Глобальні оголошення!



Стоматологи Тернополя

Модератор: Галина

Стоматологи Тернополя

Повідомлення okcana » 13 січня 2012, 18:05

Дівчата, порадьте, будь-ласка, хорошого стоматолога, так щоб не дуже дорогий, і толковий як спеціаліст. І взагалі ваші відгуки про різних стоматологів.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення loljka » 13 січня 2012, 18:10

мені подобається на 15 квітня Щуровські, там чоловік та жінка працюють, то їх стоматкабінет. добре роблять,якісно, пломби не вилітають,естетично дивляться,щоб пасувало ;-)
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення okcana » 13 січня 2012, 18:17

Я які ціни зараз на пломби, хоч приблизно, бо навіть уявлення не маю, давно вже не лікувала
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення happymami » 13 січня 2012, 18:22

Я завжди роблю в напівдержавної лікарки, що приймала раніше в дитсадку навпрот станції юних техніків, а тепер у приміщенні самої станції юних техніків. Пані Світлана. Ще одна її напарниця теж непогана. Але вона добре рве. А та пані Світлана добре пломбує. тому до неї зажди черги. Крім того - ціни там напівдержавні. Я не дуже вже памятаю, але здається укло 15-20 грн і пломби в районі 70 грн. Бувало так, шо цілий зуб мені коштував 100 грн. Бувало 150. Там ше пломбування каналів шось вартує. В неї лікуюся вже роками і я і моя мама вставляла там зуби. Єдиний недолік - шо навіть якшо ти записаний на якусь годину, то інколи треба чекати по 30-90 хвилин, бо може бути хтось з гострою біллю, то типу виходить жива черга трохи.

А в приватних, чула, пломби по 150 грн наввть бувають, без укола і без каналів. Тут таке діло. Я за приватних не знаю. Але в дитячій стоматології пломби вартують 50 грн найменше і 70 - нормальна пломба
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Lusik » 14 січня 2012, 12:07

Ми з чоловіком лікуємо зуби біля Текстильника - Шершень А.Я. - правда дещо дорогувато, але зато впевнена в якості матеріалів і наданих послуг. Плюс сам стоматолог дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Я не ільки пломбувала в нього, але і нарощувала зуб-робила реставрацію і дуже класно і якісно зроблена робота!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Касівочка » 14 січня 2012, 12:15

Дівчата, може хтось лікував зубки в стоматолога в ЖК на Бамі? Які там ціни і чи хороший він спеціаліст?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення happymami » 14 січня 2012, 12:27

Касівочка я не лікувала, лише оглядалася в нього. Але знаю, що до нього йдуть не лише жінки, котрим типу положено в нього лікуватися. А й всі його знайомі, ну і просто так. Думаю, він непоганий спеціаліст. А от цін не знаю. Мабуть всетаки дешевше, ніж у абсолютно приватного, котрий ще мусить оренду стоматкабінету платити, а тут хоч на тому економніше.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Любов » 14 січня 2012, 13:27

Lusik написав:Ми з чоловіком лікуємо зуби біля Текстильника - Шершень А.Я. - правда дещо дорогувато, але зато впевнена в якості матеріалів і наданих послуг. Плюс сам стоматолог дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Я не ільки пломбувала в нього, але і нарощувала зуб-робила реставрацію і дуже класно і якісно зроблена робота!!!!

ми теж всі тільки в цього стоматолога лікуємо зубки, відмінний спеціаліст :гуд:. Ну я б не сказала, що досить дорого, відносно. Пломба як і у більшості стоматологіях - 150 грн.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення Касівочка » 14 січня 2012, 13:41

А тут на форумі, бачу, є стоматолог - спеціаліст Апполонія, здається. Сподобались її чіткі і зрозумілі пояснення, на все має відповідь. Вона взагалі звідки? Можна якось до неї потрапити?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Стоматологи Тернополя

Повідомлення happymami » 14 січня 2012, 15:33

Касівочка вона зараз здається не в Тернополі. Та й лікувала, якшо я не помиляюся, в дитячій стоматології :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron