Глобальні оголошення!



Намет. Як обрати?

Модератор: taranjka

Re: Намет. Як обрати?

Повідомлення alenka » 18 березня 2012, 15:29

Хеппімама, то які ти американські вибрала?
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Намет. Як обрати?

Повідомлення happymami » 19 березня 2012, 02:22

Сорі, обіцялася і просто руки не доходили всі закладки перерити. Так от. Вичитала найпозитивніші відгуки на всіх туристичних форумах РОсії та України про найлегшу по вазі (шо для мене суттєво), найпросторнішу, дуже вітростійкий намет MSR MUTHA HUBBA/MSR Hubba HP Green/MSR Mutha Hubba HP. Найкраще відгукуються про MSR Mutha Hubba HP.
Єдиною проблемою для себе бачу лише те, що більшість з них зроблена так, шо внутрішній намет - повністю з антимоскітної сітки. Я боюся холоду, тому мене такий варіант напрягає. Є, щоправда, такі моделі, де антимоскітна сітка, то лише дах внутрішнього намету. Але на всіх аукціонах продають саме таку, яка мені не підходить :dash:
| +
3 места
Вес полный: 3090 гр (1,03 кг на человека)
Размеры внутренней палатки: 210х170х120см
Два входа, два средних тамбура
Зображення Зображення


А ось внутрішній тент в деяких моделей MSR Mutha Hubba HP, коли антимоскітна сітка лише зверху. Кажуть, присутність тієї сітки не впливає на кількість тепла в наметі (тобто не холодно, не задуває, а навпаки - добре вентилює тепле повітря всередині намету. Пишуть, що всередині в ній дуже багато місця, бо стінки йдуть максимально вертикально. Відповідно, хоч по ширині вона така, як більшість стандартних трійок, але високі прямовисні стінки грають чималу роль.
| +
Зображення

Щоправда, ціна на неї коливається в межах 3-6 тисяч (в залежності від кількості місць та кількості сітки на внутрішній палатці). Тому я ще вагаюся. Але ідеальним варіантом для себе бачу її, хоч вона і без зовнішнього тамбура, який я так абажаю. Думаю, з великою кіькістю місця всередині, мені відсутність тамбура можна пережити.
Підкупила в цьому наметі мене легкість (цей намет найлегший з усіх, котрі розраховані на гірські походи). Плюс її вітростійкість в першу чергу! Бо я боюся вітрів. За рахунок специфічного кріплення її називають максимально безпечною для вітрів і навіть снігів. Третє - її просторість при фактично стандартних розмірах.
Я шукала вітростійкий намет, трійку з комфортним проживанням 4-х чоловік, було б бажано 2 входи, бажано бодай з одним тамбуром. Максимально легку, не повністю з сітки. Більше подібних комфортних легких і вітростійких варіантів на ринку наметів практично нема. Є ще тунельні варіанти таких наметів з такими вимогами, но я не впевнена в їхній конкретній вітростійкості і вони потребують конкретних розтяжок. Ну і важчі

Ось. Це про мою мрію. Але є ще для мене дешевша альтернатива - напишу в наступному пості
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Намет. Як обрати?

Повідомлення happymami » 19 березня 2012, 02:46

Значить вітростійка, з двома входами, з тамбуром, не надто важка і дешева трієчка для мене підходить Pinguin Sammit 3. Вартує вона порядка 1800-3 тисячі. Плюс фірма Pinguin заслужила в мене довіру більше ніж стандартні Тера інкогніта, чи Ханнах. Вона якась компактніша, хоча і виглядає тонша. Там специфічна тканина якась.
К-во мест: 3
Конструкция: 2 входа
Размер спальни см.: 220 x 175
Max вес кг.: 4,1
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість