Глобальні оголошення!



На що звертати увагу і як вибирати помешкання?

Модератори: олеся, Любов

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення Shalimar » 31 березня 2012, 20:46

Хмык, Мы интернет проводили, стиральную машину устанавливали - никто против не был.
И в гости не наведывались.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення oksa_mal » 01 квітня 2012, 15:13

в нас квартира з меблями і пралка власників, хоча мені вже деякі меблі заважають, бо хотілось би ліжко двохповерхове дітям, а нема де його притулити. Інтернет провели самі, ніяких проблем
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення Lesya » 01 квітня 2012, 15:44

За комуналку різниця невелика, велика за оренду. Тому якщо на тривалий термін - то краще жити як люди і не притісняти себе. В одній кімнаті дитина вже спить, а в іншій ви ще з гостями каву п"єте. Якщо є шанс власного житла за 1-2 роки, то краще потерпіти скромніші умови.
Ми хотіли знімати після весілля, походили, подивилися і вирішили що перетерпимо в батьків пів року. Вийшло майже 2 роки, зате тепер є своє гніздечко.

На ціну впливає все - стан квартири, термін договору (якщо на довго, можна збивати ціну), чи є меблі... І не рекомендую брати, якщо є зайва кімната, куди не можна заходити. Знайомі так знімали, то на них крадіжку повісили, хоч за час перебування власниці за кордоном, вони були треті винаймачі і ні сном ні духом не знали про гроші.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення nikod » 01 листопада 2013, 00:04

oksa_mal написав:в нас квартира з меблями і пралка власників, хоча мені вже деякі меблі заважають, бо хотілось би ліжко двохповерхове дітям, а нема де його притулити. Інтернет провели самі, ніяких проблем

та і не буде проблем, якщо власники нормальні!!
nikod Офлайн


 

Re: На що звертати увагу і як вибирати помешкання?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 листопада 2013, 03:22

Ми жили на трьох найманих квартирах.

Договорів в перших двох не мали, бо якось так виходило, що ті квартири винаймалися до нас нашими знайомими, і все було на чесному слові. Третю ми знайшли по оголошенню, то власник сам наполіг на договорі, та й ми проти не були, звісно.

Погоджуюсь з Таранькою, що з комунальними вигідніше, коли лічильників нема, а прописана лиш одна людина.

Умови у всіх буди посередні, без ремонтів. Тут плюс, як вже згадували, що можна було бити цвяхи, сверлити дзюри і т.д. І ніхто ніколи не мав претензій за пошкоджені меблі чи інше майно, не тому, що ми шкодили, а тому, що речі були не дуже в хорошому стані ще до нас.

Але якось виходило, що всі власники наших винайманих квартир збирали нашою платою на ремонт тих хатів, де ми жили, і останні 2-3 місяці, що ми там жили, нас починали турбувати майстри, які робили заміри, складали будматеріали на купки і т.д., це вже трохи заважало і натякало на скоре виселення, хоча власники казали, що то ще не скоро буде. Але це нас підганяло, і ми йшли звідти раніше, ніж нас про це просили.

А взагалі ми зі всіма власниками жили завжди мирно, ми були хорошими квартирантами і власники в нас теж були нормальні, навідувались вкрай рідко, претензій до нас не мали.

Але от мені цікаво, всі власники завжди буцім не мали в себе ключів від квартири, ключі були наче тільки в нас. Тільки мені якось не віриться, якби я здавала квартиру, я би по-любому мала ще одні ключі про запас в себе.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: На що звертати увагу і як вибирати помешкання?

Повідомлення oksa_mal » 01 листопада 2013, 14:04

TaniaPicaSSo написав:
Але от мені цікаво, всі власники завжди буцім не мали в себе ключів від квартири, ключі були наче тільки в нас. Тільки мені якось не віриться, якби я здавала квартиру, я би по-любому мала ще одні ключі про запас в себе.

нам власники лишили 2 пари ключів, а ми в одному замку поміняли серцевину, щоб було зручніше з середини закривати, :=): так і власники не зайдуть коли нас нема
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Поперед.

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей