Глобальні оголошення!



Все про йогу

Модератор: Галина

Re: Худнемо

Повідомлення flower » 31 липня 2012, 18:37

дівчата, а як йогою вдома займатись. я б попробувала. давно хочу. є якесь відео навчальне?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Худнемо

Повідомлення lore1ei » 31 липня 2012, 19:00

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


То цілий комплекс, розбитий на частини. Для починаючих, легка хатха-йога. Робити всі частини зразу. Останню важко робити без підготовки.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Худнемо

Повідомлення Alisa » 31 липня 2012, 21:32

Я в четвер кров з носа на йогу піду.
На 19.00.
Хтось може хоче скласти мені компанію?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Худнемо

Повідомлення Yummy mummy » 02 серпня 2012, 01:57

Alisa А ти куда на йогу збираєшся ???
Правда я поки пас, планую з вересня почати кудась ходити, може і на йогу....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Все про йогу

Повідомлення mari » 07 серпня 2012, 17:58

Гра а ти сама робиш вправи з йоги?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Все про йогу

Повідомлення гра з вогнем » 07 серпня 2012, 18:46

я роблю час від часу якісь вправи, деякі з них подаються як йога-фітнес. хоча малюнки там ше радянські, так шо точно не йога і не фітнес. тоді такого не було.

мені дівчата показали, але досить важкі комплекси :( я раз пробувала, 40 хв мучилася, навіть половини не зробила. дівчата кажуть, шо годину роблять і шо результати вражаючі.
а я не маю 40 вільних хвилин :( я можу лиш 30 виділити.

і один комплекс мені на прес сподобався, тіки не памятаю де вичитала, може й тут. там теж є набір вправ, тре робити 2 з набору, але щодня різні. я буду з серпня робити.

пару раз включала йогу з ютуба, але найбільше сподобалися ті два комплекси на прес і ніжки, шо я вище писала.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Йога... для обличчя ;0)

Повідомлення Alisa » 08 січня 2013, 22:32

Liliya написав:ЙОГА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

| +
В борьбе за вечную молодость мы забываем главное - сколько ни наноси косметики, а без тренировки любая мышца быстро теряет эластичность и увядает.Предлагаем освоить несколько упражнений йоги, которые помогут омолодить лицо и замедлить старение.
1. Горячий шарик
Наберите в рот немного воздуха и сформируйте из него шарик. Двигайте этот шарик под правую щеку, под нижнюю губу, под левую щеку, под верхнюю губу. Остановитесь на пару секунд. Повторите еще несколько раз, пока не почувствуете сильное тепло в области губ и щек.
Польза. Профилактика и исправление отвисания щек, разглаживание морщинок носогубного треугольника, исправление линии подбородка.
2. Рыба, вытащенная из воды
Медленно со вдохом раскройте рот как можно шире и задержитесь в таком положении (задержите дыхание). С выдохом сомкните губы. Повторите 6 раз.
Польза. Укрепляются и подтягиваются мышцы нижней части лица и шеи.
3. Движение подбородка
Выдвиньте подбородок насколько сможете вперед и задержитесь на несколько секунд. Затем втяните его внутрь и тоже остановите. Затем передвиньте вправо, задержитесь. Движение влево, и опять остановка. Быстро подвигайте челюстью влево-вправо. Повторите весь цикл 3 - 4 раза.
Польза. Улучшение овала нижней части лица, убирается двойной подбородок, укрепляются мышцы шеи и щек.
4. Зарядка для щек
На выдохе напрягите мускулы щек, стисните губы и зубы и задержитесь в таком положении несколько секунд. На вдохе медленно расслабьте лицо. Повторите пять раз.
Польза. Улучшается кровообращение мышц, исправляется овал лица, укрепляются мышцы шеи.
5. Ложное подмигивание
Сделайте лицевыми мускулами такое движение, будто моргаете левым глазом (глаз остается открытым), задержитесь. То же самое - правым глазом. Повторите цикл 5 - 6 раз.
Польза. Укрепление мышц верхней части лица. Профилактика мешков и синяков под глазами.
6. Закатывание губ
Заверните губы внутрь и плотно их сожмите, задержитесь несколько секунд. Расслабьте губы. Повторите несколько раз, пока не почувствуете приятное тепло в губах и щеках.
Польза. Профилактика морщин над верхней губой и опускания уголков губ вниз. Восстановление яркого цвета губ.
7. Воздушный поцелуй
Сильно вытяните губы, сложенные как для поцелуя, задержитесь в этой позе. Расслабьтесь. Повторите 6 раз.
Польза. Подтягиваются щеки и подбородок, свежеет цвет лица.
8. Обезьянка
Вспомните детство и как следует погримасничайте минуту-полторы.
Польза. Резко усиливается кровообращение, тренируются все лицевые мышцы, улучшается цвет кожи.
9. Гладкий лоб
Полностью разгладьте лоб, управляя мышцами скальпа (направляя усилие вверх и назад). Глаза при этом широко раскрываются. Задержитесь на несколько секунд, расслабьте мышцы. Повторите несколько раз.
Польза. Профилактика поперечных морщин на лбу и переносице, предотвращение опускания бровей.
10. Вспомнить все
Йоги считают, что мысль материальна и можно, к примеру, оставаться в том возрасте, в котором хочешь. А поможет в этом простое упражнение, эффективность которого вы сами быстро оцените.
Итак, возьмите свою самую любимую фотографию, ту, где вы отлично выглядите и очень себе нравитесь. Поставьте так, чтобы почаще натыкаться на нее взглядом. Запомните ее как следует. Несколько раз в день, закрыв глаза и расслабившись, представляйте себя в том состоянии, вспомните ощущение кожи, тела, настроения. Постарайтесь слиться с образом на фотографии, духовно и физически. :rose:


Пост - супер.
Все зробила - на раз помолодшала!!!
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Все про йогу

Повідомлення Alisa » 08 січня 2013, 22:36

Мені ще з йоги вправа подобається - розтерти долоні до тепла й прикласти до очей, дуже класна для тих, хто зависає за ком*ютером.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Все про йогу

Повідомлення happymami » 10 січня 2013, 20:52

біля мого офісу відкривають зал для занять йоги. От як відкриють - подивлюся, шо то таке і з чим його їдять. Може й мене попре))) Бо наразі чомусь ну ніяк
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Все про йогу

Повідомлення Dribchuk » 10 січня 2013, 22:54

я собі на днях скачала йогу з славнозвісною Джиліан Майклз. Ще поки не робила, але обовязково спробую.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron