Глобальні оголошення!



Європа. Поради кращих місць

Модератор: taranjka

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення mari » 21 квітня 2013, 09:59

ІТАЛІЯ- чарівна, тепла і цікава країна.

РИМ-одне з самих красивих міст, в якому навіть не на 1 місяць є що подивитись і відчути його життя і подих.
Рим - єдине місто з тисяч існуючих отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, ним захоплювалися!
ВСІ дороги ведуть в РИМ!
Рим - це фонтани, монументальні мости, стародавні акведуки і римські порти. Фонтани і вода - візитна картка Вічного міста.
Зображеннялистопад 2008
Вразило мене своєю історією, втомленими моїми ногами, вуличками, автобусами, духом релігії і красою неба яке якщо вийти на терасу так низько, немов би в тебе на голові.

Відомі місця:
Пьяцца Навона
Одна з найкрасивіших площ світу і ідеальне місце, щоб перейнятися духом міста, затишно влаштуватися в одному з численних кафе на площі, спостерігаючи за художниками, музикантами, мімами і трьома прекрасними фонтанами великого Берніні - фонтан Чотирьох Рік, фонтан Нептуна і Мавра.Площа має форму овалу.

Кампо ді Фьорі

Кампо ді Фьорі та її околиці зіткані з кривих,вуличок з мальовничими арками, де ховаються справжні дива.
Ренесансні палаци із привабливими двориками, охоронювані пильними портьє.
Якщо побродити тут неквапливо, уважно дивлячись по сторонах, можна наткнутися на що завгодно.
Купуємо свіже прошутто, моцарелу, оливки і тут же все це з апетитом з'їдаємо біля ніг Джордано Бруно

найкрасивіший замок у Римі - замок Св. Ангела!

Пантеон.
Зовні - типовий давньоримський храм, йому вдалося дожити майже в незмінному вигляді до епохи Відродження, храм діючий, є могила Рафаеля.
Зображення
Фонтан Треві вражає своєю красою і масштабом.
Він живить 3 тис. фонтанів міста, і з усіх них можна пити воду, втім, як і з крана. Існує традиція кидати монетку у фонтан через праве плече. Кинете одну - знову приїдете, дві - чекайте романтичне побачення, три - до весілля, чотири - до багатства:)))))))(щось я не пам"ятаю скільки я кинула)
Останнє збувається точно, в усякому разі, для комунальних служб Риму. Щотижня вони виловлюють близько € 10 тис.
Навпаки фонтану знаходиться Желатерія з найсмачнішим у світі морозивом і вражаючим уяву асортиментом.

парк і вілла Боргезе
У теплу пору року тут приємно полежати на траві, подихати чистим і корисним повітрям і набратися сил.
Парк дуже великий, можна взяти напрокат велосипеди, ролики, човни , в численних кіосках можна купити піцу, бутерброди і напої, щоб перекусити, а в саду вілли є невеликий відкритий кінотеатр.

Колізей - дуже велика триярусна арена вельми лаконічного змісту (у результаті безконтрольного грабежу і землетрусів).
Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття!
Протягом багатьох століть місцеві жителі без докорів совісті розбирали стародавні камені і брили для власного будівництва. А де нині мармурові статуї, що прикрашали арочні отвори, навряд чи хтось знає.
Дивитися краще ввечері, в ілюмінації і лише зовні

Ватікан - окрема держава, зі своїм монетним двором, поштою, телеграфом, телефоном, радіоканалом, газетою, швейцарськими гвардійцями, і білою лінією-кордоном, окресленої на бруківці, яку рідко хто помічає.

Площа Святого Петра з колонадами, прикрашеними майже живими 162-ма статуями Берніні - головна площа Ватикану і, мабуть, найбільш відвідувана площа у світі.

Сам собор Святого Петра позбавляє дару мови своїм масштабом, величчю і красою. Щоб потрапити всередину, доведеться пристойно постояти в черзі. Але воно того варте! Тут живе Пьєта - скульптура Діви Марії з Ісусом на руках і Сикстинська капела Мікеланджело, а в підземній галереї, Ангел роботи Берніні.

купол собору Св. Петра
звідси відкривається приголомшливий вид на Ватикан і Рим. А по-друге, тут знаходиться одне з чотирьох поштових відділень Ватикану.
Откритка з видами Риму та поштовою маркою Ватикану, яка прийшла поштою, викличе чимало теплих відчуттів і дитячих захоплень. Листівка коштує від 50 центів до € 1, марка - 56 центів.

церква Санта Марія ін Трастевере
Вже в III столітті тут була церква, в IV її розширили, в XI - перебудували, а в XII і XIII - прикрасили мозаїкою: Христос на золотому тлі в оточенні святих і сцени життя Діви Марії. А ще в базиліці знаходяться твори мистецтва античності, ранньохристиянського і середньовічного періодов.

Катакомби - це підземні кладовища. Найзнаменитіші в Римі - це катакомби св. Калліста і св. Себастьяна.
Я там була, досить цікаво.

Santa Maria della Concezione - цe церква капуцинів, яка присвячена Діві Марії. Вона також має назву як Санта Марія Іммаколата (Богоматір Непорочна). Замість того, щоб просто ховати залишки своїх мертвих братів, ченці прикрашають стіни склепу їх кістками. черепи чотирьох тисяч чернець ордену висять на стінах і стелі нагадуючи що ми всі смертні і всі перетворимся в порох, лише душа житиме вічно. Вражає, хоч далеко не всім подобається. Запаху не має.
Зображення

Житло. Готелі, хостели, квартири- найкраще на Пьяца Навона, Кампо ді Фьорі та околиці.
Подешевше теж є - у нових районах або в передмісті Риму, що спричинить за собою витрату грошей і часу на проїзд.
Є ще заїжджий двір монастирів. Ціна стартує від € 18-20 з особи за ніч, але при цьому доведеться дотримуватися суворого режиму.Після 22.00 турбувати не можна своїм приходом. І якщо ви їдете з дітьми чи чоловіком то в монастирі як правило не допускаються особи протилежної статі і діти(бо останні шумлять).

Транспорт. Добиратись з аееропорту карще попередньо забронювавши трансфер. Метро в Римі маленьке, всього дві короткі гілки, і зовсім незручне.Тому усі їздять або машинами або громадським транспортом. Досить непросто зорієнтуватись на що вам сісти і в який бік.

В Італії люблять надурити і красти, тому слід бути дуже обережними, особливо в музеях.

Поїсти можна всюди. Мої улюблені: піца Маргаріта (як казав один майстер піци в них сьогодні, завтра і завжди Маргаріта), паста(макарони тобто)
Середня ціна за спагеті або пасту становить € 7, піца - € 12. Обід в ресторані обійдеться дорожче - від € 35.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення okcana » 07 червня 2013, 19:49

Дівчата, чула про тури вихідного дня, наприклад Польща-Чехія-Німеччина, хто так іздив, поділіться відгуками...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення nelly » 07 червня 2013, 22:04

Скажу зі свого не великого досвіду, що три країни за три дні-це занадто- ДОРОГА ДУЖЕ ВТОМЛЮЄ, Якщо Польща-Чехія , то ще думайте, а на більше... :confused:
Я була декілька років назад на травневі свята Будапешт-Братислава_Відень-Егер. То більше їздили ніж бачили, інформація яку розказують не фіксується, бо лиш з автобуса 10хв і екскурсія зразу. Тривалі переїзди теж дуже вимучували. Звичайно, що подорож завжди кльово і мені теж багато чого сподобалося, але на одну країну треба хоча б 2 дні ( як на мене). Не відношуся до категорії надто вибагливих туристів. :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Dribchuk » 07 червня 2013, 22:11

Я теж багатенько де подорожувала, майже по всій Європі крім Великобританії і Іспанії. Дуже мені сподобалася Австрія, особливо засніжені гори влітку - красота, шкода не маю фото бо тоді ще цифрового фотіка не мала. :=):
Потім якось була в Ніцці і Каннах. Там теж краса неймовірна, недавно то все дуже яскраво згадувала дивлячися Холостяка. :hi:
Париж і Венеція мені не дуже сподобалися, може тому що там величезний наплив туристів і бруднувато. Польща - часто бувала і напевне найбільше люблю Краків. Якийсь він мені вже майже рідний став на ті часи.
А тепер сиджу з малечею і думаю коли то я знов вирвуся в мандри? :dreams:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення erinaceus » 24 січня 2018, 13:16

Хтось їздив у квіткові тури в Голландію? Які враження?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Emiliya22 » 17 вересня 2018, 17:09

Хто не був в Берліні, ця історія для вас. :wink: Ми цього літа відпочивали з моєю старшою донькою в Європі. Були в самому центрі Німеччини. Гостювали у своїх друзів. Вони запросили нас якраз на свою відпустку. Там ми познайомились з гідом Євгенією, знайшли її на сайті перед від`їздом -
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
З нею обходили всі пам`ятки культури, музеї, які були нею запропоновані. І були в захваті. :impossible: Найбільше здивувала поїздкка в Королівський Потсдам та Дрезден. Потім відпочивали у парку Великий Тіргартен. Там брали напрокат велосипеди і мандрували. Все було дуже цікаво і, головне, емоційно... Всім раджу Берлін. Там навіть з маленькими дітьми ви зможете відпочити і насолодитися гарними краєвидами. :love:
Emiliya22 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 вересня 2018, 16:58
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 3

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Бизонка » 17 вересня 2019, 18:55

Посоветуйте интересный тур по Италии
Бизонка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 30 січня 2019, 22:49
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Familika » 17 вересня 2019, 18:59

Мне очень понравилась идея гастрономического винного тура по Италии. Если мужа уговорю, то полетим в отпуске. Программа составлена довольно интересно. Не люблю скучный отдых и банальное валяние на пляже.
Familika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2018, 16:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Navsegda » 17 вересня 2019, 19:19

Очень интересно и мир увидеть и удовольствие получить? А цена такого тура?
Navsegda Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 26
З нами з: 28 вересня 2016, 15:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Marty » 20 червня 2021, 11:20

Очень интересно и мир увидеть и удовольствие получить? А цена такого тура?
Marty Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 22 березня 2021, 14:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron