Глобальні оголошення!



Super absonic

Модератор: Галина

Super absonic

Повідомлення mari » 28 листопада 2009, 10:04

Це пояс від якого скорочуються м"язи живота.Я вчора взяла в подруги спробувати. Цікаво :?: .Має 5 програм.Остання-капєц :geek: .Живіт просто шалено скорочується.
Що думаєте. :roll: Чи у ваших знайомих таке є і чи дає результати(звісно із фізкультурою в додатку)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Super absonic

Повідомлення Dashko » 28 листопада 2009, 11:08

Я про таке не чула, але з недовірою ставлюсь до таких різних штук. Мені здається, що якщо потім припинити, м'язи вже не будуть ефективно працювати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Super absonic

Повідомлення гра з вогнем » 28 листопада 2009, 18:07

я колсь читала, що ефективність таких засобів надто низька. і що вони можуть заподіяти шкоду організму.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Super absonic

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 12:13

мені теж "одна баба казала" шо оці всі товари з тих ТВ-магазинів ніби дають ефект, але потім може бути значне погіршення стану і всетаке. Тре поритися в неті на "досугє", може там шось є, хоча все дуже ретельно фільтрується і шифрується. Кажуть. шо людям ніби навіть гроші відшкодовують потім на лікування. Але повторю - то так казали просто люди, які ше від когось шось там чули. Тобто чи правда - не можу сказати. Але боюся того всього. Правда в мене сусідка за моєю ж порадою замовила так собі ретону - пральну машинку (тоїсть пральну кульку) :D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Super absonic

Повідомлення Mary Awa » 14 липня 2011, 12:45

На мене реклами на такі от прилади якось гіпнотично впливають - відразу хочеться позвонити і замовити :crazy: То я відразу канал переключаю :grin: Легше, дешевше і безпечніше просто прес на підлозі покачати :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Super absonic

Повідомлення гра з вогнем » 03 серпня 2012, 23:17

я недавно отаке найшла
| +
Зображення

сидиш собі на стільці а ягодиці тренуються :crazy:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Super absonic

Повідомлення eney » 04 серпня 2012, 08:42

якби все воно так радушно і в житті було, то я про ефект такого сидіння, то всі би ходили з офігенно красивими накачаними попами. я тут по 35-50 км в тиждень на велику накатую і попа лиш трішки пітягнулась, і це активна фізкультура, тому в чудо від сідушки не вірю.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Super absonic

Повідомлення mari » 06 серпня 2012, 11:22

Ви знаєте я брала той пояс у моєї подруги, вона ним користується щодня- ефект дійсно налице. Якби не бачила- то б не говорила. На інші фізнавантаження вона не ходить, крім роботи по дому. Тільки пояс на живіт на 30 хв і на сідниці 30 хв.- і ніякої перерви навіть на день. Щодня.

Але собі не купую- мене серце і мязи болять від такої фігні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Super absonic

Повідомлення Yummy mummy » 07 серпня 2012, 00:12

В мене десь є такий пояс, але як на мене - то єрунда повна....Колись давно ним користувалася - то результатів не помітила взагалі....Відчуття досить неприємні, неначе тебе б"є током....
І по знайомих ще не чула хороших коментів, подруга Марі перша і чи не єдина хто має результати завдяки тому поясу....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl


Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей