Глобальні оголошення!



Кохаю і все...

Модератор: Галина

Кохаю і все...

Повідомлення Гість » 15 квітня 2011, 18:28

Не знаю чи пишу в потрібний розділ, тому на перед прошу вибачення в модераторів.
Прошу поради, бо мабуть люди з власними стосуками ( сімями) зможуть зрозуміти.
Ми з моїм коханим зустрічалися близько двох років. За цей час в стосунках було різне:і найщасливіші миті, і сварки, і розставання і примирення.... На початках проблем було багато, тепер розумію що в більшості випадків ініціатором сварок була я. Згодом стосунки трохи налагодилися. Та місяць тому коханий мене залишив...Сказав що ми за той час не змогли збудувати нормальних стосунків, то вже й не збудуєм. Серце мало не розірвалося.
Я проаналізувала свої вчинки,свої дії, свою поведінку, змінила те, що найбільше руйнувало наші стосунки і попросила почати все з початку. Та він не захотів.
Розумію, що в цьому мабуть винна лише я...бо ті вчинки які мала зробити давно, зробила лише тепер. Але жити без нього не вмію. Колись була непохитною і могла все стерпіти і пережити...а тепер неможу.
Я хочу щоб він був щасливим. Розумію що може в світі є людина яка йому буде підходити у всьому і йому з нею буде краще. Але серце розривається. І нема бажання ні для роботи, ні для життя.
Дуже важко, бо все зруйнувалося в момент коли я була впевнена, що стосунки стають кращими.
Прошу Бога щоб допоміг мені, але розумію що кохати більше нікого не зможу. І жити без коханого не хочу і не знаю як.
Гість Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2011, 19:42

Важко щось порадити, бо для стосунків потрібні двоє...а хто його знає що там у вашого коханого на умі чи в серці... Однозначно, хочу відмітити те, що ви берете на себе відповідальність і що готові змінитись, працювати над собою а це вже величезний плюс для вас, як для особистості.
Як би не було, але на все потрібен час! Час лікує рани і відкриває нам очі на багато речей. Якщо ваш коханий не зрозумів того, що ви змінились і що прагнете будувати стосунки-варто дати йому час на роздуми, але разом з цим дати зрозуміти, що готові до змін. Безперечно, потрібно все обговорити, адже ви не знаєте, що коїться в його душі, якщо ви були впевнені, що все йде на лад, а тут зовсім все вийшло не так.
Особисто я бажаю вам сили волі, для того, щоб обрати правильний шлях і витримати любі випробування.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Shalimar » 15 квітня 2011, 19:51

1. И ЭТО ПРОЙДЁТ.
2. Клин клином.
3. Время лечит.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Гість » 15 квітня 2011, 20:28

Він більш нічого не хоче будувати, хоч каже що почуття ще залишилася. А я не можу зрозуміти нащо вбибати почуття якщо вони ще справді є...
Де не гляну там він ввижається, ні спати ні їсти не можу...постійно молюся, але вже і в цьому розради не знаходжу. Розумію що більше не витримую...
Гість Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Shalimar » 15 квітня 2011, 21:10

Странно. Чувства у него есть, Ты изменилась, а он ни в какую :? Что-то там нечисто. Или Вы недоговариваете ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Перлинка » 15 квітня 2011, 21:22

Швидше він недоговарює,боїться її образити,а робить ще гірше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Перлинка » 15 квітня 2011, 21:23

якщо я кохаю людину,то хочу з нею бути

а все решту просто відмазки
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Shalimar » 15 квітня 2011, 21:28

Перлинка написав:якщо я кохаю людину,то хочу з нею бути

Однозначно.
Гостю - отпустите молчела и ситуацию
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Кохаю і все...

Повідомлення krapk@ » 15 квітня 2011, 21:49

якщо любиш, дай йому волю, якщо любить він, то обов'язково повернеться. Разом можуть бути щасливі лише ті, що дійсно кохають.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Lesya » 15 квітня 2011, 22:04

Я б теж радила почекати. Зайнятися собою, любимою. Може він просто потребує перерви щоб зрозуміти , що кохає. Все, що не робиться - на краще. Навіть якщо спочатку важко.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron