Глобальні оголошення!



Збираємо валізку!

Модератор: taranjka

Збираємо валізку!

Повідомлення mira » 12 квітня 2010, 10:23

Їдете на 3 дні і на тиждень. Що візьмете? Як правильно взяти небагато але потрібних речей? Секрети? За скільки можете зібратись?
mira Офлайн


 

Re: Збираємо валізку!

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2010, 21:39

багато грошей, гиггг :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Збираємо валізку!

Повідомлення гра з вогнем » 12 квітня 2010, 21:46

у мене це залежить від того як часто я їжджу.
коли жила, практично в дорозі, то збиралася за півгодини, на тиждень - маленька сумочка.
а зараз вже який рік дома, то навіть на півдня - чи не валізу збираю. через дурне - а раптом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збираємо валізку!

Повідомлення alenka » 13 квітня 2010, 14:31

І я теж завжди намагаюся обдумати всі "а раптом", але тепер їздимо машиною, тому про кількість речей не переживаю. А ще завжди, навіть їдучи машиною, беру із собою гроші на зворотню дорогу, легкий ремонт машини, і на зайвий день, на той же всякий випадок :).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Збираємо валізку!

Повідомлення мешканка » 13 квітня 2010, 14:46

Ось цікава стаття на задану тему:

Отже, що взяти з собою в дорогу? | +
Для максимального комфорту в автобусі, у вашому багажі обов'язково повинна бути невелика подушечка (найзручніше надувна у формі півмісяця). У прохолодне час року не забудьте взяти плед.

Взуття має бути зручна, так як доведеться дуже багато ходити пішки. Для прохолодних вечорів варто захопити теплі речі, для негоди -парасольку. Взимку - головний убір, влітку - сонцезахисні окуляри. Адже, як кажуть скандинави: "Немає поганої погоди, є лише невміння правильно до неї пристосовуватися".

Для прийняття душу в готелі необхідно взяти гумові тапки. Слід також врахувати те, що мило і рушники, як правило, присутні у всіх готельних номерах, а ось праска, фен і шампунь видаються далеко не у всіх готелях. Щоправда, власне рушник та купальний костюм знадобляться вам в тому випадку, якщо в програмі вашого туру є відвідування купалень або аквапарків.
Звісно, косметичка із засобами особистої гігієни, всі необхідні документи.
Перед поїздкою обов'язково напишіть свою індивідуальну аптечку з ліками, якими ви зазвичай користуєтеся. Дуже в нагоді також вологі серветки для рук.

У жарку пору року рекомендуємо взяти улюблені прохолодні напої - мінеральну воду, соки - на весь маршрут (5-10 літрів на людину), так як за кордоном вони значно дорожче.

Посуд найкраще взяти легкий. одноразовий. Щоб у номері ви могли перекусити і випити гарячого чаю, згодиться або кип'ятильник, або невеликий електричний чайник (на 1-1,5 літра).

Не забудьте всі свої зарядні пристрої для мобільних телефонів та фотоапаратів, а також запасні фотоплівки, касети, флеш-карти і батарейки (при необхідності), а також плеєр, записну книжку й ручку. Якщо візьмете ще одну невелику сумку - у вас не виникне проблем з розміщенням численних покупок і сувенірів.

А, головне - не забудьте гроші. На особисті потреби (не рахуючи факультативних екскурсій, які краще заздалегідь включити в суму витрат) рекомендується мати при собі мінімум 100 євро на людину в Східній Європі і мінімум 300 євро - у Західній.

І спробуйте, все-таки, взяти з собою в дорогу якомога менше зайвих речей (це вже відноситься в основному до нас, представницям прекрасної статі), інакше нескінченні переселення з готелю в готель перетворять вашу поїздку в кошмарні сон.

Що взяти з собою в автобус?

Візьміть з собою в дорогу подушку, вологі серветки, деякі продукти, пляшку води, журнал чи книгу, змінні тапочки, теплі шкарпетки - для холодної пори року, окуляри.

До речі, для тривалих переїздів краще вибрати одяг з натуральних тканин, щоб не тиснув і не мнувся.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Відпочинок- не забути!

Повідомлення mari » 07 червня 2010, 10:16

Їдучи у відпустку ...

Перш ніж поїхати відпочивати, підготуйте квартиру до вашої тривалої відсутності.

Для цього скористайтеся нашими підказками.

• закрийте крани з гарячою і холодною водою, а також газ, щоб уникнути виникнення непередбачених ситуацій.

• Всі електроприлади відключіть від мережі. Якщо в холодильнику не передбачена функція «відпустку», його краще вимкнути, попередньо розморозивши. Дверцята не закривайте, щоб не було неприємного запаху.

• У посудомийній машині проведіть один цикл миття без посуду. Потім відключіть водопостачання і залиште двері приладу прочиненими.

• Полийте кімнатні рослини. Якщо їдете на тривалий час, доручіть кому-небудь догляд за ними або придбайте систему для поливу.

• На телефоні ввімкніть автовідповідач або функцію переадресації дзвінків.

• Винесіть сміття та зробіть вологе прибирання.

• Закрийте всі вікна і кватирки, а також двері, що ведуть на балкон.

• Про всяк випадок залиште запасний ключ родичам або друзям і дайте свій номер мобільного телефону сусідам.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Відпочинок- не забути!

Повідомлення Naya » 03 серпня 2010, 14:02

Їдучи на відпочинок "дикунами", себто з палаткою, казанком і т.д, що необхідно з собою взяти?
Що є самим необхідним, без чого не обійтися?
Що може бути лишнім?
Діліться секретами!!!
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Відпочинок- не забути!

Повідомлення mala-karta » 03 серпня 2010, 22:42

сухий спирт, якщо буде дощ і не вдасться вогнище розпалити.
Пальник з газовим балончиком - можна буде в любий час організувати гарячий чай, та і їсти на 3 зварити - запросто.

Аптечка (я завжди забуваю за неї)

Купальник :) - якщо на матрас (з дитьом то полюбе матрас буде)

Якщо ви машиною - сміливо бери одягу скільки хоч, краще забагато, ніж сидіти з дитьом в мокрому. Мені тільки за пару місяців регулярних поїздок вдалося вирахувати оптимальний набір одежок в залежності від місця, пори року і часу на який їду.

Креми від сонця - хімія не хімія, за тиждень ніц не станеться, а спалити дитя не хочеться. Щось від комарів, але тут не пораджу - ніколи не брала, але з дитям щось би взяла.

Решта все стандарте - посуд, спальники/каремати, одяг, продукти, ножик, сокирка.


А, ще така хитрість - крупи ми возили у пляшках - легше розмістити, не треба видумувати, чим зав'язати.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Відпочинок- не забути!

Повідомлення Natalinda » 04 серпня 2010, 01:20

Нам часто щастить на місця де неможливо дрова знайти. Як маєте як і як плануєте кострик то взнайте чи є там дрова, як нє тащіть щось з собою.

Я як їду на пару днів то все беру з собою шампуні всякі, ніколи практично голови ніде не мию, завжди з мене і моїх шампунів ржуть, але я все одно їх завжди беру. Коротше це зайве.

На рахунок аптечки. Може то вже всі знають, але я от тільки тиждень тому таке купила. Перекис водню і зеленка в маркерах. Дорого, зате як на мене зручно.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відпочинок- не забути!

Повідомлення Naya » 04 серпня 2010, 10:27

Ну, про аптечку я знаю. Спакувала в неї: активоване вугілля, вата, бинт, зеленка, йод, перекись водню, жаропонижуюче, обезболююче, судокрем від опіків, чіковську занзу від комарів http://www.chicco.com.ua/code-01874.40.html, хлорофіліпт-спрей, но-соль, термометр. Чоловік каже, що я цілу аптеку беру.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість