найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Балачки: ні про що і про все

12 березня 2010, 18:04

так люблю свіже ківі... І от вже другий рік, як не можу їсти :dash: . З*їм третинку і починають дико чухатися-лоскотати вуха, горло. Паличками пробую чухати, не помагає. Хочеться, як в мультіках, запхати в одне вухо, а витягти через інше і так горло почухати :lol: . То такий тип алергії? ніхто нічого подібного не чув? Так лоскоче весь рот, от якби ви язиком піднебіння полоскотали. Шо за прикол такий? Раніше не було ніколи нічого такого :unknown:

Re: Балачки: ні про що і про все

12 березня 2010, 22:16

Це страшний такий вид харчової алергії, у мого кума вона саме на ківі розвинулась до такого ступеня, що навіть якщо воно просто стоїть на столі-він червоніє, покривається плямами і чешеться. Навіть як його не баче. Кислота там якась є, назви не пам"ятаю. От в вас і розвинулась алергія. Багато людей кажуть- а раніше не було чи я не алергічна, а от тепер бачиш, імунітет сприймає цю їду як агресію. Ні в якому разі не їш. І всім знайомим скажи! Будь обережна також з ананасами і цитрусовими.

Пам"ятаю я була на морі з татом, а він там лікарем. І ось прибігає чоловік, дихати важко йому, все чешеться. Креветок об!івся. Ми вкололи йому зразу гормон. Я питаю- в вас раніше була алергія на креветки, він каже- ні тільки на червону рибу. Все, кажу більше вам морепродуктів не можна.

От так буває, собі і розвивається харчова алергія. Можна ентеросгель попити, чистки провести, то може й пройде. Важко лікується, уколи і драже спец. по схемі даються на протязі року до алергії на пил, шерсть,т.і. але до ківі і харчових продуктів....таких уколів точно немає!

А крім того, кроплять ті виробники хімією все. В гарячій воді треба тримати! І імунітет піднімати!

Re: Балачки: ні про що і про все

13 березня 2010, 11:59

:scare: :scare: :scare: :shock: :shock: :shock: :(
А я апельсини їм тоннами. Люблю. А як же я без ківі? :cry: Тре піти колись до дільничого, хай направить на обстеження по тій алергії. Може то воно н то раптом? ааааа :cry: :cry: :cry: Не хочу такої гидоти мати. Дякую. Я й не думала шо то може бути так серйозно

Та. Ківі алергічне. Одна знайома з*їла раз - все тіло спухло :cry:

Алегрія

02 червня 2011, 16:02

Вже два - три роки мучусь від алергії на пух тополиний. Від діазоліну лиш на сон клонило, покращення нема. Щось чула за кларитин, але не знаю, чи він мені підійде.
Леся (Lesya), щось порадиш?

Re: Весна прийшла, алергію принесла...

04 червня 2011, 15:19

Nelya в мого чоловіка також алергія.
таблеток не приймає, правда при сильному загостренні використовує каплі Фліксоназе - капає декілька днів, і все минає, але їх здається не можна при ГВ.

Re: Весна прийшла, алергію принесла...

04 червня 2011, 23:18

Діазолін - старий і непоганий. Але зараз є нові препарати.
Один з найбільших недоліків протиалергічних препаратів - викликають сонливість, заторможують реакцію. Тому протипоказані водіям і людям, робота яких вимагає точності і уваги.
Можете спробувати препарат Алерон. Пити 1 табл на ніч. Це з нового покоління, і ціна непогана. Якщо в аптеці ріжуть пластинки, то можете купити 5 табл для початку. Але він переноситься добре і вдень спати не хочеться. Ефект хороший і тримає добу.
Діюча речовина - дезлоратадин. Можете взяти його під іншими назвами. Просто в цього була сама прийнятна ціна.
Відповісти