Глобальні оголошення!



Карпати

Модератор: taranjka

Re: Карпати

Повідомлення Vikibee » 25 вересня 2016, 13:37

Везуть туди , трясе, можна впасти, я малого сильно тримала, до кінця не довозять, треба ще досить вверх підніматися і по - галявині. Пастухи, наче, до вересня, не впевнена. Але, кажу відразу, дивитися там немає особливо на що, там ну дуже все брудне, а запах....я як то все побачила, то сиру перехотілось. ІМХО. Їздили з ось цим веселим гуцулом. Так воно все і виглядає як на відео, загалом цікава екскурсія. Гарні краєвиди, грибочки, діткам сподобалося, ми попали у дуже сонячну погоду.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Карпати

Повідомлення !OLGA! » 16 жовтня 2016, 16:14

Привіт. Десь в 20-х числах січня плануємо їхати в Карпати. Можливо, хтось може порекомендувати "перевірений" готель або приватну садибу. З харчуванням, хорошими умовами, банею і т.д. Лижі мене мало цікавлять)) бажано в Яремче))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Карпати

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 жовтня 2016, 16:51

Я так і не відписала, як ми все ж з"їздили в Карпати у вересні. Збирались ми їхати в Кваси і поїздом. Але все перегралося, але й вийшло на добре. Вже в той день як ми мали брати квитки на поїзд, мої батьки вирішили скласти нам компанію і поїхати всім разом машиною. А за пару днів до поїздки діти похворіли, тож з поїздом нам би й так не вийшло. Планували ми їхати в перших числах вересня, але поїхали аж в середині, але гарну погоду ще як раз встигли застати.
Житло ми в Квасах по інтернету так і не знайшли. Те, що нам подобалось, було вже зайняте, і ми вирішили, що нам пощастить знайти щось вже на місці. Але доїхали ми до тих Квасів, і вони нам геть не сподобались. Така вузенька ущелина між стрімкими горами з обох боків. Красиво, правда. І річка там тече, але теж дуже стрімкий берег. І ми так подивились, що нам з дітьми там нема що робити, ми хотіли більш пологий підйом в гори, і розвернулись і поїхали назад, шукаючи по дорозі вже просто місце, яке б нам сподобалось, і щоб не при самій дорозі. І так доїхали аж до Татарова і з початку села з боку Яблуниці побачили там таку розбиту дорогу, яка веде до кількох хатів так далі від дороги. І ми поїхали туди, і там як раз знайшли одну хату, де здавалося дві кімнати. Саме те, що ми шукали. Там настільки чудово було, тихо, далеко від траси, ніяких інших відпочиваючих поруч, ні магазинів, ні ресторані поруч. Тільки 5-7 хаток навколо з місцевими і ще десь два пустуючих котеджі. І поруч річка, і підйом в гори такий нормальний, що можна було з дітьми собі гуляти. Тож ми залишились дуже задоволені.
Ось такий був наш вид з вікна:
Зображення
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Карпати

Повідомлення nelly » 16 жовтня 2016, 22:01

Там дужe гарно, ми минулого року тцди ходили на річці торчали, якось так романтично там.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Карпати

Повідомлення erinaceus » 23 лютого 2017, 15:11

Хтось може на днях був в Буковелі? Як там зараз погода? Кататись ще нормально?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Карпати

Повідомлення flower » 23 лютого 2017, 15:47

erinaceus на вихідних були. Супер!
Взагалі то кататись там можна до квітня нормально. В них там гарне розміщення, траси гарно затрамбовані і плюс є ще пушки. Єдине, дорого. Гроші друть тепер на кожному кроці. Парковки поробили платні. З машини легковушки 50 грн, з буса 100. І навіть якщо ти виїхав на пару хвилин і заїзджаєш знов на ту ж парковку, знову плати. Ми там (і то по скромному) лишили за день десь 4 тисячі не менше (суто наша сім'я). Вчити Вероніку кататись вирішили в іншому місці, найняли інструктора і дитина тепер літає.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Карпати

Повідомлення erinaceus » 23 лютого 2017, 16:57

Просто так різко потепліло, дощі передають. От і думаю, чи траси будуть нормальні...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Карпати

Повідомлення nelly » 18 квітня 2017, 22:23

Мене вжe тягнe на пригоди ::Р:
Хочeмо з чоловіком цього літа на Говeрлу. Хтось ходив туди бeз eкскурсіі? Можна туди якось доіхати і самому йти чи трe супроводжуючих. Ану розкажіть хто більшe в курсі :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Карпати

Повідомлення taranjka » 18 квітня 2017, 23:24

nelly Говерла найбільш протоптаний маршрут) там заблудитися напевне не реально - все в помітках і прапорцях :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Карпати

Повідомлення кcuxa » 19 квітня 2017, 18:48

там різні маршрути позначені різними кольоровими прапорцями.Людей багато йдуть тому заблудитися просто нереально. Влітку можна, а зимою стрьомно. Є могили екстремалів, які заблудилися і їх замело (розповідали, що так справляли день закоханих).
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей