Глобальні оголошення!



Шацькі озера

Модератор: taranjka

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 17 серпня 2016, 14:43

ми завтра хочемо їхати
ніби на вихідні тепло ще :():
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Marichka » 17 серпня 2016, 16:09

Не холодно тепер?
Потім,вроді,ще буде тепло краще
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шацькі озера

Повідомлення TYulia » 22 серпня 2016, 22:06

Наталя, як ваші озера? Погода здається гарна була. Ми от думаємо може поїхати але боюсь на погоду надіятись
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 24 серпня 2016, 09:18

Ми вчора приїхали якраз. Поїхали 18-го. Виїжджали то погода була жестячкова, але в Шацьку було тепліше трохи. В перший день синок все одно купався з чоловіком, я не лізла)))) Пятниця-субота-неділя як і обіцяв прогноз погоди було тепло. Якраз на стільки тепло щоб і купатися було комфортно і на березі з тебе піт не тік. Погода була на 100% комфортна. В понеділок було вже прохолодніше, хоча діти все одно купалися, їздили на гриби, то назбирали за годинку величенький пакет підберезників. Синок навчився плисти трохи під водою, то витягти неможливо було, бо грали в акул (спокійно відкриває очі у воді).
Їхали попередньо нічого не замовляючи, бо наперед не знали як буде з відпустками.
Ми були на Свитязі, хоча планувала я що спробуємо цього року Пісочне, але заїхали ми до нього із сторони якогось санаторію, а потім в нас були технічні негаразди невеличкі, то вже ми не поїхали далі обслідувати Пісочне, а повернулися на провірену Гряду.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення vikilandi » 24 серпня 2016, 09:51

Natalinda, а прживали де? Скільки коштує житло і які умови?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шацькі озера

Повідомлення TYulia » 24 серпня 2016, 13:13

І не проблемно було житло знайти?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення TYulia » 24 серпня 2016, 14:51

і який пляж в тій Гряді?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 25 серпня 2016, 01:00

vikilandi жили на базі відпочинку Пролісок (ніби), в неті неможу знайти, той Пролісок що знаходить мені точно не той.
Брали номер із зручностями. двійка - 350 грн, трійка - 400 грн. Номери своїх грошей не вартували, таких гршей вартували ті, за які хотіли 600 і далі...Але таких грошей було реально шкода. В номері душ, туалет, холодильник, телевізор, якби не телевізор - то були дуже хороші номери і трішки дешевші, але ж були Олімпійські ігри і без телевізора ніяк)))))
В дворі альтанки, сидиш в альтанці і дивишся собі за дітьми які плюхаються у воді і ловлять риб, озеро буквально за пару метрів (ми жили в першій лінії)

TYulia одній сімї знайти не проблематично зовсім. Нас було 2 сімї і обовязково треба було одну трійку, то трішки походили, але вибрати все одно мали з чого. Людей було досить мало порівняно з попередніми роками. Пляж важко мені описати який)))) У нас була лінія трави і потім лінія піску, є повністю пісок, і взагалі зарослі, як біля якої бази.
Ну і основний мінус Гряди для сімей з дітками - дискотеки, кафешки, пяна золота молодь. Усі рази що ми були на Гряді бодай одну ніч не спали від пянок/співів/матів. Переважно це ніч з суботи на неділю))))) Ідеально їхати в понеділок і до пятниці напевне)))) Хоча всі наші діти чудово собі спали, не спали мами))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення TYulia » 30 серпня 2016, 19:02

Приїхали з Шацьку. Були на озері Пісочне. ДУЖЕ сподобалось. З погодою повезло, комарів не бачили, тишина, водички чистюсінька, купалися щодня. Супер рекомендую!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 30 серпня 2016, 22:33

TYulia супер! Молодці що зїздили!
Розказуй деталі)))) Кудом ви на Пісочне. В Мельниках були? Де жили?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron