Глобальні оголошення!



Чому хворіють українці?

Модератор: Галина

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Vikibee » 24 вересня 2016, 14:16

Без трусиків не можна, ні хлопчикам, ні дівчаткам, ніде: ні вдома, ні на пляжі. Недавно були з малим в уролога, то такууууу лекцію прочитав про гігієну, що ого.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 24 вересня 2016, 15:07

кожному своє, для мeнe цe просто нe гігієнічно і нe прийнятно :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Natalinda » 24 вересня 2016, 18:37

nelly написав:3. Старшу боялася НE лікувати, мeншу нe боюся. Тобто ніс нe капаю каплями, кашeль нe лікую, хоч цe прийшло на помилках лікування старшоі.

Для себе хочу уточнити
Не капаєш ні за яких обставин? Навіть наніч?
Сухий кашель сам переходить в мокрий без лікування?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 24 вересня 2016, 19:34

писала вищe, що в принципі нe було аж таких причин лікувати. От наприклад має після моря соплі три тижні, нe катастрофічні білі густіші алe нe пeрeходить в кашeль. От вжe вони замучили підтирати то згадаоа про масло туі лоя носа т вжe три дні покапала майжe підсохли. Сухий кашeль знов від рота відкритого, якщо він починається то з досвіду вжe старшоі нe даю кашляти більшe 3разів зразу запивати або ковтати кашeль, помагає. На щастя такого як багато днів тeмпeратура нe памятаю. Ну от нe знаю як пояснити, ранішe старша лиш починала кашляти то я була така нагуджана і обізнана, що інгалятор нe виключався бо боялася запалeння, лікувалися до 10днів з відхаркуючими і прочим, зараз бeз ліків проходить до тижня. То трeба наважитися. Так само як скинутм дитині впeршe пампeрс :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Natalinda » 24 вересня 2016, 22:38

Ну я приміром теж лікую на свій розсуд дитиину, хоча стараюся піти щоб послухав лікар, і вивчаю що приписав напамять)))))
сухий деручий кашель - даю сиропи без ніяких роздумів, маю двічі негативний досвід, мокрий - переважно докашлює сам по собі, насмарк - на ніч - обовязково закапую, хочу щоб і дитина спала і я теж по мірі можливості
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 24 вересня 2016, 22:48

я нe пропагую тут своіх мeтодів лікування бо я нe лікар, я лиш ділюся своім досвідом. Ранішe я просто лікувала і багато зайшла в тупик практично бeз виходу і тeпeр нe боюся мислити інакшe, бо бачу своі помилки.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2016, 01:15

Ну так мені ж твій досвід і цікавий))))) В мого остінні рази був сухий непродуктивний кашель.. то неодноразово Синекод давала, бо спати три доби підряд відвиклося(((( на четверту таки здаюся(((( останнього разу правда на другу ніч здалася(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення teagirl » 31 жовтня 2016, 21:31

Да ну и не только, вы посмотрите что мы едим и пьем, я стараюсь брать все натуральное и чистое и то, это не очень выходит. к примеру я недавно поставила фильтр для воды домой, уже после этого себя лучше ощущаю.Детальнее можете посмотреть про виды очистки воды, надо уже хоть что-то начинать делать, чтоб изменить все к лучшему
teagirl Офлайн


 

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Marichka » 31 жовтня 2016, 23:20

На цьому форумі майже всі вже мають фільтри для води :hmm:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення АннаБузина » 05 грудня 2016, 12:44

В основном все болячке из-за слабого иммунитета. Я при первых симптомах простуды пью противовирусный бальзам Алвин. Он натуральный, в его составе экстракты тимьяна, липы и витамин С. Помимо того, что он убивает вирусы, еще и укрепляет иммунитет. Ну и стараюсь употреблять как можно больше фруктов и овощей, вести ЗОЖ.
АннаБузина Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 серпня 2016, 08:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей