Глобальні оголошення!



Швидка допомога

Модератор: Галина

Швидка допомога

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 16:46

Їздили ми з дітьми сьогодні купувати босоніжки, і по дорозі бачили швидку, я от собі згадала, такий випадок: Андрійку було 1,5міс як мене почав турбувати жовчний міхур, перебивалася таблетками. Одного разу десь в 22-23год мені стало дуже зле і викликали швидку з мобільного, а вона до мене не приїхала))) Добре що є безвідмовна сусідка-медсестра яка в той вечір не була на роботі що вколола уколи, І недавно свекруха мала проблеми з судинами і теж викликали швидку то вони через ДВІ ГОДИНИ передзвонили і спитали чи виїжджати їм. Бували в когось схожі випадки?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Галина » 15 травня 2012, 16:55

В нас була інша ситуація. Приїхала родичка свекрухи з Херсонської обл. І в день від"їзду в неї відняло мову і ліву (здається) частину тіла. Інсульт. Швидка приїхала, але забирати в лікарню не захотіли. Сказали не місцева, робіть з нею що хочете... То батьки своїм транспортом її в лікарню везли і платили, щоб прийняли...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення flower » 15 травня 2012, 17:29

я вже нічому не дивуюся...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Швидка допомога

Повідомлення irinka » 15 травня 2012, 20:47

Чи доводилось вам коли небудь викликати швидку допомогу? :dokter:
Якщо так, то з якого приводу? Скільки часу доводилось чекати?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Швидка допомога

Повідомлення smailik_m » 15 травня 2012, 21:02

Я пробувала викликати, (в чоловіка раптово почала підніматися температура, так що ним аж трусило, не знали від чого) сказали мені - а чого ми приїдем, в нас крім анальгіну більше нічого нема.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Швидка допомога

Повідомлення irinka » 15 травня 2012, 21:04

Я викликала швидку один раз, перед тим як мені зробили операцію на апендицит. Ввечері сиділа вдома, дивилась з чоловіком телевізор аж тут почало в боці трохи поколювати, але лежала, думала пройде. Потім почався сильніший біль, тоді подзвонила і викликала швидку. Вони приїхали через 30 хв. :crazy: :impossible: то мене вже й боліти перестало :ha: оглянули мене і сказали що раз вони вже приїхали, то все-таки краще поїхати на огляд до лікаря і провіритись :confused: Я погодилась, ми сіли з чоловіком в машину (мені навіть цікаво було все оглядати, бо до того ніколи не бачила, що там всередині :hi: )
Так як мене вже нічого не боліло, то навіть не могла собі уявити, що будуть робити операцію :cry: а мені пізніше пояснили, що коли переходить в іншу стадію, то біль вже не такий нестерпний. Все-таки добре, що я тоді викликала швидку і погодилась поїхати на провірку, бо мені казали що була 3 стадія, якби залишилась вдома, то апендицит міг би тріснути... :scare:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Швидка допомога

Повідомлення krapk@ » 15 травня 2012, 22:43

і я викликала, коли в малого бувприступ ларингіту. Приїхали за хвилин 10. Лікарка була непогана. Але краще туди не попадати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Швидка допомога

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 23:08

irinka написав:Я погодилась, ми сіли з чоловіком в машину (мені навіть цікаво було все оглядати, бо до того ніколи не бачила, що там всередині :hi: )

І як там в середині?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Швидка допомога

Повідомлення irinka » 16 травня 2012, 09:25

Олеся, якщо чесно трохи страшнувато... правду пише Крапка, туди краще не попадати. В тій що ми їхали був звичайний маленький умивальник, більше нічого особливого, ніяких препаратів не було. Звичайна газелька.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Швидка допомога

Повідомлення Sawwku » 16 травня 2012, 09:46

і я викликала десь 2 роки назад. теж бік болів сильно і довго, то чоловік вмовив здатися дохторам.
за скільки приїхали то не помню, але що було далі то тихий ужас!
в машині хіба трупів возити, бо ще й по наших дорогах думала хребці в труси посипляться. лежати нереально, сидіти боляче, стояти не варіант (хіба головою люк пробити)
в лікарні пересмєнка, лікаря не найдеш. через фіг зна скільки якогось найшли, помацав живіт і видав що то апендицит. кажу, що схоже я вагітна (3 тести підвердили), то завдяки цьому аргументу відправили на узі. там ще жахливіше, купа народу всі злі і їм пос-ти що тобі може гірше, що швидка то не таксі і просто так не приїздить... лікарка від того ще зліша, нічо не побачила, взагалі. гінеколог направила в жк№2, най там розбираються бо вона не може поняти. корче вже хотіли різати, попри те, що нічо ніхто не бачить, для профілактики певно.
цим мене остаточно вивели, ми розвернулися і десь годині в 14 (приїхали в 6,30) попали додом. поспала і все пройшло, разом з "вагітністю" (досі не знаю чи вона була)

тепер тридцять раз подумаю, перш ніж викличу тих ***
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron