Глобальні оголошення!



Європа. Поради кращих місць

Модератор: taranjka

Європа. Поради кращих місць

Повідомлення mari » 16 січня 2013, 03:14

Багато хто з вас подорожував. Зупинявся в готелях. Ходив в гарні і не дуже місця.
Порадьте нам.Ваші відгуки стануть нагоді дуже потрібні.
Ну і що що є інші сайти про подорожі. Ми хочемо ваших щирих порад.

Польща, Італія, Німеччина, Словаччина, Хорватія, Англія, Іспанія, Данія, і т.і

Чого боятись, чого оберігатись, що робити, де тримати гроші, де ходити, що купили в аутлетах, де спали і їли.

ДЯКУЮ! :rose:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Євросоюз. Поради кращих місць.

Повідомлення krapk@ » 16 січня 2013, 19:58

Німеччина-дуже раджу Ганновер, там наших автобусів бачила досить багато. Місто-мрія!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Європа. Євросоюз. Поради кращих місць.

Повідомлення malyshka1612 » 16 січня 2013, 21:26

Отже була в Болгарії. На літніх курортах, Чорному морі. Дуже сподобався Св. Влас - маленьке курортне містечко, з домашніми затишними готелями. Золоті Піски - для мене аналогія нашого Криму. Рів"єра - шикарний відпочинок в готелях клубного типу. Несебр і Созополь мають "старі" частини і "молоді". "Старі" - давня архітектура, є на що подивимитись, чим помилуватись. Саме тут велика кількисть сувенірних лавок і т.д. і т.п. Найбільше мені сподобалось на Сонячному березі - великі готелі, великі території, багато велені, смачна кухня і європейський сервіс.

Детальніше про курорти напишу пізніше, бо зошит з записами вдома, а я зараз на роботі.

Переїзд був автобусом, трохи виснажливо, бо 2 кордони і великі черги, але це дешевше, ніж літаком. Готель можна брати лише на ВВ (тільки сніданок) або НВ (сніданок+вечеря). Харчування там дуже дешеве (ціни 2річної давності можу написати згодом). Була на екскурсії "Болгарське село". Це вечеря в ресторані під відкритим небом з національними стравами, вином і концертом. Жива музика, конкурси і розваги. Нам на прощання їхні музиканти "Червону руту" українською заспівали. Було дуже приємно.

Готелі є сучасні, чисті, укомплектовані з приємним персоналом. Є ще такі, які попахують "совдепією". Відповідно різні території, різні укомплектування, різна кухня, різне ставлення персоналу.

Щодо кухні дуже смачна і можна не боятися харчуватись в ресторанчиках чи кафешках на вулиці.

Сувеніри: оливкова олія, бринза, вироби з рози (мило і косметика шикарна), вино, ракія.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Європа. Євросоюз. Поради кращих місць.

Повідомлення malyshka1612 » 16 січня 2013, 21:36

ще була в Угорщині, але вже давніше. Відвідувала Токай (ми там жили, в дитячому таборі :crazy: ), Будапешт (їздили на екскурсію), Шарош Паток (шикарні термальні джерела, уммммм хочу ще).

Токай це маленьке курортне містечко, яке ставиться виноробстом. Вино там ням ням ням. Були в дегустаціному залі, катались на кораблику. Вино дешевше купляти в магазині. Там 2 літрові пластикові бутилки продають, розлив вина на заводах, в 2007 р. така 2 літрова бутилка виходила на наші гроші близько 20-25 грн. Але в Токаї магазини зачиняються швидко, в 17-18 год, вже нічого не працює. Тому вино для вечері доводилось купляти в барах, а це відповідно дорожче. Є сувенірні магазинчики, але не дуже багато.

Будапешт - їхній Парламент і Рибацький басніон це щось, які там краєдиви і панорами (хто був мене зрозуміє). Раджу відвідати. Також тут класні термальні джерела, але нам відвідати не вдалось. Екскурсія хороша, місто чудове, але сюди варто їхати на декілька днів. За 1 день всієї красоти не обійдеш.

Шарош Паток - це для тих хто любить поплавати в басейнах з термальною водичкою і не вилазити звідти цілий день. Басейни з водою різної температури, атракціони, водні ігри. Як називається комплекс в якому була саме я, точно не памятаю. Але вони всі приблизно однакової інфраструктури. Сюди варто їхати вже після всіх екскурсіх, щоб перед поїздкою додому відпочити.

Дзвонити на Україну можна з таксофона, але треба запастись їхніми копійками (не памятаю як називаються)
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення mari » 17 лютого 2013, 15:15

]Почну свою розповідь з міста і країни,яка наздвичайна.
І ще поки що в Євросоюзі.
Велика Британія. Навіть назва-сама по собі значна, а простіше- Англія.
У школі міряла що колись я побачу (Ландн іс е кепітал сіті оф Грейт Брітн). Бачила!

Лондон- одне з самих величезних міст,яке я коли-небудь бачила. Грандіозне місто з масою людей в туристичних кварталах.Дуже- дуже багато різних красивих і повчальних та історичних місць, а також садів, різноманітних заходів.

Багато туристів у Лондоні поводяться, які загублені діти і я теж, тому добре мати не лише карту, а й телефон позвонити комусь хто живе в місті, нетбук(вай-фай практично всюди) або Айпод.
Що бачила- згадати усе досить важко. Була там декілька разів, намагалась бачити різне.

Рекомендую побачити:
-London Eye "бачить" на 40 км навколо. Гарний вид.
-Чудова панорама Лондона відкривається й з оглядового майданчика знаменитого собору Св. Павла (St.Paul's Cathedral). Тре подолати 500 сходинок.
-екскурсія на "дабл-деккері" (двоповерховий автобус) - традиційно кращий спосіб усього за 2,5 години побачити визначні пам'ятки Лондона: від Букінгемського палацу і Біг Бена до галереї Tate Modern і резиденції британської розвідки Мі-6.
Музеї величезні, бачила навіть кусок місяця, динозаврів і т.і.і... в Natural History Museum.
цікавий:Science Museum - зібрано понад 200 тисяч експонатів: від найстарішого у світі паровоза до прототипу годинника, що відраховує час 10 тисяч років.
гарний: Victoria & Alberts Museum - присвячених мистецтву та дизайну.
оригінальний, можна фоткати: музей воскових фігур мадам Тюссо.
-Визначна пам'ятка Гринвіча - нульовий меридіан, що розділяє Землю на праву та ліву півкулі.
_Бейкер-стріт з музеєм Шерлока Холмса
-Тауер
-Вуличний ринок Portobello,
-Оксфорд-стріт, де розташовано більше 300 магазинів,
-China Town.
-Трафальгарська площа
-Букінгемський палац з зміною дядічок які стоять нерухомо на охороні.
-Вестмінстер
- Лестер-сквер с памятником Чарлі Чапліну

Варто їхати туристично; варто їхати в гості до друзів, які матимуть час для вас зробити ряд екскурсій і розповісти де і як добратись до визначеного
вами місця. Якщо ви погано розмовляєте англійською, не раджу їхати самому.
Навіть знаючи англійську(середній рівень) розмах Лондону вражає.

Дуже важка(для мене) орієнтація в метро, можливо якщо там жити хоч пару місяців то ця проблема просто перестає існувати.

Наперед треба подбати як будете доїждати з литовища і чим.

Їхала і літаком, і автобусом-ДУЖЕ ДОВГОООООО(переправою на паромі через ла-Манш і тунелем під також їхала). Раджу звісно літаком.

Надзвичайно раджу виділити час для околиць цього мегаполісу.
ось тут- дуже гарна стаття
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


А ще раджу скачати з Інтернету цікаві витримки із книги В.Катамидзе "Прогулянки по Лондону".

Віза дуже дорога, відкрити нелегко, але шанс звісно є, так як посольство досить цивілізоване. Якщо правильно подати аплікаційну форму і т.і.

Країна дорога!

Де спати: я в готелях не була, тож не знаю. Ночували у знайомих. Щоб добратись до них тратили по 1, 5 год. в один бік, змінюючи метро, пару ліній, їхали поїздом і автобусом.

Оберігатись кого: не знаю.Країна досить доброзичлива.
Гроші: рахунок ведеться лише в фунтах, тому кредитні карточки в євро, не знаю як там працюють
Купити:там є все на любий смак.
Варто купити сувеніри на пам"ять, зробити фото біля БігБену, спробувати агнлійський пай і пиво Гінес.
Обережно: не вештайтесь ночами по пабах, особливо в пятницю, коли англійці після роботи там засідають і багато п"ють. А ще вони страшні фанати футболу і бійок.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення mari » 17 лютого 2013, 15:56

Надзичайно красивими є маленькі англійські міста.
Істинно англійським на мій погляд є місто Віндзор.
Там дуже гарно і затишно, гарний замок.
А ще звідти їздить автобус в Леголенд, чудовий парк атракціонів для дітей.
Стоунхендж -для того, щоб гуляли навколо таємничого мегалітичного спорудження каменів які ніхто не знає як туди потрапили.Торкатись їх не можна. Таємничо.
Баз Bath-місто римських лазень з дуже мальовничою рікою із круговоротами води, через яку перекинутий критий місток з арками.

Вартує побачити. І просто поїхати автобусом чи поїздом і побачити їхні села, овечок і милі ошатні будиночки.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення flower » 17 лютого 2013, 16:00

mari а що по польській шенген візі не можна їхати? я ще в Англії не була. Була в Голандії і десь вже розповідала на форумі, проте це був короткий візит і багато не встигла побачити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення mari » 17 лютого 2013, 16:02

Не можна. Візу надає англійське посольство і лише воно.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення Shalimar » 18 лютого 2013, 03:05

flower написав:а що по польській шенген візі не можна їхати?

)))) наивная)))))
В брит.посольстве еще каждого заявителя агент MI5 интервьюирует!
Так что... Не все так просто в нашем королевстве! ))))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення flower » 18 лютого 2013, 09:52

я не цікавилась просто ще тим зовсім.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей