Глобальні оголошення!



Прибудова балкона-лоджії

Модератори: олеся, Любов

Прибудова балкона-лоджії

Повідомлення krapk@ » 14 січня 2013, 22:38

Живемо на першому поверсі і от перед вікном таке гарне місце є (в нас там зараз грядочки маленькі в кожного під своїм вікном), що виникла ідея добудуватися. Звичайно великої будови не вийде, але моя кімната і кухня виходять на цю сторону і було б прикольно зробити таку собі лоджію (над моєю кімнатою на 2 поверсі є балкон, а на першому нема ні в кого). Хто знає, чи сам стикався,чи сусіди-родичі робили. Які там треба дозволи (чи можна просто без дозволу але зі штрафом людським) зробити таку добудову. Будинок приватизований крім 2 квартир. Та і чи взагалі варто таке робити.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Прибудова балкона-лоджії

Повідомлення nadusha » 15 січня 2013, 09:19

Мені такі прибудови самій дуже подобаються, але за умови, що вони красиво і грамотно збудовані. Недавно на Київській бачила прибудову, в якій одна частина дуже просіла, аж вікно перекосилось : ( Треба дуже добре обдумати всі будівельні нюанси. Але думаю воно того варте: буде додаткова площа, якесь оновлення житлової площі, перестановка...
Отут є якась інфа
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прибудова балкона-лоджії

Повідомлення nikod » 29 жовтня 2013, 15:12

для мене лоджа, наприклад, це місце де можна відпочити, місце де комфортна мебель і все зроблено для релаксу.
nikod Офлайн


 

Re: Прибудова балкона-лоджії

Повідомлення Lybasha » 13 лютого 2020, 14:20

Мы тоже сейчас занимаемся утеплением балкона чтобы сделать из него полноценную комнату. Обычных теплоизоляционных материалов оказалось недостаточно. Заказали еще одни внутрипольный конвектор от Jaga
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
. По совету специалистов выбрали именно такой конвектор.
Lybasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 19 грудня 2019, 23:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей