Глобальні оголошення!



Лижі. Поділіться досвідом

Модератор: taranjka

Лижі. Поділіться досвідом

Повідомлення mari » 10 лютого 2012, 17:37

Я впевнена що у нас тут весь форум лижоумільців і лижофанатів. Прошу порадити:


А я ще ні разу не стояла на лижах. І не була на Буковелі...
От пропонують мені поїхати з донькою в Буковель?

Хоч розкажіть що треба мені і їй знати. Що з собою брати? які документи? де лижі взяти тут на східному чи там напрокат? Що там не треба робити і на що звернути увагу? Куди і де займати чергу?
Де термобілизну в нас купити і що вдягати? Як малу вдягати?
Що там можна побачити цікавого? на чому ще крім лиж можна їхати?
І що робити якщо серце до лиж не лежить, чи то вона варто пробувати?

Дуже дякую. Особливо цікавить чи потрібна термобілизна?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення loljka » 10 лютого 2012, 17:43

Марі, термобілизна - класна штука, але без неї цілком можна обійтися... я перші рази їздила , звичайно, без неї, бо не була впевнена, чи взагалі - це моє, чи навчуся їздити і т.д.

серце може не лежати, але лиш через те, що не знаєш, що воно таке і ні разу не пробувала...

і пара тройка синяків того адреналіну варта
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення Sawwku » 10 лютого 2012, 19:35

лижі я б радила там взяти, бо:
1. де ти їх везти збираєшся, щоб не пошкодити?
2. там фахівці, вони точно підберуть тобі по розміру і лижі, і чоботи, і комбінезон

головна краса взимку то гори, спуски. витяги, ресторани... а зважаючи на те, що постійно будеш дивитися, аби хто не переїхав, то точно буде н до краєвидів.
хоча недалеко Яблуницький перевал, а ще за 10 км Труфанецький водопад

документи бажано взяти. бодай права чи якісь, що посвідчують особу. без них вроді на прокат нічо не дадуть. кажись (точно не знаю)

чоловік каже, що головне взяти купу грошей і бажано кредитку. все решта там є

як завжди, слідкуй за речами. бо контингент різний. в більшості кататися їдуть...але...в поліклініки теж не лише до лікарів ходять :(


а чим ви їдете? і як на довго? а чому саме Буковель?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення happymami » 10 лютого 2012, 19:41

В мене брат купував спеціальну лижну куртку та штани на секонді Диканька. Куртка в районі 600 грн коштувала. Штани - 300. Але зараз в цьому і по місту ходить, бо цей одяг нічим практично не відрізняється від звичайного спортивного одягу. Куртка має спеціальну підкладку, яка нижче пояса ближче до тіла прилягає, шоб сніг і холод не потрапляв. Штани просто якісь практично не промокаємі. Термобілизни не купував - звичайний спортивний костюм під низ ішов і нічьо. А взагалі там же напрокат дають одяг, то думаю, може не треба вам нічого такого спеціального купувати? ХЗ. Я там не була - не в курсі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення mari » 10 лютого 2012, 19:44

Якщо таки поїдемо- то на 2-3 дні. Штани нам з малою позичили, куртки в нас є, Для 1 разу- підійде. А чого на Буковель- не знаю, певно тому що там найкраще. Знайомі туди їдуть, то й ми туди.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення Sawwku » 10 лютого 2012, 20:05

Буковель то реально дороге задоволення. є дешевші, просто не так розрекламовані. але якщо фінанси дозволяють, то чому б і ні?
якщо на кілька день, то беріть переодяг.

і все ж чим їдете?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення mari » 10 лютого 2012, 20:35

Перодяг який? Тобто ще раз все тепле.
Їдемо машиною
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення Sawwku » 10 лютого 2012, 21:49

так, ще раз так само тепло. можна намочити одяг, і бажано було б переодягтися в сухе і тепле.
до того ж якщо їдете машиною, то це не стане тягарем.
і врахуйте, що вночі навіть в готелі може бути прохолодно. тому непогано було б перед поїздкою зателефонувати їм та дізнатися про умови. а в ідеалі то ще й забронювати номер
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення flower » 10 лютого 2012, 22:14

mari написав: Хоч розкажіть що треба мені і їй знати. Що з собою брати? які документи?

документи обовязково потрібні у будь якому прокаті і при поселенні у більшості випадків теж
mari написав: де лижі взяти тут на східному чи там напрокат?

на мою думку, то якщо є чим везти то краще взяти лижі в Тернополі. Бо там великий наплив народу і важко підібрати собі нормальне споряждення. В мене завжди проблема там всибрати чоботи, все якийсь тисне, чи з дефектом попадеться, а ще одієї пари такого розміру може не бути. В прокавт тре йти аба дуже рано вранці або пізно ввечері шоб нормально вибрати, або обійти кучу прокатів. тож я вирішила шо тепер як буду їхати то обовязково візьму лижі в Тернополі або взагалі придбаю собі чоботи, шоб не мучитись постійно.

mari написав: Що там не треба робити і на що звернути увагу? Куди і де займати чергу?


Якшо ви ще ніразу не катались то найкраще взяти інструктора, самі ви навряд чи зможете. Він і все пояснить що до чого і як. Але в самому Буковелі це дорого обійдеться і підйоми і інструктора. я би радила починати вчитись в Яблуниці, там і горки менші і інструктор обійдеться дешевше.
mari написав: Де термобілизну в нас купити і що вдягати? Як малу вдягати?


Вдягати лижні костюми, бо падати будете полюбе. А так і сніг менше буде залітати під низ і не промокне. Найкраще під низ в ідеалі термобілизна, але можна і без неї, просто колготи і кофтинку якусь.

mari написав:Що там можна побачити цікавого? на чому ще крім лиж можна їхати?

Для дітей там є такі камери надувні, їх по спеціальній лєнті підіймають на гірку і їдуть в ній до низу. Каток є. Можна з собою санки взяти.

mari написав:І що робити якщо серце до лиж не лежить, чи то вона варто пробувати?

якшо не лежить то можна насолодитись свіжим гірським повітрям, милуватись сніжними горами, піднятись на підйомнику і вернутись назад, випити глінтвейну чи гарячого чаю. Гарного відпочинку! Я вам трошки заздрю. Хочу на лижі знов!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Лижі. Поділіться досвідом.

Повідомлення flower » 10 лютого 2012, 22:15

переодяг навряд чи знадобиться, лижні костюми не промокають. Головне це змінне взуття мати, бо ноги легше промочити, але при зарашньому морозі і то навряд.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей