Глобальні оголошення!



А що вам нині снилося?

Модератор: Галина

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення happymami » 15 травня 2010, 10:37

Я так хочу на концерт ОЕ, що вже марю ними в снах :oops:
Ось читайте
Сниться мені, що я в Березолі на концерті океанів. Але посеред залу сижу і на... ліжку...І танцюю сидячи на ліжку, і співаю всі їхні пісні і прямо в них перед носом і вони так зі мною разом співають...Всі діла. Ех...

А нині снився Оленкин муж :oops: . Не помню шо й до чого, нич такого, не нада собі зараз отутво придумувати. Але точно памнятаю, шо був він. А далі не помню :oops: . Як в тому кіно "Здєсь помню, здєсь не помню" :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення mala-karta » 15 травня 2010, 13:41

happymami написав:А нині снився Оленкин муж :oops: . Не помню шо й до чого, нич такого, не нада собі зараз отутво придумувати. :lol:

ну-ну :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Liza » 19 травня 2010, 10:49

наснилося, що я ось-ось маю народжувати дівчинку. дивлюся в дзеркало - живіт якийсь замалий. думаю - що ж робити? скоро народжувати, а живіт замалий... мацаю його, мацаю - о, ніби ніжка вперлася, а через кілька секунд вже ніби і достатньо великий живіт :). потім думаю - як же мені зробити так, щоб нормально годувати обидвох грудних дітей? Святусику лише 8 місяців, він не обійдеться без молочка кілька днів, поки ми з малою будемо в пологовому домику. напевне треба буде зцідити і залишити молочко моїй мамі разом з малим...
такоє.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Naya » 19 травня 2010, 11:41

Лізуню, що ж то за сон, може неспроста?
Мені от такеж схоже сниться..
І ше тошнить і тошнить
Тиждень тесту не робила - боялася, в раптом вагітна, що ж я робитиму з двома малюськими карапузами..
Через тиждень зробила.. Одна полоска..Розстроїлааася...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Liza » 19 травня 2010, 12:04

Naya, незнаю, що й думати...
перед вагітністю синком, коли я ще лікувалася, мені снилося, що в мене вже є синка і нещодавно народилася доча, і що ми з дочею збираємося гуляти, а наші "пацани" нас вже чекають надворі, і я при цьому думаю, "як же я буду сама зараз тарабанити в низ по сходах коляску і донечку?".

ще згадала, що в цьому останньому сьогоднішньому сні я була ще студенткою, мала ось-ось здавати сесію, а тут саме очікується донечка, то я думала - може б взяти академвідпустку, а через рік повернутися, здати сесію і отримати диплом, чи може таки здати сесію з пузиком, може викладачі пропустять швидше :). і думала, що якщо доча швидше народиться, то треба буде після пологів здавати сесію, а на мою маму залишати вдома обидвох дітей і ліііііііітри націдженого молока. двоє грудних дітей, йомайо... :D
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення IREN » 19 травня 2010, 22:13

мені вічні тріллєри сняться- і то такі цікаві- хоч бери і фільми знімай! Але тріллєри- такі напружені сни, але страшенно закручені з такими поворотами подій, шо голівуд ховається :D , що деколи аж не хочеться прокидатись- кажу чоловікові крізь сон- "Не буди мене- бо тут найцікавіше!!!" :D :D
і я вірю в те що деякі сни здійснюються- було кілька прикладів в мене, або те що колись снилось, потім здається в житті як "дежав'ю". :crazy:
IREN Офлайн


 

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення kamisia » 19 травня 2010, 22:36

А мені недавно наснилося шо ми з Соньою плаваєм, причому в ергорюкзаку (вона на спині) :shock: , сниться пливемммммм, вода тепла, я собі загрібаю помаленькооо, красотаааа :o . А тепер думаю (вже дня два, чи можливо плавати в слінгу)?????? :???: :crazy: :?:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Naya » 20 травня 2010, 10:08

ми нині з татом стріляли в його друга. і таки застрелили. Я його застрелила пальцем: пук-пук. Хоча в нього був пріоритет - в нього був дрючок, він з нього мав стріляти. Але я вискочила з засідки, а тато мене прикривав. Друг ше не хотів зразу падати, але я сказала, що швидше сказала пук-пук і він впав :crazy:


а тепер про серйозне.
В моєму житті були віщі сни. Навіть не так. Я їх замовляла. Мені про це подруга сказала. Але давайте спочатку.
Коли я була вагітна вдруге, то мені снилися кровотечі. А потім приснилася вагітна корова, якій інша корова розпорола живіт. А я її гладила і говорила: не бійся маленька, все буде добре, зараз обробимо йодом і зашиємо. Через деякий короткий час в мене стався викидень. Той сон так запам"ятався....
А потім подруга розказала, що сни можна замовляти.

І я замовила ввечері перед сном проговоривши: хай мені насниться хлопчик, якщо в мене буде хлопчик, і дівчинка - якщо дівчинка. І чим швидше я завагітнію, тим менший вік дитятка хай буде. Якщо мені довго треба чекати, то вік відповідно хай буде більший.
І в ту ж ніч мені сниться: Я в лікарні народжую, але настільки незвично - люди в білих халатах принесли цілий ящик немовлят і висипали їх у басейн як курчат. Той басейн раптом вкрився такою зеленю тканиною і немовлята опинилися під нею. І тут почали де-не-де відбиватися гульки, як от на животику дитя пяточку випинаю, так і там. І якийсь голос каже: от чиясь ляля проситься. А я кричу: то моя, моя..І тут з тої зеленої тканини витягують кусок, так наче паркетну дошку, витягують малюка і дають мені. А він такий..такий....білявенький і голубі оченятка. Я йду в палату і кажу там жінкам: ось мій синочок, дивіться ж який же він красивий. А він лежить на ліжку і тааак посміхається....
В той же ж місяць я завагітніла. Я тааак вірила тому сну. Я знала, що раз мені таке приснилося, то в мене таки буде скоро хлопчик.

Звісно, що ми були впевнені що буде хлопчик. Ну але й сумніви були. І вибирали ми ім"я. Кілька чоловічих, менше - жіночих. Вибрали кілька і не могли визначитися. І знову я звернулася по допомогу до снів. Попросила, щоб приснилося моє дитятко і вибрало собі ім"я. І приснився мені той самий усміхнений хлопчик. Я називала імена, а він сміявся. І на ім"я Ждан він реагував найбурхливіше. Тому я прокинулася, і якщо раніше мені не подобалася в імені ота жужаща буква Ж, то зранку сказала: буде Ждан і більше ніяк.

А потім УЗД підтвердило - хлоп"ятко!!!
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Melisa » 20 травня 2010, 10:32

Про замовлення снів я вперше чую. А от щодо віщих снів - теж снились. Переважно про листи, які я отримую. Кілька років назад я дуже любила листуватись, тому кілька разів мені снилось, що я отримую лист від якоїсь конкретної людини, а наступного дня я його знаходила у своїй поштовій скриньці.
А ще мені приснилась померла родичка. Як пізніше виявилось, в ту ніч (в той день) у неї було день народження.
В основному мені сниться, що я стою біля своєї поштової скриньки і витягую звідти кучу всякого непотребу: газети, журнали, квитанції про оплату, листи від когось, фантіки від цукерків та пачки з-під сигарет. Все, що мені потрібне, старі газети-журнали та листи, я беру додому, а решту-викидаю. :unknown: :unknown: Кого не питаю про такий сон, ніхто не може пояснити, що це означає. Я взагалі то в сни не вірю, але коли вони починають повторюватись 3 і більше раз, то я починаю задумуватись. :???:

Ще одне, може б то зробити окрему тему "Сни:вірю-не вірю"?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А що вам нині снилося?

Повідомлення Любов » 16 червня 2010, 08:46

щось таке наснилося цієї ночі :???: , що я народила п'ятьох гарнесеньких хлопчиків і манюсіньку дівчинку, поскладала штабелями в колисочку і цілу ніч думала про то як же я їх всіх маю вигодувати грудьми :D .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей