Глобальні оголошення!



Руханка

Модератор: Галина

Re: Руханка

Повідомлення mari » 15 червня 2010, 00:28

КАПОЕЙРА! Хочу навчитись? Де в нас є?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Руханка

Повідомлення Alisa » 03 грудня 2010, 16:54

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Записалась сюди. Дуже класно. Дівчатка-інструктори так поганяють - що від зайвих кг лишиться тільки згадка.
Вчора ходила, сьогодні теж йду. І завтра.
Класна річ, можна ходити хоч кожен день - оплатив місячний абонемент - і ніхто тебе в часі не лимітує.
А ще там є вібромасажер :thumbsup:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Руханка

Повідомлення Marta » 04 грудня 2010, 15:34

В Подолянах, по-моєму, також така штука є, моя сестра туди ходить, вроді задоволена.
Marta Офлайн


 

Re: Руханка

Повідомлення happymami » 24 травня 2011, 12:22

Щодня хожу з малими ввечері з маївок мимо 19 школи, а там в дворі, хто в курсі, є тренажери для дітей. Дорослим ніби там не можна займатися, але хіба ж я не схожа на 5-класницю? ;-) Тому з малими ходимо туди на легенькі вправи. Реально штука атасна. Я просто собі граюся, катаючи малих на тих тренажерах, чи ше шось, вроді не по 20 раз, а лиш по 5-10 разів там підтягування, чи штанга, і всьо робиться так легко, а зранку крепатура, ніби я три години в спортзалі стирчала.
Такшо запрошую бамівських, по крайній мірі дітисьок троха укріпити, якшо самим не вдасться позайматися ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Руханка

Повідомлення mala-karta » 19 серпня 2011, 01:23

о, була я недавно коло тих тренажерів, що happymami пише.
Кльові!!
Прийду туди з Ромиком :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Вправи

Повідомлення mari » 15 квітня 2012, 23:59

Кілька корисних вправ, навесні не завадить :)

6 ВЕСНЯНИХ ВПРАВ ДЛЯ СТЕГОН І ПРЕСу

Американець Тоні Хортон (Tony Horton) створив революційну фітнес-програму, головний принцип якої - постійне «перемикання» під час тренувань. "Ваші м'язи не повинні знати, що станеться з ними в наступну секунду", - говорить Тоні.
Вправа № 1
Почніть з виконання зі стійки "будиночком": долоні і ступні на підлозі, сідниці підняті вгору (руки і ноги повинні сформувати перевернуту букву V). Киньте тіло вниз, прогнувшись і спираючись на руки, але не торкаючись ногами підлоги (тільки носками ступнів) - як показано на фото. Спина повинна бути прямою, підборіддя - дивиться вгору. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 10 раз. вправа зміцнює м'язи преса, спини, рук і плечей.

Вправа № 2
Встаньте на навшпиньки, ноги разом. Продовжуючи залишатися на кінчиках ступень, зробіть випад вперед лівою ногою, одночасно витягнувши вгору і вперед прямі руки (див. фото). Ваші руки і спина повинні сформувати пряму лінію. Поверніться назад і зробіть випад правою ногою. Повторіть вправу 20 раз.Помагає зміцнити м'язи стегон, сідниць, преса і плечей, а також ікри ніг.

Вправа № 3
Поставте ноги на ширині плечей, розведіть руки в сторони (лікті зігнуті, долоні дивляться вперед). Зробіть мах лівою ногою вбік - так високо, як зможете - і одночасно зігніть вліво тулуб (як показано на фото). Як тільки ліва нога опуститься на підлогу, повторіть те ж саме з правою ногою, і нахиліться вправо. Постійно міняючи бік, виконуйте вправу протягом однієї хв. вправа зміцнює косі м'язи живота, а також м'язи сідниць, стегон і плечей.

Вправа № 4

Ляжте на спину, руки покладіть на підлогу, над головою. Одночасно підніміть всі кінцівки і голову і залишайтеся в цій позиції 10-15 секунд. Перекотіться на живіт, продовжуючи тримати руки і ноги в повітрі, і знову замріть на 10-15 секунд. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 раз.Ця вправа, під час виконання якої ви будете нагадувати величезний банан, допоможе зміцнити м'язи спини і преса.

Вправа № 5

Поверніть стілець спинкою до себе і встаньте біля нього, ноги на ширині плечей. Лікті тримайте зігнутими, а долоні - стислими в кулаки. Злегка зігнувши ліве коліно, зробіть мах правою ногою через спинку стільця (як показано на фото), поставте її на підлогу, а потім - тим же способом - поверніть назад. Поміняйте ногу, зробивши мах лівою. Виконуйте вправу без пауз протягом однієї хв. допомагає зміцнити м'язи стегон, сідниць і преса.

Вправа № 6

Вправа зміцнює триціпси і м'язи грудей.

Ляжте на правий бік, випрямивши і злегка розставивши ноги. Поставте ліву руку на підлогу, перед собою, і зігніть її у лікті. Праву руку "сховайте" у себе на грудях. Відштовхніться від підлоги лівою рукою (як показано на фотографії) і постарайтеся максимально випрямити її. Ваш тулуб повинен піднятися саме за рахунок роботи м'язів руки, а не пресу. Повторіть вправу 15 разів з кожного боку.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей