найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Стоматологи Тернополя

05 травня 2014, 01:34

flower, Оля то в Тернополі такі ціни скажені, Львів і Луцьк значно дешевше :wink:

Re: Стоматологи Тернополя

05 травня 2014, 11:19

Anjuta скільки? Ти вже взнавала? Будеш туди їздити?

Re: Стоматологи Тернополя

18 травня 2014, 17:28

Імплантація в Тернополі , без всякого роду кісткових пластик ( підняття дня гайморової пазухи, збільшення обєму альвеолярного гребеня) чи мягкотканинних пластик. обійдеться в межах 3-8 тис грн, в залежності від системи імплантів, та клініки. Додатково, після того як імплантат прижився(як правило 3 місяці для нижньої щелепи, 6 місяців для верхньої) оплачується закупка абатмента виготовлення коронки.

Re: Питання до знаючих

22 вересня 2014, 22:31

Хтось в курсі, де в Тернополі приймає хороший лікар-пародонтолог?

Re: Стоматологи Тернополя

22 березня 2015, 23:29

Дівчата, терміново порадьте хорошого стоматолога-хірурга. Терміново потрібно видалити кутній зуб, звичайний стоматолог не береться, каже що там все складно, треба саме хірурга. А мене болить сильно, хочу чим пошвидше. :help:

Re: Стоматологи Тернополя

22 березня 2015, 23:44

Літом чоловіка відправили з таким з приватного кабінету в державну полікл.Там йому подібну процедуру зробили-все ок

Re: Стоматологи Тернополя

23 березня 2015, 00:28

Мені подобається стоматолог Сергій Казимирович на Бойківській (район універсаму), мені складних маніпуляцій не робив, але казав що працював в тій дорогій лікарні біля жд вокзалу і виривав дуже складні зуби
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Стоматологи Тернополя

23 березня 2015, 00:30

Dribchuk, Написала в ПП.

Re: Стоматологи Тернополя

23 березня 2015, 01:02

531613 Андрій Володимирович (але зразу кажіть що на видалення такого зуба, що не можете чекати), якщо видалення настільки важке, що треба сильно розпилювати лунку , важкий доступ і так далі, тоді в стаціонар обл.лікарні (стоматологічне відділення) до Нагірного.

Re: Стоматологи Тернополя

05 вересня 2015, 18:37

Ніхто не знає де працює хоч якийсь стоматкабінет в неділю і чи такий в Тернополі вазагалі є?
Тре вирвати зуба( "мудрості") ,бо до понеділка не дотягну :cray:
Відповісти