Глобальні оголошення!



Чому хворіють українці?

Модератор: Галина

Чому хворіють українці?

Повідомлення erinaceus » 01 квітня 2016, 23:15

Стикнулася останнім часом з суцільними хворобами рідних і знайомих, і родичів знайомих, і т.д. Таке враження, що всі навколо хворі. Починаючи від банальних грві і закінчуючи дуже страшними і небезпечними хворобами. Така ситуація неабияк вганяє в депресію, аж голова кипить :cry: Таке враження, що після 30 болячки масово атакують наших людей.
От і ніяк не виходить з голови запитання: чим це викликано і що робити, щоб зберегти здоров'я і прожити в здоровому тілі і дусі своє життя?
1. Погана екологія? - Можливо. Але ж ми не живемо у великому мегаполісі, де страшенна загазованість і високий радіаційний фон. Та й тепер не так багато людей працює на шкідливих виробництвах.
2. Чорнобиль? - Швидше так, ніж ні.
3. Нездоровий спосіб життя. - Звичайно. Але якраз ті родичі і знайомі, що хворіють, не палили, не пили, та й нічого надто шкідливого не робили.
4. Неправильне харчування. - Так. Але порівняно з іншими країнами у нас ще досить непогана їжа. Бо земля багата, вирощуємо немало. Багато хто вживає їжу з власного городу. Та і ще ми не на тому рівні "розвитку", коли суцільні замінники і штучні смаки.

З вищеперечислених пунктів жоден, на мою думку, в даній ситуації не міг викликати такі повальні хвороби. От тут і виникає запитання: а чи можливе ідеальне здоров'я за умови ідеально правильного способу життя? Чи дійсно вживання виключно дієтичних органічних продуктів, заняття спортом, активний відпочинок, обмежене користування технікою, профілактичні огляди у лікарів можуть гарантувати людині, що вона завжди буде здорова і сильна? Але ж, знову таки, ніхто не відміняв спадкові хвороби, наприклад. Короче, виходить замкнуте коло :confused:
А що ви думаєте з цього приводу? Можете навести якісь реальні приклади?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Арія » 01 квітня 2016, 23:31

Хвороби від нервів і дорогої недоброякісної медицини. Наш народ постійно живе у стресі за своє виживання. А медицина- бо вже до лікаря йдемо коли дуже болить. Чи багато з нас проходить що півроку загальне, а щороку повне глибинне обстеження. Напевно одиниці. Тому що лікарі, якщо ти прийшов обов"язково до чогось придеруться і роздують такого слона :scare: А ще ліки призначають тільки ті, які від представників фармацевтичної галузі подаруночки отримували.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Ulkanet » 02 квітня 2016, 00:26

але більшість лікарів той медогляд проводять аби-як :sad: навіть не глянуть :sad: штамп прибили і допобачення! :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 02 квітня 2016, 00:48

я коли була вагітна і сиділа в черзі до Онуферко, то якась жіночка дуже страшно возмущалася чому вона не підписує санкнигу а бере на крісло, бо її щось там вже два роки болить і вона точно її відправить на узд. Ятоді реально була в ярості як можна ТАК відноситися до свого здоровя і кажу їй: ви прийдете через рік а у вас там вжеполовина всього гнилого, а вона мені: Ну і шо? я дуже боюся стоматолога і гінеколога і це жінка біля 50 років!!!
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Ulkanet » 02 квітня 2016, 01:52

ну стоматолога то понятно чого бояться, хто зуби рвав - той знає, що болить, крові повно і т.д.
а гінеколога то чого боятися??? хіба шо встидно???

я коли проходала медогляд, то в мене були скарги на серце. але мені сказали, що то нерви і пий валерянку і всьо - печатку бах!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення erinaceus » 02 квітня 2016, 10:11

Арія Ну так, про нерви забула написати. Стресів у нас дійсно багато. Малі зарплати, високі ціни, хамство, бюрократія і т.д. Все це позитиву не додає. Ну але знову ж таки, чи можуть стреси викликати артрит наприклад чи простатит? Навряд...
А медицина таки бажає кращого. Те, що я побачила за останній рік по лікарнях то ужос ужос :ireful: Починаючи від умов перебування і закінчуючи ставленням медперсоналу.
Але ж на рівні поліклінік не все так плачевно. Якщо у тебе болить вухо чи треба здати аналіз крові, то ти і до лора попадеш, і в лабораторію. Що не можна сказати про інші країні. Бо за кордоном переважно якщо ти не маєш страховки (а задоволення це явно не з дешевих), то хворіти дійсно страшно. Первинний прийом у приватного лікаря потягне немало. Або хіба розраховувати на нечисленні благодійні медзаклади, де знову ж таки, якість медичних послуг явно бажає кращого... Тому у нас ще не так все погано.
І в нас є багато толкових лікарів, які не дивляться в кишеню і грамотно підходять до діагностики і лікування. Те саме можна сказати і про дитячих лікарів. Тому я б не звалювала всю вину на систему медицини.
Шукаємо відповідь далі :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення okcana » 02 квітня 2016, 11:38

Проходили ми з малою в школу медогляд. Зашли до ортопеда, сказав пройтися до дверей ( в той час писав щось в якійсь книжці) і глянув одним оком, медсестрі сказав написати х-подібні ноги, хоча ніколи жодний лікар нам такого не казав і тих х-подібних ніг немає. Зайшли до хірурга, оглянув до пояса, сказав що ніяких гемонгіом, якихось родимок немає, хоча в малої на правому плечику велика гемонгіома, замітити якої було просто неможливо :scare: . Ендокринолог з порогу запитала чи ми на медогляд в школу і зразу ж поставила печатку, а потім прорекламувала якийсь там дуже дієвий препарат для профілакти... Єдиний хто нормально подивилися дитину це ЛОР і окуліст! Я прийшла додому і розказую чоловікові, він сміється і каже що така в нас безплатна медицина))) :scare:
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Ulkanet » 05 квітня 2016, 03:01

erinaceus написав:1. Погана екологія? - Можливо. Але ж ми не живемо у великому мегаполісі, де страшенна загазованість і високий радіаційний фон. Та й тепер не так багато людей працює на шкідливих виробництвах.

тепер екологію забруднюють інші чинники. зокрема аргохолдинги - знаєте скільки разів ті поля кропляться всякою хімією? комбайнами, з літака :ireful: колись були колгоспи і були ланки. майже всі жінки села були в ланці. така собі банда бабів які всьо сапали, копали, врали, збирали і т.д. а тепер? може Мрія має сапальниць??? хай буряки, картоплю - збирають спеціальні комбайни. але ж буряни ніхто не відміняв.
я співчуваю продавцям на базарах і магазинах, які торгіють китайськими іграшками, капцями, різними пласмасами (миски, чашки і т.д.) - там такий сморід стоїть :bad: а то ж щей випари йдуть :scare: а ви кажете - шкідливе виробництво :sad:
erinaceus написав:2. Чорнобиль? - Швидше так, ніж ні.

а хто дасть гаранті що не мали аварій на Хмельницькій і на Рівненській АЕС?
А хто знає: хто і де і як заміряє той радіаційний фон??? і забруднення???
а мобільні телефони??? а вай-фаї? думаєте воно все таке не шкідливе??
erinaceus написав:3. Нездоровий спосіб життя. - Звичайно. Але якраз ті родичі і знайомі, що хворіють, не палили, не пили, та й нічого надто шкідливого не робили.

вони може і не робили, але навколо них робилося ((( пункти 1+2+4 докупи. плюс стреси, недосипання

| +
а ви знаєте, що колись, коли не було світла - люди спали два рази? як тільки смеркало йшли до хати, вечеряли, лягали спати. спали кілька годин, а тоді просиналися. зимою то приблизно випадало на 12 ночі. і потім вони 1-2 години або просто лежали і розмовляли, або робили діти :hi: , хто був побагаче - то читав під свічку книжки, ходили їсти. потім лягали знову спати і вставали зі світанням. як ті медведі впадали в сплячку :hi: бо літом вже їж режим був іншим, літом ночі короткі. так що вони тоже мали літній і зимовий час :hi:

erinaceus написав:4. Неправильне харчування. - Так. Але порівняно з іншими країнами у нас ще досить непогана їжа. Бо земля багата, вирощуємо немало. Багато хто вживає їжу з власного городу. Та і ще ми не на тому рівні "розвитку", коли суцільні замінники і штучні смаки.

див. пункт 1.
але шо там Агрохолдинги? тут прості селяни стали такі "гнилі" - що кроплаять свої городи по сто раз :dash:

| +
я сама в шоці! коли мені розказував про це один еко-фермер - то я думала, що "гоне", щоб себе вигородити - бо мол який я крутий і без хіміх і т.д. А тут приїхали в село і я впала в ступор :scare: весною кропимо від бурянів, далі замочуємо бараболі в якійсь хімії від жука, ще раз кропимо буряни. капець! і це тільки бараболі! а решта тоже кропиться - мало того, моя мама в перше від мене почула про строки "очікування". тобто через скільки днів після кроплення можна їсти :crazy:
я в шоці - це називається я їм домашнє, без хімії :cray: :cry: :cray:

а люди щей сиплять міндобрива не дотримуючись норма. кроплять всьо :dash: :scare: і помідори, і огірки, боби, фасолю, кукурудзу, капусту, цибулю, гарбузи, редиску :crazy:
тому купуючи в бабки на вулиці не думайте, що воно екологічніше ніж в супермаркеті :sad: однакове, якщо не гірше :sad:
колись свиню треба було годувати як мінімум рік часу зерном, бараболями і т.д. тепер свиня виростає за пів року. всі маленькі поросята мають привики - бо інакше просто здихають. а шо місятиться в тих кормах, які вони їдять - то знає лише той хто їх виробляє і сам Господь Бог :sad:
курка бройлер виростає за 3 місяці відгодівлі!!! від народження і до товарного виду проходить максимум 4 місяці! в неї печінка - як коня!
а ми це все їмо. :sad: але найсумніше в тому всьому те - що ми самі себе травимо, самі собі вирощуємо ті свині і кури на гормонах і антибіотиках, самі собі лиємо хімію на овочі і фрукти :cray: знаємо, що зле - але робимо.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Kristy1 » 05 квітня 2016, 10:58

erinaceus написав:профілактичні огляди у лікарів можуть гарантувати людині, що вона завжди буде здорова і сильна?

я б сказала, навпаки - хочеш бути здорова і сильна, не ходи до лікарів ні на які огляди. Саме дочитую книгу Мендельсона "Як виростити дитину здоровою всупереч лікарям", під враженням :impossible:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Любов » 05 квітня 2016, 13:53

Я більше схиляюся до того, що причина всіх наших хвороб в голові. Наше здоров'я дуже залежить від нашого психологічного стану. Ми забагато ображаємося, мстимо, лаємося, заздримо, розчаровуємося, займаємося самоїдством і майже ніколи не пробачаємо і не дякуємо. Нам треба більше радості, світла, позитиву, любові, вдячності. Взагалі всі наші думки, матеріальні, це вже не секрет. Усі хвороби тягнуться з глибини нашої підсвідомості.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron