ через 5-7 хв в дівчини вже минувся, і ше після того десь хвилин за 10-15 приїхала швидка.

бо треба прямо казати, епілепсія і т.д.

Називається, а вже і не треба.

ні, ні. треба, треба. вони колять відповідні препарати, щоб не повторився припадок. (ну принаймні при алкогольній епілепсії )

в мене зі швидкою, не сильно склалося :sad:
перший випадок, коли мене в далекому 2005 році мало не вбили наркомани на Новомі Світі :scare: Швидка їшала 30 хв. Ну я не була "тяжка", знала б куда повезуть - пішла б пішки, там 500 метрів до обласної :ha:

другий випадок, як їхала швидка до моєї малої - тоді я вкурила, що треба казати, що "всьо дуже страшно". Швидка їхала до дитини 1 год 10 хв. Бо я сазала що в дитини температура 39,5 і вона подьоргується, і вже мала колись судороги :dash: Але спішили їхати :dash: :dash: :dash:

і остані випадки, це були з моїм татом. :cray: він мав рак горла. в нього почалися профузні кровотечі (кров з носа терка фонтаном - в прямому смислі слова). він бідака так і помер від кровотечі з носа. :cry: :cray: :cray: :cray: але історія про те, що швидка з Гусятина Тернопільської області, відмовилася їхати 2 км через річку Збруч, на Хмельницьку область. І це при тому що моя мама працює в тому самому приміщені що й швидка і миє там підлоги :dash: :dash: :dash: Скоти!! бо інакше не сажеш. В ту злощасну ніч, вони відмовилися їхати, сказали "Їдьте в свої Чемерівці!". Мама з сусідом завезли тата на ту Гусятинську швидку машиною самі. А та "женщина" - бо назвати її лікарем - язик не повертається, взяла намочила ватні тампони в нашатирку і запхала татові в носа. Він почав кричати, що пече і виривати то з носа, на що вона його обізвала з ніг до голови "Що ти пияку закрий морду і мовчи! Бо взагалі зараз викинемо за двері!!" :scare: :scare: :scare: Мама відчула запаз нашатирки :scare: і сказала про це тій женщині, бо вона просто сказала "Ой, я помилилася" і всьо, навіть не сказла вибачте!! :dash: :dash: :dash: Вона спалила всю слизову в носі і горлі тата. Вона "фактично" його вбила, недала жодного шансу на життя :dash: :dash: :dash: :ireful: Але їй плювати, йде і навіть не привітається! :dash: :dash: :dash:
А якби це була маленька дитина??? :scare: :scare: :scare: :scare:
всі решта рази мама 40 хв везла тата до Чемерівців, сусідською машиною, бо навіть не хотіли прийняти в Гусятині. Мамі прамо так і сказали до очей - що ви нам тут "статистику потите" :dash: :dash: :dash:

Бог їм всім судя!!!!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Швидка допомога

Повідомлення українка » 29 грудня 2020, 21:01

Здригання або судоми?
Слід відрізняти здригання під час засипання від неонатальних судом, які можуть настати в будь-якій фазі і в будь-який час навіть в період неспання. Тоді батькам потрібно звернутися до невролога. Лікар огляне дитину і в разі необхідності направить на подальші обстеження для проведення діференцйного діагнозу між фізіологічними здригуваннями і неонатальними судомами (епілепсію).


Схильність до епілепсії і початок її розвитку виражаються в особливостях поведінки дитини, на які слід звернути увагу батькам: чим раніше поставлений діагноз, тим успішніше потім протікає лікування.

У більшості випадків епілепсія - хвороба "родом з дитинства". Початок захворювання припадає на 6-10 років (18-20%), на 11-15 років (30% випадків). Зазвичай діти самі не можуть зрозуміти, що у них щось не в порядку, тому їм на допомогу повинні прийти дорослі.

Більшість людей вважають, що епілепсія виражається виключно у вигляді судомних нападів. Однак існують і бессудорожние форми, з яких, як правило, починається захворювання. Їх зазвичай не помічають або не відносять до ознак хвороби, хоча саме вони дуже важливі для ранньої діагностики.

Так, наприклад, схильні до епілепсії діти нерідко уві сні встають і ходять по кімнаті, можуть пересувати легкі меблі, перекладати речі. На оклики, питання вони не відповідають. Потім лягають спати і, як правило, на ранок нічого не пам'ятають. В інших випадках дитина сідає в ліжку і знову засинає, іноді вимовляючи уві сні невиразні слова і звуки. У деяких дітей така активність уві сні є єдиним проявом епілепсії, тому батькам слід поспостерігати за дитиною, якщо у нього є така особливість.

Інший симптом, що насторожує - нічні кошмари. При цьому один і той же "сюжет" сновидіння багаторазово повторюється протягом тижня. Кошмари про напад, побиття, вбивства супроводжуються почуттям страху, пітливістю, серцебиттям. При пробудженні в пам'яті зберігаються яскраві епізоди сновидінь. Діти, як правило, розповідають про них і просять допомоги.

Нерідко уві сні дитина кричить, плаче або сміється кілька разів за ніч. Вранці діти не пам'ятають своїх снів. В цьому випадку крик, плач, сміх є автоматичні мовні і моторні явища, які супроводжують бессудорожная напад епілепсії.

Подібні явища свідчать про поступовий розвиток хвороби.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Швидка допомога

Повідомлення українка » 04 січня 2021, 10:29

Початковий етап епілепсії іноді супроводжується короткочасними втратами свідомості у дитини - так званими абсансами ( "абсанс" в перекладі з французької - відсутність). У цей момент відбувається "відключення свідомості", коли з боку може здатися, що хворі завмирають, замислюються, застигають на місці. В інших випадках хворий в цьому стані потирає руки, стискає пальці в кулаки, постукує по столу, блідне або червоніє, у нього частішає або сповільнюється пульс, сіпаються м'язи. Двох-тримісячні діти можуть "кивати" - стрімко нахиляти голову вперед. У шість місяців ці "кивки" можуть змінюватися нахилом голови і тулуба вперед.

Ці напади виникають у віці до 6 років. Пізніше, у віці 5-10 років, під час нападу хворий закочує очі, закидає голову назад або піднімає руки. Можуть бути й імпульсивні напади (у віці 7-20 років), коли миттєво здригаються різні групи м'язів, особливо рук і плечей. Здригання м'язів можна спостерігати і при засипанні, пробудженні, уві сні. Ці явища зустрічаються у 3% хворих в початковій стадії епілепсії.

Одне з найбільш частих початкових проявів розвитку епілепсії - повторювані головні болі. Протягом багатьох тижнів і навіть місяців вони можуть бути єдиним симптомом захворювання. Болі виникають часто і раптово, приступообразно, без всяких причин, іноді поєднуються з нудотою і блювотою, частіше за все вранці і вдень, рідше - до вечора і вночі. Головні болі, як правило, не пов'язані з травмами голови.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Швидка допомога

Повідомлення українка » 06 січня 2021, 15:10

12 правил першої допомоги при епілептичному нападі:
видаліть всі предмети, що знаходяться в безпосередній близькості від хворого, які можуть завдати йому шкоди під час епілептичного нападу (праска, скло, гострі предмети та ін.);
підкладіть під голову що-небудь м'яке, плоске - подушку, сумку, пакет;
розстібніть тиснучу одяг, щоб ходив краватку, звільніть ремінь;
зафіксуйте тривалість нападу по годинах;
, не кладіть ніяких предметів в рот (шпатель, ложка і т. д.);
НЕ розтискати щелепи пацієнта (можна їх вивихнути, зламати зуби);
НЕ МОЖНА давати пити під час нападу (т. К. Хворий може захлинутися) до тих пір, поки не повернеться свідомість;
якщо напад стався з незнайомою людиною, пошукайте в його речах документи, що підтверджують можливе захворювання або ідентифікаційний браслет;
при виникненні блювоти утримуйте пацієнта в положенні на боці;
завжди чекайте на місці події, поки пацієнт не прийде до тями;
напад судом у воді дуже небезпечний, так як людина може потонути. Якщо судомний напад стався в водоймі, швидко витягніть потерпілого на берег, перевірте, чи не потрапила в рот і ніс вода. Якщо він захлинувся, на березі необхідно терміново звільнити рот і ніс від залишків води. Потім надайте першу допомогу і викличте «Швидку»;
в разі виникнення епілептичного нападу в транспорті переведіть сидіння в лежаче положення, закрийте найближчі тверді поверхні одягом або сумками - щоб уникнути травм.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Швидка допомога

Повідомлення українка » 08 січня 2021, 12:21

Остеопатія і Епілепсія
Деякі з нас напевно знайомі з такими поняттями, як "судомна готовність", "епісиндром", "епілепсія". Дані патологічні стани, звичайно, відрізняються походженням, клінічною картиною, терапевтичними підходами. Але все ж ці стани мають щось спільне. І це спільне - наявність в ділянці головного мозку вогнища збудження, обумовленого порушенням мозкового кровообігу. Що стосується можливостей остеопатіческой лікування перерахованих станів, то тут я, мабуть, висловлю лише особиста думка, засноване на досвіді лікування таких пацієнтів.

Судомна готовність головного мозку може битьсніжена або усунена, що підтверджується результатами численних електроенцефалографічних досліджень до і після лікування. Безсумнівно, в лікуванні таких пацієнтів величезне значення має компетенція остеопата в даному питанні. Наскільки мені відомо, не всі остеопати беруться лікувати пацієнтів з судомної готовністю або епіпріпадков. Серйозніше справа йде з епісіндрома, але і тут допомога остеопата може бути дуже значна. У лікуванні справжньою епілепсії питання участі остеопата в лікувальному процесі неоднозначний. Тут необхідний індивідуальний підхід і на перше місце виступає досвід остеопата в лікуванні даного захворювання. По темі лікування епілепсії методом остеопатії в останні роки захищено кілька кандидатських дисертацій.
Остеопат в Центрі Стимуляції мозку-
Проводить консультації та лікування дітей з порушенням психіки спектра аутизму. Також займається становленням неврологічного розвитку у глибоко недоношених і незрілих дітей, діагностикою та лікуванням пароксизмальних і судомних станів у дітей раннього віку. Працює з наступними діагнозами-ДЦП, Порушення слуху, Зору.
записатися до дитячого остеопату можна за телефонами: (044) 364 20 04
(096) 665 57 97-Viber
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Швидка допомога

Повідомлення українка » 11 січня 2021, 16:39

За останні роки розроблена ефективна медикаментозна терапія тікозние розладів, але і вона має певні недоліки. Так, використання антиконвульсантів і нейролептиків призводить до ускладнень екстрапірамідного характеру і до когнітивних порушень .Побочние дії медикаментозної терапії, а також резистентність до неї до 30% є причиною пошуку нових, ефективних підходів до лікування тікозние розладів і синдрому Туретта
У клінічній практиці метод біологічного зворотного зв'язку (БОС) використовується в трьох основних напрямках
1) регуляція вегетативних функцій організму за параметрами частоти дихання, частоти серцевих скорочень, артеріального тиску, температури тіла і тд,
2) регуляція рухових функцій організму за параметрами електроміограми,
3) регуляція біоелектричної активності мозку за параметрами електроенцефалограми
Використання методу біологічного зворотного зв'язку по електроміограмі у хворих тиками дозволило домогтися позитивної динаміки, як в клінічній картині, так і на ЕЕГ пацієнтів, які страждають тікозние розладами при відсутності побічних реакцій.
Перспективним є використання біологічного зворотного зв'язку по електроенцефалограмі в терапії неврологічних розладів БОС за параметрами ЕЕГ - це особливий вид навчання, що дозволяє забезпечити довільну регуляцію біоелектричних коливань потенціалу головного мозку Було встановлено, що за допомогою сеансів біологічного зворотного зв'язку пацієнт може направлений міняти потужність, топографію окремих ритмів ЕЕГ

БОС терапія: Центр стимулювання Мозку
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей