Глобальні оголошення!



Ти мене більше не приваблюєш

Модератор: Галина

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення krapk@ » 10 серпня 2010, 19:26

ой, то точно. Вже собі сьогодні шукала плаття. Знайшла. Певно буду купувати. А от з зачіскою, то біда. В мене пряме тонке волосся по плечі. Тут що хоч думай-не придумаєш.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Nymydora » 10 серпня 2010, 21:17

ну, у мене теж. То для мене найкращим варіантом виявилася завивка. Я два рази робила - була дуже задоволена - і гарно, і укладки не вимагає. От тільки тепер чоловік не дозволяє :cry:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення гра з вогнем » 10 серпня 2010, 21:22

та чоловіки дійсно як ляпнуть щось, не подумавши...
а з іншої сторони - добре що сказав. значить довіряє вам!

я не знаю, що б я робила, коли почула б щось подібне :unknown: певно сказал б давай гроші :) і сповна насолодилася змінами :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення мешканка » 01 вересня 2010, 08:56

а бувають випадки, коли чоловіка, справді, не приваблює власна жінка....? Чула про одну молоду сім"ю, так там чоловік може не проявляти інтересу до жінки місяцями... З чим це може бути зв"язано, як ви думаєте?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Marta » 02 вересня 2010, 02:05

Так неможливо одразу сказати, треба знати людей, сім"ю, у всіх свої причини, і, знаєте, це абсолютно може не означати, що він її не любить. Просто дуже багато нюансів може бути.
Marta Офлайн


 

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Vika » 28 вересня 2010, 21:12

:D о аналогічно . я на себе зараз деколи в зеркало не можу подивитися а коханий компліментами засипає . а коли намалююся приберуся як за молодості то дивитися на мене і каже а нашо ти малюєшся я ж і так знаю яка ти без косметики яка після душу яка після недоспаної ночі . тай таке пойми тих мужиків :D
Vika Офлайн


 

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Ludmila » 29 вересня 2010, 14:23

Підтримую думку Перлинки, що краще приготувати щось простіше (але не значить полуфабрикат шкідливий), але викроїти трохи часу для догляду за собою - епіляція, манікюр, чиста шкіра обличчя, укладочка ще нікому не завадили ;) Знаю на власному досвіді, як складно викроїти ті 15-20 хвилин для себе, але це запорука того, що Ви подобатиметесь і собі, і коханому чоловіку. :beauty: :heart:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Naya » 01 жовтня 2010, 13:30

а чого то всі прочитавши "ти мене більше не приваблюєш" думають одразу про зовнішність?
Що, жінка з манікюром та макіяжем, та ще й в ажурній білизні, серед бардаку та гори немитої посуди має привести чоловіка до екстазу? Уявила й смішно, блін...Ще уявила, що б мій милий подумав, побачивши мене таку :crazy:
Ні, я не про те, що жінка має ходити немита, нечесана, а все кругом має блищати. І не проте, що все має блищати, включаючи ту саму жінку.
А як інше? Добре слово жінки, цьом в щічку при зустрічі, ніжний погляд, тепла посмішка? Смачна вечеря і приємне спілкування, спитати як день, обняти, зробити легкий масаж на втомлену шию, похвалити, яка в нього класна дитина, хай теж порадіє успіхам свєї дитини.
Це вже не входить в схему приваблення власного чоловіка?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Перлинка » 01 жовтня 2010, 14:23

"ти мене більше не приваблюєш" думають одразу про зовнішність?

Тому що автор теми крапочка в своєму першому пості писала саме про зовнішність.
А загалом я згідна ,що окрім зовнішності є багато інших способів зваблювати та приваблювати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення мешканка » 02 жовтня 2010, 09:45

Перлинка написав:
"ти мене більше не приваблюєш" думають одразу про зовнішність?

Тому що автор теми крапочка в своєму першому пості писала саме про зовнішність.
А загалом я згідна ,що окрім зовнішності є багато інших способів зваблювати та приваблювати.


Я згідна з Ная, що не про саму зовнішність йде мова...але, як нам відомо, чоловіки люблять "очима"... тому те, на що вони дивляться, має бути привабливим. Звісно, річ не йде про "ідеально доглянуту зовнішність...", та й навряд чи з малюками можна собі таке дозволити, але вмитись, зачесатись гарно, можливо, якось "нестандартно", не так, як завжди.Одягнутись в щось гарне, веселе, приємне на вигляд...тут фантазію можна розвинути до безкінечності...що кожному до вподоби і, головне, подобатись собі самій!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron