Глобальні оголошення!



Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Модератор: taranjka

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення lore1ei » 06 липня 2011, 11:10

Oksana, я Крапці скидала в ПП номер одного чоловіка в Яремчі, де ми відпочивали років 4 підряд, правда вже 2 роки не були там, і незнаю чи його номер змінився. Ти спишись з нею, може вона дзвонила до нього.
Хата в нього як ти хочеш, є де спати, душ є, готовити можна, річка зразу, недалечко гора Маковиця.
Хазяїни дуже класні!
Навіть фото потім знайду то закину.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення Mary Awa » 11 липня 2011, 14:30

mari написав:Більшість своїх поїздок я провела по дорозі в Тезе та на зустріч молоді з Папою, де ми могли за 1 поїздку оглянути до 5 країн

Я також :) Можливо ми знайомі ? :? Хоча Тезе організовує зустрічі молоді великих обємів :) Памятаю Гамбург - 60 000 молоді із цілої Європи!
Mary Awa Офлайн


 

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення mari » 11 липня 2011, 14:35

В Гамбурзі я не була.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення Mary Awa » 11 липня 2011, 14:46

mari написав:В Гамбурзі я не була.

Зустрічі в Парижі чи в Ліссабоні? А в самому Тезе влітку?
Mary Awa Офлайн


 

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Oksana » 25 липня 2011, 14:55

І так, були ми в Карпатах :) Приїхали не просто задоволені, а ДУУУЖЕ задоволені!!! Відпочивали біля Яремче (це навіть ще відноситься до Яремче, але станція поїзда називається Ямна), по рекомендації Лілі - лоралей (за що ВЕЛИЧЕЗНЕ_ВЕДИЧЕЗНЕ спасибі). Подзвонили по тому телефону, і домовились з людиною про свій приїзд. Виїхати в той день, коли запланували не вийшло, ранком доня затемпературила, виїзд перенесли на два дня. Людей попередили, що затримуємось. Через два дня виїхали, в тих людей з якими домовлялись всі місця були зайняті, але вони домовились за місце нам у сусідів (попередньо вони нас попереджели про можливий такий варіант, ми були не проти).
Двір, там де ми відпочивали, величезний. Дві качельки, одна маленька, низенька для дітей, одна лавочка-гойдалка. В господині були кізочка і козеня, кури і песик. Діти тішились їм всім неймовірно. Щовечера нам давали пів літри козячого молочка, при чому грошей за це з нас так і не взяли, господиня категорично відмовилась брати гроші за молоко (а також за яйця). Зразу за виходом з подвіря була річка Прут, а в неї впадала невеличкий гірський потічок. От в тому потічку ми по пів дня сиділи (дітей неможливо було звідти забрати) :) , ловили сачком рибку, а потім її назад відпускали. Водичка деколи була досить прохолодна, деколи досить тепла, але ми ні разу не зашмаркались і не закашлялись. Вигляд з вікна кімнати взагалі був неперевершений, одні гори, і качельки в дворі, що було зручно, завжди бачили дітей, якщо потрібно було за чимось піднятись. Душ, ванна, все як вдома, на першому поверсі (ми жили на другому), кухня окрема (в господарів своя). Платили 40 грн в сутку, за дітей грошей не брали взагалі. Мали двохкімнату кімнату (вибачте що масло масляне :oops: ), з 2 величезними ліжками і двома півторачними, а також триляжом, шафою, кріслами і тумбочкою. Весь другий поверх господарі здають, але нам неймовірно пощастило, на весь період ми були абсолютно самі :) Як ми виїжджали вже, то мало приїхати 20 чоловік :) Їли на дворі, є спеціально облаштоване місце під накриттям, є мангал. Господарі дуже чесні і привітні люди.
Їздили в Ворохту, під Говерлу, на Буковель, вилізали на Маківку, гуляли по Яремче, годували оленів, і були на водоспаді Гук і в Яремче на водоспаді, збирали чорницю прямо з кущів :) . Загалом відпочинок виявився дууууже активним, і додому їхати просто не хотілось :( Привезли собі трохи карпатської чорниці, і білих грибів :) Домовились з господинею, що якщо восени буде гарний урожай грибів, то вона нам передзвонить, і ми приїдемо на вихідні, підемо з ними в ліс збирати :)
Вроді все написала, може трохи сумбурно, вибачайте :) Якщо щось, питайтесь :)
Хто є в однокласниках, там в мене є багато фоток, бо незнаю коли доберусь тут ще викласти ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Oksana » 25 липня 2011, 15:33

Забула ще розказати, що тепер я вмію готувати банош :) Перед нашим відїздом господиня варила банош з грибною підливкою і вгостила нас :) А коли готувала, то покликала мене, щоб я бачила весь процес, і могла вдома приготувати також. Вариться досить легко, правда потребує багато сметани. Але в мене чоловік його "уліпьотує" за оба вуха ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Oksana » 26 липня 2011, 16:01

Буковель, то було саме дальше, десь 35 км. До Ворохти десь 25, водоспад Гук взагалі недалечко, Яремче 5 хв їзди, до водоспаду в Яремче ми ходили пішки, Маківка через дорогу, але карапкатись трохи тре, якщо з дітьми, без то не важко напевно було б, ае ми і з дітьми викарабкались ;-) Говерла недалеко від Ворохти. Олені в Яремче ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Yummy mummy » 26 липня 2011, 23:46

Oksana І мені будь-ласочка дайте контакти до тих людей і якщо можна фоточки ,бо ми на слідуючий тиждень збираємося :) ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення krapk@ » 14 серпня 2011, 18:19

Yummy mummy ауу ти вже є??? Як там відпочинок?? Розказуй давай!!! Бо вже 23 ми маємо їхати. А ці господарі що Оксана дала зайняті (каже має бути 12 чоловік 27 тобто всі вихідні), і вже кажуть 50 грн.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Marta » 15 серпня 2011, 00:54

Ми їдемо завтра на тиждень теж в Яремче, трохи за більшу ціну((, але нічого, мене дуже цікавить, де саме ті олені і де Ведмежа гора, так що, Оксанка, чекай дзвінка)
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість