Глобальні оголошення!



Мандруємо Україною

Модератор: taranjka

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення nelly » 21 березня 2017, 09:24

є такий клуб мандрівиків Слід вони є у ФБ, а автобус замовлять як хочeтe.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення nadusha » 22 березня 2017, 13:54

Обіцяла я колись відписатися про Асканію-Нову. Обіцянка-цяцянка, одним словом я забула. Виправляюсь.
Асканія-Нова була нам по дорозі додому з моря (з Генічеської горки). Це була моя така невелика мрія. Здійсненню мрії могла завадити ДОРОГА, точніше те, що не дуже можна назвати дорогою. По порядку. Минули вказівник, повернули до заповідника. Їдем-їдем, а заповідника нема... Довкола прекрасний степ, пташки заливаються, сонце пече, а чоловік починає "переживати" за машину, бо дорога ой-ой-ой. Вже думали, що не туди звернули, але орел на стовпі гласив, що вас вітає Асканія-Нова. До родичів, які були в заповіднику дозвонитися не змогли, щоб уточнити дорогу. Напруга зростала... Від повороту з вказівником ще, здається кілометрів 50 їхати по страшній дорозі, але довкола така краса... Доїхали (під бурчання мотора і ще декого).
Про зоопарк - ДУЖЕ вразив. Велика територія, багато тварин, достатньо місця, КРАСИВО. Контраст - їдеш рівним сухим степом, а потрапляєш в оазис, де море квітів, дерев, птахів, звірів і... вода! По території вільно ходять павичі, можна годувати. Вразило, що коли хотіли погодувати водоплавних птахів, то їх відігнали наглі риби, які мало з води не вискакували. Ми приїхали ближче до обіду, то деякі тварини вже поховались від спеки. Краще їхати з самого ранечку, там є багато оголошень про ночівлю. Навпроти зоопарку - чудесний величезний дендропарк. Я б на наступний раз їхала з ночівлею, щоб обдивитися все без поспіху. І ще б хотіла екскурсію-виїзд у степ, щоб поспостерігати за тваринами на волі. Трохи фото накидаю пізніше, бо той хостинг, що я використовувала раніше не пропускає комп.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Natalinda » 23 березня 2017, 00:51

Асканія цe дужe круто! Ми тeж були. Чоловік кажe, що як син підростe, то обовязко поідeмо щe раз, щоб побачити той стeп. Жаль що аж з 12-ти років дітeй пускають.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення nadusha » 23 березня 2017, 10:33

Наталя, то куди - в сам степ не пускають? Навіть в супроводі батьків?
А ще по темі напишу пару слів. Маю прекрасних колег по роботі, які вміють організовувати поїздки з максимально насиченим маршрутом. Я вже їздила з ними маршрутом "Надвірна (руїни замку)- Яремче (вольєрне господарство, музей Карпат, стежка і скелі Довбуша, водоспад Гук, Микуличин, гора Хом'як)" , "Меджибіж (фортеця, дуже красиві краєвиди, музей Голодомору) - Вінниця (музей-садиба Пирогова, зоопарк ) - ставка Гітлера Вервольф - фонтан Рошен у Вінниці". А на день весни і краси їздили на Львівщину, моршрутом "Золочів - Підгірці - Олеськ - Милятин (сірчаний гейзер і озерце) - вечірній Львів (кава, "Криївка")". Дуже добре відпочивається в таких поїздках :dreams:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення vikilandi » 23 березня 2017, 10:40

nadusha а чим їздили? Контакти організаторів можеш дати?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення nadusha » 23 березня 2017, 10:55

Організатори самі учасники-добровольці вчителі історії та математики. Замовляють автобус, прораховують кошторис, складають маршрут. Можу попитати телефони водіїв бусів.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Natalinda » 23 березня 2017, 16:22

Надя, так, в сам спет.
Чоловік готовий був писати заяву якусь типу під свою відповідальність)))) Усміхнулися і сказали що будуть нас раді бачити через кілька років)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення nadusha » 24 березня 2017, 11:41

Оце дорога до Асканії-Нової
ЗображенняЗображення
Працівники заповідника теж не в захваті від дороги і від обурених автомобілістів, тому таке оголошення перед касою
ЗображенняЗображення
Територія зоопарку
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
А це вже дендропарк
ЗображенняЗображення
Всі кущики і дерева підписані
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення TYulia » 31 березня 2017, 22:51

А хто їздив колись в долину тюльпанів десь біля Чернівців?
Бачу то десь в 20-х числах квітня треба їхати. Чи дійсно воно там вражаюче чи не дуже?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Marichka » 01 квітня 2017, 11:49

Вчора 6ула в Ду6но.
Знаєте,там такий класний замок і місто мені дуже сподо6алось,чистенько.
Можна підчитати со6і і їхати.
Замок там відчинений,правда,до 17 год.Ми мало 6ули,6ез екскурсовода,6о вже зачинявся.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей