Глобальні оголошення!



Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Модератор: taranjka

Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення Natalinda » 14 квітня 2013, 18:57

От від багатьох не лише на форумі, а й взагалі чую що їздять відпочивати в одне й те саме місце щороку. Немаю на уввазі що щороку на Чорне море))) А на одну й ту ж базу, чи в одне й те саме село, до одних і тих самих господарів.
Ясно що вже за перший раз все знаєш і наступного разу приїжджаєш майже як додому, але мені здається що то нудновато трохи, наступного року вже й вражень якихось особливих немає(((
Як ви любите відпочивати? В одному й тому ж місці, чи любите щоразу нові місця?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення nelly » 14 квітня 2013, 21:31

не повіриш, але мене це теж дивувало завжди... Я до народження Марго кожен раз відпочивала в інших місцях, містах. Але от коли дитина маленька (хоча б до 5 років) то все ж таки краще їхати вже туди де точно знаєш, що не грязне море, норм умови проживання, особливо коли немає машини. Ми минулого року всію сім`єю відпочивали в Скадовську, то скажу що прокалатавши в поїзді 18 год., потім в автобусі з Херсону 1,5 год в жарі 40 градусів (вікна закриті, бо їдуть всі з дітьми) і коли виходиш супер варений і на тебе нападають 10 дядь і тьоть і пропонують супер інклюзів, а там реально ге, і це ж треба піти подивитися і дітьо на руках і чемодани і жара і голодна дитина... :dash: то ми потім реально добі просто відходили від дороги.. Хоча як малеча підросте однозначно будемо експерементувати з маршрутами.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення Shalimar » 14 квітня 2013, 23:17

Natalinda написав:вже й вражень якихось особливих немає(((

я еду не за враженнями, а за хорошим отдыхом - сежим морским воздухом, чистым песком, прозрачной теплой водой, ласковым солнцем. Если меня все устраивает, для меня не проблема отдыхать в одном и том же месте несколько лет подряд. А враження - на экскурсиях.
Я еду на море оздоравливаться, купаться, загорать, кушать фрукты, креветки... Мне не нудно))) Мне не нудно наедине с собой, мне не нудно отдыхать даже в спокойном месте месяц, мне не надоедает )
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 квітня 2013, 00:36

Ми з батьками часто їздили відпочивати на ті самі місця. Бувало, по декілька років під ряд їздили в одне місце на морі чи в Карпатах. І так, спочатку це подобається. По-перше, в якому місці ти не був, за один відпочинок ніколи всього там не вивчиш, тому наступного року ти вже не витрачаєш перші дні на дослідження найближчої території, а з наступного дня сміливо вирушаєш в далекі прогулянки, бо місцевість ти вже знаєш. Щодо господарів та місця проживання, то якщо все влаштовувало минулого разу, то чому б не спинитись в тому ж місці (Адже не їдеться за враженнями від нових господарів).
Звісно, все життя їздити в одне і те ж місце задовбаєшся, з часом таки набридає, але 3-5 разів в одному місці ми бували. А було так, що ми під час відпочинку ходили дивилися на різні житлові умови і брали контактні дані, а вже наступного року їхали в те саме місце, але на інше житло, яке придивилися минулого разу, щоб не витрачати час на його пошуки по приїзду чи щоб не бронювати житло в сліпу, не бачачи його.
Тому, тут різні варіанти бувають. Бувають улюблені місця, куди хочеться повертатись знову і знов.
Хтось їде щоразу в нове місце за враженнями, а хтось, можливо, просто хоче поповнити список місць, де він був, щоб потім розказувати, що "а ми були і там, і там, і там..." Я ж можу спокійно їздити туди, де вже була. Нові враження можна і в тому самому місці знайти, і, як каже Шалімар, не лише за враженнями їдеться на відпочинок, а щоб власне відпочити.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення mala-karta » 29 червня 2013, 00:47

і я такої ж думки - відпочивати їдеться туди де добре.
От хочеться іноді просто відпочити - там, де знаєш, що все добре.

А вражень і так повно буде :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Щороку в одне й те саме місце на відпочинок. Ненудно?

Повідомлення гра з вогнем » 05 червня 2017, 16:39

О, це про нас :hi: :hi: :hi:
Чоловік щороку має робочу поїдку на узбережжя. От ми за ним і ув'язуємося.
Не нудно, навіть більше, знаєш куди і що. Сюрпризи якщо бувають, то легко зорієнтуватися, виправити, замінити.
Звісно з сучасними навігаторськими системами, тріпадвізорами, відгуками і т.п., відпочивати значно легше, навіть у зовсім не знайомому місці, але якщо вже розвідано, то таки легше. Мені особливо легше в плані побутових проблем: попратися, поїсти, куди піти в дощ, я знаю дороги, не блукаю.

Ми от вже 2 роки спостерігаємо як ловлять крабів і напевно наважимося цього року половити, ну, або наступного, коли вийде ще раз приїхати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.


Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron