Глобальні оголошення!



Обливання холодною водою

Модератор: Галина

Обливання холодною водою

Повідомлення Любов » 19 липня 2011, 09:48

Помітила, що кожного ранку встаю в'яла, без настрою і втомлена, так ніби і не спала зовсім :( . Захотілося бадьорості зранку і на весь день. Згадала про обливання холодною водою, колись подружка розповідала як їй це допомогло, вона стала енергійною і взагалі здоровою людиною. Обливаюся покищо не довго, лише тиждень. Почуваюся значно краще цілий день :dance: . Хто хоче спробувати чи вже практикує холодне обливання?
Ранкове обливання заряджає бадьорістю на цілий день, чудово заспокоює нервову систему, підвищує працездатність. Починати треба обережно. Спочатку водою кімнатної температури - нехай організм звикне. Холодна вода - це ліки від багатьох хвороб.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення oksana.tesliuk » 19 липня 2011, 10:02

Я приймала холодний душ щоранку десь півтора року. Привчила до цієї процедури старшого сина, а згодом і чоловік почав нас наслідувати :grin: Але я починала відразу з холодної, а не поступово, як в основному рекомендують, - ефект той самий, ні я, ні мої рідні не хворіли при цьому. Бадьорить капітально, особливо якщо перед тим ще й пробігти 1,5 км на свіжому повітрі ;-)
Під час вагітності перестала, було чомусь дуже не комфортно. Зараз дуже хочу відновити цю процедуру, але боюся застудити груди. Любов а ти ще годуєш чи вже ні?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення Любов » 19 липня 2011, 17:03

Так, я ще годую ;-) . Але зовсім не боюся простудити груди, не знаю чому, якась інтуїтивна впевненість, що цього не станеться. Щоранку виходжу в садок з відром холодної води і виливаю на себе, за секунду після того стає дуже тепло, потім відразу закутуюся в тепленький халатик і до хати вдягатися йду. Якось змерзнути не встигаю, напевно тому і за груди не переживаю. А щодо холодної води, то покищо стараюся на груди не виливати основний об'єм.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення Alisa » 19 липня 2011, 22:00

я теж обливаюсь. І не тільки зранку. Часом в обід в таку спеку.
Бодрячок :гуд:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення Nymydora » 19 липня 2011, 23:10

ух, народ, я на джерелі св.Анни залізла-таки в воду (плюс пару градусів температура цілий рік). Оце екстрім, оце бодрячок. Як заходиш - то таке враження, що легені разом з зубами клацають, дихнути неможливо. Зате потім, як вийдеш - так класно!!!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення Melisa » 20 липня 2011, 00:38

Я ще ніяк наважитись не можу. Але малу вже привчаю митись в прохолодній водичці.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Обливання холодною водою

Повідомлення oksana.tesliuk » 20 липня 2011, 23:51

Любов написав:зовсім не боюся простудити груди, не знаю чому, якась інтуїтивна впевненість, що цього не станеться.

Після недавнього маститу і тих нестепних масажів я шось боюсь трохи :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011


Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron