Глобальні оголошення!



Порядок

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядок

Повідомлення Тиха » 18 жовтня 2016, 22:44

Коли ще не було дитини, ми з чоловіком прибирали в п'ятницю ввечері. Тоді всі вихідні були дійсно відпочинком. А коли синочок з'явився, то прибирання (те, що з миттям підлоги, ванноі кімнати і т.д) навчились робити за 2год. - поки один гуляє з дитиною, інший прибирає. Відколи переіхали в нову квартиру, прибирати стало ще легше - мало меблів, багато простору, тільки потрібні речі (з іншими попрощались при переізді).Правда, з підлогою в ванній промахнулись- білу плитку хоч двічі на день мий, все одно є якийсь бруд :dash: А взагалі, порівнюю, скільки часу в мене займали хатні спрви, коли я була в декреті і зараз, коли працюю повний день, то різниця величезна. Раніше цілий день щось робила, зараз - максимум година в день.Правда, чоловік трохи допомагає, ну і дитина цілий день в садочку.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Порядок

Повідомлення vikilandi » 19 жовтня 2016, 00:21

А я думала, що це я промахнулась з підлогою у ванній, бо там у нас темно-коричнева, то видно кожну краплю і кожну пилинку. А ось в кухні і прихожій світла плитка, там в порівнянні з ванної значно охайніше виглядає.
А для мене в прибиранні тягарем є миття вікон. Перший рік як засилилисьь, то я навіть клінінгові послуги замовляла. Думалахай післябудовний пил приберуть, а я вже тільки підтримуватимуть чистоту. Але не так склалось як гадалося. Відносини з вікнами у мене не склались. Потім до мене приходила помічниця для миття саме вікон, але вона виявилась зі свідків єгови і я її більше не запрошувала. Минулого року сама чемно мила ці вінка, навіть 29 грудня з гарненьким животиком лазила з драбиною. А цього року сила тільки одне вікно. Всі вікна планую помити як якась із мам приїде і буде цілий день внуків бавити. Головне щоб взуття багато в прихожій не наскладувалось, посуд вчасно сховати і білизну розвісити-поскладати. Меблів ми також маємо мало, тому порохи не дуже назбируються. Раз в тиждень пилосос і якщо дуже треба, то вологе прибирання. Пилососить тільки чоловік, я велетня миючого пилососа не тягаю, а маленького чоловік не поспішає купувати, а я не напрошуюсь дуже. Ось така я нездала москальська газдиня :***:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Natalinda » 19 жовтня 2016, 00:36

vikilandi написав:Потім до мене приходила помічниця для миття саме вікон, але вона виявилась зі свідків єгови і я її більше не запрошувала.

погано помила? чи "навертала на шлях істинний"?

А я дічата не парюся)))))) Весна-літо-осінь - гості в альтанці)))) а зимою нема чого ходити))))) Як була вагітна, то думала що щодня підлогу митиму))))))
Прибираю як маю час і настрій, зустрічаються вони вкрай рідко, і виною цьому часто саме час. Але оскільки наразі в житті пріоритети інші, то нехай весь світ зачекає :***:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порядок

Повідомлення flower » 19 жовтня 2016, 09:15

Я прибирала сама постійно, чоловік мені в тому не допомагав ніколи і не допомагає, він садком і подвір'ям зате займається. Але коли з'явився Матвій, я реально заганялась, була постійно зла на нього і на всіх, що не встигаю нічого зробити. Мене напрягало і нервувало все в хаті. І ми вирішили найти прибиральницю для прибирання будинку раз в тиждень. Коли от треба вікна помити, то додатково ще один день треба кликати її, бо вікон дуже багато, що навіть не кожна за день встигне це осилити. Якраз от хочу на завтра запросити прибиральницю на вікна, пора знімати москітки) Але знаєте що? я то думала, що сама теж буду прибирати, щодня підлоги мити, підтримуватиму чистоту, та де там. Деколи як вона помиє, то так і тиждень не мито, хоть і малий повзає по підлозі. Бо мене хватає лиш на готування їсти і одяг попрати, поскладати ті кучі вічні лахів і попрасувати. І то часом може 2 тижні та гора лежати, я з нею борюся борюся і побороти не можу, бо пару лашків складу, вже нове висохло і туда навалилось)))) Мої переважно привикли раз вдіти щось і в стірку. У мене корзина ніколи пуста не буває, хоча щодня пралька працює, а точніше то щоночі навіть в неділю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порядок

Повідомлення Marichka » 19 жовтня 2016, 09:19

Я думала,що то лиш одяг мордую.Вчора покупались діти,все скинули...І так часто.Мені пів ночі снилось прання :)
Але я по характеру не педант,то трагедії навчилась з того не робити.В спальню часом двері зранку закрию і так аж ввечері заходжу,не всигши застелити і попідкидати.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Порядок

Повідомлення vikilandi » 19 жовтня 2016, 09:36

Natalinda почала брошурки лишати, а в мене з ними різні погляди. я не переконую, а роблю висновки і прощаюсь
. А щодо чистоти миття, то розводи були, але мені подобалося, що вона миє без хімії, тільки тепла вода і оцет
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Порядок

Повідомлення vikilandi » 19 жовтня 2016, 09:55

flower, розкажи про свою помічницю.
Де знайшла? Рекомендації були? Скільки платиш? Погодинно чи від обсягу роботи? Задоволена її роботою?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Порядок

Повідомлення erinaceus » 19 жовтня 2016, 10:21

pan_kotskyy написав:Вичитала в флайледі цікаву думку, що треба прибирати "по чистому", тобто протирати крани, мити сантехніку, холодильник, плиту і т.д. не тоді коли вже дуже треба, а коли ще зовсім чисті, оновити так сказати, тоді і часу на просто протерти чисте йде значно менше ніж віддерти "в'ївшеєся".


Ну я б не сказала... Як на мене, то взагалі клініка, терти по чистому :crazy: Якщо треба попилососити чи помити умивальник, то нема різниці скільки тій пилюці і бруду - 2 дні чи тиждень. Часу і зусиль йде так само.

nelly написав:Я вже навіть собі такий вислів придумала-синдром домогосподарки, коли старша йде в садок до обіду, а я їй розказую, що я за той час маю зробити :dash: а норм мами в цей час на йозі або фітнесі :=):


Я так і роблю. Залишаю весь той бардак і йду на йогу :hi: Чи по справах, гуляти з малим і т.д. Так розслабляє. Як не бачиш того, то воно тебе і не напрягає. А ввечері прийдеш, трохи підкинеш (або і ні) та й менше нервів йде.
В мене теж завжди грандіозні плани на садок. Щоб ніхто не дьоргав: гратися, пити і т.д. Тоді спокійніше щось робити. Але то вихідні, то канікули, то малий захворіє, та й не дуже щось і робиться. Деколи вийде щось грандіозніше прибрати, але так годину-дві поприбираю і все одно йду на йогу :hi:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Порядок

Повідомлення Кокетка » 19 жовтня 2016, 10:36

я така рада що у нас так багато не педантичних мамусь які не зациклюються на прибиранні, десь прочитала що як є малі діти то чисто може бути лиш в цукерниці ( там де лежать цукерки) :wink: я коли йду в гості то мені все одно чи прибрано на глянц, чи домашній повсякденний варіант)) я йду до людини, а не на ревізію) я сама люблю прибирати по настрою.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Порядок

Повідомлення Галина » 19 жовтня 2016, 11:25

Дівчата, а скажіть чим ви на кухні робочу поверхню миєте? Я ото собі вибрала білу, ще й рельєфну. Місяць живемо, а вона вже захляпана чаєм, компотами і відмити дуже важко. Сліди від чаю добре не витираються...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron