Глобальні оголошення!



Стоматологи Тернополя

Модератор: Галина

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення qweewq1234 » 26 жовтня 2013, 12:40

Ходжу в Denta VI. на руській, проходжу лікування в декількох спеціалістів (лікування, ортодонтологія, професійна чиста та відбіл.), всіма задоволена, дуже хороше обслуговування. Може, хтось теж туди ходить? як вам?
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Anjuta » 10 лютого 2014, 10:21

Русік написав:Шершень А.В. +1!!!
Дякую, дівчата, за наводку!
Спочатку чоловіка врятував від безсонних ночей. Вчора ще й малого завели. Думали, що просто подивиться. Але він так сподобався сину, що той погодився на 2 пломби відразу. При тому, що він в мене "нєдотрога". То і сміявся там йому, і казав, що як виросте, то буде стоматологом.
Для чоловіка без проблем оформив всі необхідні документи, щоб провести лікування через мед. страховку.

дайте в пп контактні дані, будьласка, дякую!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Любов » 10 лютого 2014, 11:32

Аня, пишу в ПП. Тільки в нього і лікуємо зубки.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Inna » 10 лютого 2014, 11:47

Мій любимий стоматолог - це Білик Андрій Любомирович. Приймає на Новому Світі,навпроти Барвінку. Лікування не з дешевих, але все на вищому рівні. Має найсучасніше обладнання і неймовірний підхід до кожного клієнта. Всі стерильне, багато інструментів одноразові - ризик підчепити там щось - нульовий.Є анестезія для вагітних і годучих.
Inna Офлайн


 

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення nadusha » 10 лютого 2014, 17:40

Русік написав:Шершень А.В. +1!!!
Дякую, дівчата, за наводку!
Спочатку чоловіка врятував від безсонних ночей. Вчора ще й малого завели. Думали, що просто подивиться. Але він так сподобався сину, що той погодився на 2 пломби відразу. При тому, що він в мене "нєдотрога". То і сміявся там йому, і казав, що як виросте, то буде стоматологом.
Для чоловіка без проблем оформив всі необхідні документи, щоб провести лікування через мед. страховку.

І мені контакти і ціну за дві пломби в приват, будь-ласка. ДУУУже актуально.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Anjuta » 10 лютого 2014, 18:41

дівчата, ще може хтось знає хорошого хурурга - потрібна імплантація з нюансами
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення rit » 02 травня 2014, 23:35

Dribchuk написав:Вже 10 років лікую зуби в Маценка Т.М. (приймає на Канаді - Дентас). Дуже задоволена. Ніколи лишнього не лкує, радить де яку пломбу ставити. 100% лікар від Бога. Там і його дружина працює, але до неї я ходжу хіба на чистку гігієнічну чи зняття каменю. Лікування лише Тарасові Михайловичу довіряю. Ціни приблизно як всюди. Єдиний "-" якщо треба рвати зуба то там вони таке не роблять, але радять куди звернутися.

Я от пішла до нього, бо живу неподалік, а зараз сижу і думаю, чи вірно зробила. Я ще годую грудьми синочка (його попередила), а він для лікування зуба використав якесь лікарство, щоб вбити нерв (сьогодні прочитала, що такі лікарства містять миш'як - отрута). Можливо на сьогоднішній день і мишяк не використовується, хоча хз, при настопному відвідуванні перепитаю. Долікую вже той зуб в нього, але більше не піду. :dash:
rit Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2014, 11:13
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 29 раз.
Діти: Хлопцик

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення flash-ka » 03 травня 2014, 12:42

rit також довелось лікувати зуби при ГВ. Стоматолог запевнила,що таке як миш'як тепер ще треба пошукати де використовують. перелікувала пару зубів, бо не могли визначити звідки біль....))) решту буду лікувати коли завершимо ГВ
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Inna » 03 травня 2014, 20:19

Я лікувала зуби під час вагітності, ГВ постійно. Тому що 2 декрета підряд і більшість моїх зубів ..пішли спати.. Були ситуації з видаленням, лікування з запаленим нервом, потім ще запалення вже в запломбованих каналах, ще й коронку поставила. Одним словом намучилася, а відкладати не було можливості. Але по можливості, потрібно дійсно все планувати після завершення ГВ.
Така була шуточка від одного стоматолога. Як не можна 2 зуба зразу видаляти-у нас одній жіночці 12 за раз видалили. Ну, уявляєте як мені, вагітній і слабонервній, було весело таке слухати...
Inna Офлайн


 

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення flower » 04 травня 2014, 10:45

Anjuta написав:дівчата, ще може хтось знає хорошого хурурга - потрібна імплантація з нюансами

Я от тоже про імплант думала. Але 1000$ за кутній зуб якось мені жалко, тим більше, що мої знайомі стоматологи кажуть, що не завжди імпланти приживаються. Якби була лишня 1000$ то можна пробувати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей