Глобальні оголошення!



Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Модератор: Галина

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення mari » 25 липня 2013, 23:23

Скажіть, милі дами, чи багато разів Ви бачили непластичних коней? Сором'язливу тигрицю? Невпевнену собаку? - Жодного разу.
Підростаючи, щеня змінює свою незграбність на грацію дорослого звіра. Немає жодної живої істоти, у якого було б інакше - окрім нас.
Але у нас ще гірше: з віком ми регресуємо.
Сцена в аеропорту: зал очікування, затримка рейсу, і якась трирічна крихітка, скучивши, починає танцювати, роздуваючи оборки блакитної спіднички. Я кажу своєму супутникові: «Дивися, така маленька, а вже танцює!» Супутник відповідає мені: «Не вже, а - ще».
| +
Всю глибину його правоти я зрозуміла пізніше, намагаючись навчити російських жінок іспанським танцях. Спочатку мені, іспанській циганці, здавалося природним, щоб дорослий танцював краще за дитину. В Іспанії багато конкурсів фламенко виграють старенькі.
Вони танцюють з почуттям долі, з присмаком крові в роті, у них в кожному жесті стільки пережитого, що виходить слідом молода танцівниця і здається спортсменкою.

Біда в тому, що в СНД можна досить точно обчислити, в який момент припиняється пластичний розвиток жінок - приблизно в старших класах, з останньою дискотекою. А адже в інтелектуальному розвитку Ви не зупинялися. Зауважте, я говорю не про м'язи, а про мову тіла - поставу, ходу, жести.

Один мій друг зауважив, що люди змінюють свою позу під чужим поглядом. Вони не впевнені у своєму тілі - у своїх невербальних рухах,- більше, ніж у своїй промові. Тим часом людина дуже тілесна. Нам невтямки навіть, наскільки важливо перше враження, манера рухатися.

Впевнених у собі жінок дуже мало. Не мало, а дуже мало. Я маю на увазі спокійну впевненість, без жодного знаку оклику, з крапкою в кінці. Яка не намагається здаватися іншою, аніж вона є: адже самовпевненість спокійно знає собі ціну і не топчеться, озираючись, на своєму п'єдесталі. Свободи жесту у жінки немає тому, що немає довіри до оточуючих. Найчастіше ми в глибині душі боїмося, що не сподобалося «як є» і намагаємося себе поліпшити. Довіри до оточуючих мало тому, що немає довіри до самої себе: до своїй ходи, фігури, рухам.
Нульова точка відліку - коли Ви задоволені своєю фактурою (зріст, вага, вік, стать, форма носа, грудей, колін та інше).

Точка нижче нуля - це невдоволення і помилкова надія цю фактуру змінити. Чому помилкова? - Та тому що якщо Ви, будучи незадоволеною повною білявкою маленького зросту, прокинетеся вранці в тілі високої худорлявої брюнетки, Ви будете незадоволені і цим. Біохімічна природа дана Вам невипадково: Ваша психіка, жестикуляція,темперамент відповідають Вашому вигляду. Ви так задумані Творцем.

У жінок завжди актуальна проблема ваги. Схуднути складно. Але якщо призначити цю проблему першою, то інші благополучно засунути в нікуди.
І ви ніколи не знайдете свою індивідуальність. Худнути, на мій погляд, потрібно тільки якщо Ви маніакально на це налаштовані, і робити це швидко і назавжди. Але прийміть до відома: Ваші тілесні недоліки видно оточуючим тоді, коли вони видні Вам самим. Іншими словами, якщо Ви їх вважаєте такими.
Пропоную змінити точку зору. Це не недоліки, а особливості. «Неправильна» форма ніг або носа, нестандартний вагу або зростання - в жіночому просторовому образі немає протипоказань, крім одного. Не можна обманювати. Всім, що на Вас зростає - кілограмами, очима, волоссям, роками, зморшками - треба вміти користуватися адекватно свого віку, статі, національності та індивідуальності.

Я маю на увазі, що повна жінка повинна рухатися інакше, ніж худа; дама - інакше, ніж дівчина, і так далі, але на практиці цього не відбувається. Чому? Чому ми не реалізуємо себе у своєму саме віці, свою фігуру і у своєму полі? Відповідь очевидна.
Нам вони не подобаються. Нам не дуже подобається наша фігура, ми вважаємо не подарунком, а тягарем зганьблену сучасністю жіночність, і вже категорично ми не згодні з нашим віком, якщо він більше двадцяти п'яти. Йдемо далі.

А чому нам все це не подобається? Тут я з досадою ловлю себе на переспіві всесвітньо відомого анекдоту про кішок («як, Вам не подобаються кішки? Ви просто не вмієте їх готувати»). Так, дорогі дами, Ви просто не вмієте правильно носити Ваші фігури і за призначенням використовувати свій вік.

Давайте подивимося, як бути з віком - приховувати або визнаватися. Юність притягальна, як хороша погода. З нею не хочеться розлучатися. Не розлучайтеся - якщо йдеться про гнучкість рухів, якоїсь готовності тіла до легкого жесту - але: бійтеся суєти. Знаєте, є підліткові незграбності.
Не дай Бог Вам залишитися моложавою дівчиною.
Щеня повинно вчасно перетворитися на принцесу, а принцеса - в королеву. Один іспанський письменник сказав, що юність - це «каблучка ще без монограми».

Коли я бачу товстих тіток, епатуючих оточуючих лихою розхитаністю, мені стає їх дуже шкода. До чого ця стареча дискотека? На жаль, таку жінку не назвеш дамою. Пам'ятаєте, як інакше називається середній вік? Елегантний. Дамою елегантного віку може бути та, яка змінила юнацьку смішну поривчастість на королівську точність рухів. Вона максимально реалізована, тобто схожа на саму себе. Це набагато складніше, ніж може здатися.

Сміливість бути самою собою- є проблема дуже сучасна.

Ми відмовляємося від індивідуальності тільки тому, що не виділятися - простіше. Але якщо Ви не самореалізуєтесь,це не дійдете до краю відпущених Вам можливостей, то Ваші діти почнуть сходження з тією ж похмурою точкою, а віддана батьками вершина буде їх придушувати.

Знаєте, багато років я марно намагалася навчити імпровізації у фламенко тих жінок, які давно у мене займаються. Вони хороші танцівниці, але їх неможливість імпровізувати виявилася не технічною проблемою. Це недостатня готовність до самореалізації.

Що цікаво, мої учениці досить швидко починають танцювати красиво, навіть «по-своєму», але я маю на увазі трагічний аспект: коли Ви вже не думаєте про привабливість, і Ваш танець - це і плач, і бунт. Фламенко - це ж жіночий гонор, людська гідність, одночасно смиренність і протистояння Долі.

Іспанки вміють мати думку і висловлювати його. І тому фламенко не перетворюється в мистецтво сфери обслуговування, як це нерідко відбувається з танцем живота.

У рекламі пишуть, що «ті, хто прийшов у студію східних танців, забув про самотність». Тобто зустрів милого друга. Це, звичайно, чудово. Але скажу так: той, хто прийшов у фламенко, зустрів себе. Можливо, це перша зустріч з самою собою за багато років. Чому, кажучи про рух, я не можу уникнути таких філософських аспектів? Тому що неможливо почати добре рухатися, якщо Ви в глибині душі впевнені, що некрасиві. Якщо Ви не любите саму себе. Хочете, щоб Вас любили - допоможіть в цьому оточуючим.

Рідко кому щастить на шанувальника, що підносить жінку в її власних очах. Зазвичай чоловіки схильні до зворотного: топчучи нас, лізуть і лізуть прагнучи підвищити свою самооцінку. І адже вони не навмисне. Їх самих не навчили з повагою ставитися до того, хто вони є.
Дорогі пані, Ви ж ососбливі.
У світі немає жодного однакового зернятка, комара, квітки, дерева ... Однакові тільки наші будинки і машини.
Але Ви - Ви унікальні! Немає другої такої ВАС, Ви єдина в цьому світі.
Уніфікуючи себе, ми служимо дияволу: мати справу з однаковими цеглинками завжди легше. Де ж вона, божественна мозаїка наших індивідуальностей?

«Без свідомості безумовного людської гідності, без принципу самостійної і самодіяльної особистості всі інші чесноти коштують лише трохи; без них окрема людина є тільки твір однієї зовнішнього середовища, а саме таке середовище є стадом». Володимир Соловйов XIX століття.

«Злом є перешкода розвитку людських здібностей; порок - це безвідповідальність по відношенню до самого себе». Еріх Фромм XX століття.

«Самостійне добування істини, творчість - ось основа незалежності людини, основа його поваги до особистості іншого». Юрій Нечипоренко XXI століття.

Одного разу під час спільного чаювання я розговорилася з однією дівчиною, яка до того часу займалася в студії вже два місяці. Несподівано для мене вона виявилася розумним співрозмовником. Потім я задумалася, чому, власне, не очікувала від неї ніякої складності, вважаючи її недалекою. Причина мене вразила. До цього ми спілкувалися не словами, а тільки рухом. Так от, її пластика не була інтелігентна. Вона рухалася навіть не негарно, а, як би це сказати, некультурно. Її жест ні дорівнює її розуму. І це, якщо хочете, трагедія.

Кожен день Ви, начитана думаюча інтелектуалка, зустрічаєте тисячі людей, які не скажуть з Вами ні слова, і їх враження від Вас залишиться невербальним.

Ну і яким воно буде? Мої учениці найчастіше мають одну або дві вищі освіти. Їх інтелектуальний темперамент високий. Їх біологічний темперамент загнаний сильно нижче нуля, тому що чим розумніші вони, тим більше їх не влаштовує вульгарна розхлябаність, а як замість неї отримати розкутість, їх не навчили.

Драматизм цієї ситуації максимально посилюється російським менталітетом. У Південній Європі є дуже великий діапазон між черницею і дамою легкої поведінки. У Росії його немає. Ми звикли рухатися або як сирітка Марися (стегон у мене немає, грудей немає, талії немає, я «не така»), або як ... «Така»: тоді статеві ознаки присутні, але вже щось одне: або красива, або розумна. Вам доводилося бути «розумною»?

Рухатися не-світськи, некультурно - все одно що говорити міщанською говіркою, з таким собі припаданням на «е»: «А тобі че, ето надо?»

Не треба, дорогі сеньйори, будьте красиві саме тому що Ви розумні. Я беруся стверджувати саме це: все визначає розум. Я, принаймні, не можу зробити красиву - розумною, але будь-яку розумну за три місяці зроблю красивою - за умови спільного докладання зусиль.

Вашому менталітету властива ще одна якість, не враховується сучасної мас-культурою. Сором'язливість. Архітектура ваших храмів, лики на іконах, фарби на пейзажах - все це соромливо, цнотливо. М-да, скажете Ви, і як же ми цими цнотливими стегнами-то в іспанських танцях рухати будемо? Так, часто буває, що коли ваша жінка раптом «розковується», то хочеться негайно закувати її назад. Вона робить це з натугою, її розкутість здається неприродною.

Бразилійка або негритянка знайомі з власним тілом. Північна жінка - ні. І у її пластики інший сексуальний код. Його треба знайти, а не копіювати чужу свободу. Як знайти?

згадайте, що Ви не завжди були дорослою.
Будучи дівчинкою, Ви інстинктивно «пробували зародження жіночності. Вас, швидше за все, зупиняли: «Той хто так танцює (фарбується, одягається) з тієї знаєш хто виросте?»
Нехай хто завгодно твердить, що важлива не форма, а зміст - це гасло свині-скарбнички.
Пам'ятайте, всі дівчатка хочуть бути балеринами і нареченими?
І дочці легше вирости жінкою, якщо її мама усвідомлює себе такою.

Іспанкам легше - у них не віднято свято, на якому тижні в співі і танці хлопчик дуже мужній, а дівчинка - жіночна. Ледве навчившись ходити, вони вже стоять один проти одного, на ній оборки плаття «севільянас», і він дивиться на неї орлиним поглядом. І ці танці - для всіх. Ви думаєте, багато іспанок змогли б танцювати «Жізель»? Або що у них немає горезвісного демона сучасності - целюліту?

Фламенко - для всіх, хто хоче бути самою собою. Тому іспанки танцюють.Інші ж найчастіше сидять перед тазами з салатом олів'є.

Наостанок я хочу зауважити, що незважаючи на безліч проблем, що виникають у зв'язку з рухом, всі вони вирішуються. І щоб бути красивою щодня, не потрібно крутити сальто. Потрібно правильно використовувати Ваші особливості: худорлявість, повноту, вік ...

На жаль, не все можна описати словами. Щось таки потрібно показувати. Але пам'ятайте - некрасивих немає. Негарно рухаються багато. Н
Відважьтесь ж на вірність самій собі не тільки на словах, а й на тілі. Знайте, у Вас є все те ж саме, що і у самої граціозної іспанської танцівниці. Хосе, закоханий у Кармен, просив її сказати, що вона його любить.

«Навіть якщо це неправда, збреши мені, - благав він. - Ти бачиш, я не володію собою, я можу тебе вбити, лише б утримати ». «Я б збрехала тобі, Хосе, - відповіла Кармен. - Але мені лінь ». Дуже по-іспанськи, чи не так?

Але от Ваша російська Марина Цвєтаєва:

Ніхто, в наших листах риючись,
не зрозумів до глибини
як ми зрадники, тобто -
як самі собі вірні.

У цій статті я мало говорю про сам фламенко. Але, по-перше, про це унікальне явище іспанської культури ви можете прочитати в багатьох інших місцях, ввівши відповідний запит. По-друге: не можна починати танцювати фламенко, якщо ти не володієш основами пластики. Це все одно що запропонувати зіграти джазову імпровізацію людині, яка взагалі не вміє грати. А фламенко це насамперед імпровізація. Не набір з народних танців, як чомусь прийнято вважати в російських студіях. Фламенко - це Ваша можливість говорити тілом про те, що Ви - це Ви.

Лена Ернандес
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення natalina » 11 вересня 2013, 09:24

Ходжу в Подолянах у Фіт Кервс, подобається. Заняття у будь-який зручний час, правда, обідня перерва довга з 13 до 16. Можна ходити щодня, крім неділі. Є душ, фен. Ходжу вже більше року. Правда, було дві довгих перерви через сімейні обставини.
natalina Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 вересня 2013, 14:47
Дякував (ла): 21 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: 1

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення Sms » 11 вересня 2013, 13:54

Дівчатка, де можна на постійній основі походити з півторарічною дитиною у басейн?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення loljka » 11 вересня 2013, 14:14

natalina написав:Ходжу в Подолянах у Фіт Кервс, подобається. Заняття у будь-який зручний час, правда, обідня перерва довга з 13 до 16. Можна ходити щодня, крім неділі. Є душ, фен. Ходжу вже більше року. Правда, було дві довгих перерви через сімейні обставини.

а де це знаходиться саме? мене зацікавило...
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення natalina » 11 вересня 2013, 19:15

Це в ТРЦ "Подоляни", 2-ий поверх, з того боку, де ескалатор.
natalina Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 вересня 2013, 14:47
Дякував (ла): 21 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: 1

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 вересня 2013, 19:52

Sms написав:Дівчатка, де можна на постійній основі походити з півторарічною дитиною у басейн?

Чула, що в обласній дитячій лікарні є такі заняття для мам з дітками від 6 міс. Детальніше не знаю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення Sms » 11 вересня 2013, 21:31

TaniaPicaSSo написав:етальніше не знаю.
ми туда ходимо курсами по 10 сеансів раз на квартал. А так, щоб на постійній основі не знаю чи можна. Бо кожен день нам не треба, але раз-два на тиждень здалося б. Тому і шукаю альтернативу
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення Anjuta » 11 вересня 2013, 21:38

Sms написав:
TaniaPicaSSo написав:етальніше не знаю.
ми туда ходимо курсами по 10 сеансів раз на квартал. А так, щоб на постійній основі не знаю чи можна. Бо кожен день нам не треба, але раз-два на тиждень здалося б. Тому і шукаю альтернативу

наскільки я знаю, то там можна абонемент купувати за 200 грн здається на місяць
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення Sms » 11 вересня 2013, 21:53

Anjuta написав:наскільки я знаю, то там можна абонемент купувати за 200 грн здається на місяць


І ходити кожен день. Нам таке не підходить. Але 23 числа вийде Наталя Миколаївна з відпустки буду питати.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення Nymydora » 02 листопада 2013, 13:05

Хто знає тренера аеробіки, яка би займалася індивідуально з дівчинкою 12-ти років? Порадьте щось, будь ласка.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей