Глобальні оголошення!



Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Модератор: Галина

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення nadusha » 09 березня 2018, 21:34

Яка ціна заняття? Плата за місяць чи можна за заняття? На Стуса чи в Центрі?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення vikilandi » 09 березня 2018, 22:28

pan_kotskyy, минулого року я ходила у фітхауз на зумбу (не знаю чому ти кажеш, що група лише набирається?), танці вже давно там є. Хоча сертифікований тренер із зумби був лише один у Тернополі (принаймні, минулого року). Плюсом у фітхаузі було було те, що можна було купити абонемент на зумбу, а ходити на інші заняття, якщо був прогул. В результаті, я собі вподобала паверфлекс, у тому ж фітхаузі, у ті ж години, що й зумба, але на поверх вище. Навіть вподобала не сам паверфлекс, а тренера, дуже мені сподобалось на її заняттях. Та все ж проходила я туди лише 3 місяці. А потім ми з сином почали ходити в аквапарк, він на плавання, я - на фітнес. Плюсів у "Алігаторі" набагато більше, як на мене. Ціна, звичайно, вища, але на 100 чи 150 грн. Після заняття є можливість поплавати, а у вихідні - безкоштовний хамам. Ну і у фітхаузі немає душу... Якщо повертаєшся додому на власному авто, тоді можна, а якщо маршруткою, я б не їздила.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення pan_kotskyy » 10 березня 2018, 00:42

nadusha написав:Яка ціна заняття? Плата за місяць чи можна за заняття? На Стуса чи в Центрі?

Я ходжу в центрі, знаю, що на Стуса теж зумба є в тої ж тренерші.
Якщо брати абонемент на 8 занять - 350 грн, на 12 занять - 400 грн. По моєму, там ще є абонемент на три місці але я не питала ціни, напевне скоро питатиму, бо я ті 12 занять за півмісяця виходжую.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення pan_kotskyy » 10 березня 2018, 00:49

vikilandi написав:не знаю чому ти кажеш, що група лише набирається?, танці вже давно там є. Плюсом у фітхаузі було було те, що можна було купити абонемент на зумбу, а ходити на інші заняття, якщо був прогул. Ну і у фітхаузі немає душу... Якщо повертаєшся додому на власному авто, тоді можна, а якщо маршруткою, я б не їздила.

Набирається нова група, на вихідні дні. В фітхаузі є душ, принаймі на Пирогова, я приймала. Ну і по добиранню, мені в Алігатор далеченько, якщо пішкарусом. Моя мала ходить на Острозького на гімнастику, і поки вона на занятті я через дорогу перебігаю, і теж не байдикую, а займаюсь. Так і вийшло, що мені місце розташування дуже підійшло. А те, що можна ходити на різні заняття - взагалі бомба ))) Я теж перепробувала вже і фітнес, і степ-аеробіку, і пілатес, ну і зумбу.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Повідомлення eney » 11 березня 2018, 10:17

Ми сімейством в лайістаєл ходимо. Місяць правда не ходили, бо морози/ грипи, але з понеділка збираемось знову. Хлопці на тайський бокс, а я тим часом на фітнесі. Ціни дуууже дешеві, заняття з фітнесу 10 гривень. т. бокс по 15, як абонемент то дешевше. Правляча народу море, раз було заняття, що не було де встати. Душ фен є.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Поперед.

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron