Глобальні оголошення!



Підлога в кухні: яка та чим застелити?

Модератори: олеся, Любов

Підлога в кухні: яка та чим застелити?

Повідомлення taranjka » 05 червня 2013, 14:02

ану скажіть - з практичної точки зору що на кухні практичніше - ламінат чи плитка? я так думаю що плитка, але тоді напевне підлогу бажано утеплити :confused:
в чому недоліки ламінату на кухні?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Підлоги

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 червня 2013, 16:33

Яку тему близьку мені підняли. Робили недавно ремонт, то аж пересварились з чоловіком за ту підлогу. Він хотів на кухню ламінат, а я плитку. Він категорично був проти плитки, бо казав, що то холодно і незатишно. Але я все є перемогла і ми поставили плитку (яка має вигляд дерев"яних дошок, але не про вигляд дана тема, я так розумію). Ясно, що голою дупою сидіти на плитці не будеш, бо тоді таки буде холодно (підігріву в нас під підлогою нема), але я скажу, що ламінат не набагато тепліший. Босими ногами і там, і там холодно. А я ходжу всюди по хаті в шкарпетках і без тапок, то мені і по плитці так нормально.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Підлоги

Повідомлення yasinka » 05 червня 2013, 16:43

В мене на кухні ламінат. По-іншому не виходило : плитку на дерев"яне перекриття не поставиш, а лінолеуму страх як не хотіла. Візуально - красиво. Практично : ламінат має не зовсім гладеньку структуру, а на кухні часто щось капне чи проллється на підлогу. потім так легко підлогу ганчіркою не вимиєш, як плитку. а як ще ті плями трохи підсохнуть, треба губкою драїти. крім того, від розливання-проливання рідин ламінат може розбухнути в місцях стику. в мене доця часто підлогу мочить :dash: , то за 5 міс. в деяких місцях ламінат розбух. але в нас постелений звичайний. може спеціальний для кухні по-іншому себе поводить.
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: Підлоги

Повідомлення nadusha » 05 червня 2013, 17:24

О! І вмене в мріях плитка на підлозі в кухні + підігрів... Розлилось - помила, посушила - і все гуд. Муж противник теплої підлоги (бо дорого), але нарив в Неті про інфрачервону теплу підлогу, то вже трохи призадумався...
В мене зараз паркет+коврик то дуже-дуже непрактично: заляпується коло плитки, віддраюю періодично сама, а перед празником, то чистимо по оголошеннях (теж недешево). Як на мене, то плитка в кухні на підлозі - саме те,що потрібно!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Підлоги

Повідомлення nadusha » 05 червня 2013, 17:29

Отут можна почитати про інфрачервону теплу підлогу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Підлоги

Повідомлення flower » 05 червня 2013, 17:41

В нас плитка і я повністю задоволена. Зимою підлоги теплі, зараз ні :wink: Про ламінат в кухню навіть і не думала як робили ремонти.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Підлоги

Повідомлення TanenRom » 05 червня 2013, 20:31

у нас на кухні також плитка - підігріву немає.
зимою ходжу переважно в носочках, а від весни до пізньої осені боса. дитина також боса бігає, і сидить на плитці в одних трусиках - уже звикла і їй не холодно.
щоо практичності - то дуже практично - щось ляпнуло одразу витер і все, але не знаю як у всіх, але у нас за перших пів року життя купа посуду побилось - тільки щось падає - об плитку розбивається одразу - але то все на щастя :hi: :hi: :hi:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Підлоги

Повідомлення kruana » 05 червня 2013, 20:42

Плитка з підігрівом - дуже зручно. Підігріву від підлоги у зимовий період вистачає для всього приміщення, тож радіатора на кухні немає.
kruana Офлайн


 

Re: Підлоги

Повідомлення ІВАНОЧКА » 02 серпня 2013, 09:18

а в мене на кухні плитка, не слизька, без підігріву і дуже практично. посередині застелила доріжку, щоб коли сидиш за столом ноги не мерзли, а біля плити можна легко все помити як наляпаєш. А в моєї мами на кухні лінолеум, спочатку ніби гарно, але з часом позатирався де часто ходиться і якийсь такий став... бє :nea:
ІВАНОЧКА Офлайн


 

Чим застелити підлогу на кухні?

Повідомлення Tajga » 05 січня 2014, 14:03

Чи ви не застеляєте взагалі? В мене линолеум, а зверху килим. Але бачу, що вже той килим "стомився", треба міняти. Тільки на що? Підкиньте ідею. :confused:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей