Глобальні оголошення!



Ти мене більше не приваблюєш

Модератор: Галина

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Alisa » 03 жовтня 2010, 21:28

Naya написав:а чого то всі прочитавши "ти мене більше не приваблюєш" думають одразу про зовнішність?
Що, жінка з манікюром та макіяжем, та ще й в ажурній білизні, серед бардаку та гори немитої посуди має привести чоловіка до екстазу? Уявила й смішно, блін...Ще уявила, що б мій милий подумав, побачивши мене таку :crazy:
Ні, я не про те, що жінка має ходити немита, нечесана, а все кругом має блищати. І не проте, що все має блищати, включаючи ту саму жінку.
А як інше? Добре слово жінки, цьом в щічку при зустрічі, ніжний погляд, тепла посмішка? Смачна вечеря і приємне спілкування, спитати як день, обняти, зробити легкий масаж на втомлену шию, похвалити, яка в нього класна дитина, хай теж порадіє успіхам свєї дитини.
Це вже не входить в схему приваблення власного чоловіка?


Правильно, Ная, 100% згідна. Якби справа була лише в зовнішності - то чоловіки б кожні 10 років купували нову дружину:)

Головне не замикати своє коло інтересів на дитині - і тоді будемо цікаві і собі, і чоловікам:) І не забувати, що жінка це не додаток до кухні та ліжка:)
П.С. Якщо чоловік безтактно може заявити жінці, що вона не приваблива, - то він не вихований самодур:)


Хоча доводилось зустрічати жінок, які реально деградували. Загубили себе як жінку і внутрішньо, і зовнішньо.
Дуже сумне видовище :scare:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2010, 23:41

мешканка написав: Чула про одну молоду сім"ю, так там чоловік може не проявляти інтересу до жінки місяцями... З чим це може бути зв"язано, як ви думаєте?

не удовлетворяет она его в постели, 100%
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2010, 23:44

Перлинка написав:вважаю ,якщо чоловік виставляє претензіїї ,що його не влаштовує Ваша зовнішність,це звичайно ж мінус йому,це його комплекси вилазять.Я наприклад зараз виглядаю на багато гірше ніж до першої вагітності,але жодного докору в тих природніх перемінах ,які відбулися зі мною(зморшки,мішки під очима ,погладшала)зі сторни чоловіка не почула,за що йому дуже вдячна,тому що він цінує у мені в першу чергу не молодість та красу,які рано чи пізно минуть,а інші якості.

нет слов - одни жесты :) - :clapping: :good:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення krapk@ » 07 березня 2011, 21:01

а як зачасто ви готові експереминтувати з зовнішністю (колір волосся, стиль одягу і т.д) щоб чоловік не "заскучав"
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення TanenRom » 07 березня 2011, 21:11

krapk@ на мою думку, чоловік, який кохає, не заскучає біля дружини, якщо вона не змінює зовнішність.
краще чоловіка "струшувати" різними сюрпризами, вчинками, на які він вважає, ви не спроможні!!!
включити політ фантазії, і таке можна на придумати ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 00:11

TanenRom написав:краще чоловіка "струшувати" різними сюрпризами, вчинками, на які він вважає, ви не спроможні!!!
включити політ фантазії, і таке можна на придумати ;-)

наприклад? :Шампанське:
що_ти_придумувала?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 00:14

я вже тоже подумую над пофарбувати волосся ,але блін ,як згадаю ,як то потім бігати щомісяця в салон підфарбовуватись :dash:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 00:22

Перлинка написав:я вже тоже подумую над пофарбувати волосся ,але блін ,як згадаю ,як то потім бігати щомісяця в салон підфарбовуватись :dash:


Ага, я вже свого здивувала :omg: , невдало покрасилася :crazy: ....
Перукарка як побачила що получилося після покраски, сама була в шоці :omg: i сказала скоренько замотатися в полотенце і послати чоловіка за новою фарбою :crazy: ......
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 00:26

а ви готовою ,чи мішали різні відтінки ,як в салоні?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 00:31

Перлинка Готовою проф.Веллою :( ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість