Глобальні оголошення!



Порядок

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядок

Повідомлення georginochka » 27 грудня 2011, 15:16

Milichka, зате вже список складено, а це пів роботи :lol: Я свій ще не закінчила :oops:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Порядок

Повідомлення irinka » 27 грудня 2011, 20:54

моя муза прийшла вже сьогодні, я нарешті помила світильники :dance: ніби гора з плеч звалилася. Ще лишилось поміняти постільну білизну :)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Порядок

Повідомлення flower » 27 грудня 2011, 21:12

хі то сьогодні шо всі світильники миють :grin: бо я тоже ше помила і заодно прикрасила в коридорі, він в нас довгий такий на тросі 2 метри певне має, недумала шо буду то робити але сестра посиділа пів годинки з малою :)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порядок

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2011, 22:10

mari написав:МІЙ ТЕЖ категорично ПРОТИ чужої тьотки яка буде лад наводити! Тому й прибираю тільки по суботах, а складаю як прийдеться. Вже примирилась з тим, що нікого таки щоб поміг не буде, Зате як тільки чую інколи при поганому настрої що в нас все не так як має бути- зразу кажу:я не встигаю а більше не має кому. ;-) а ..ще таке чую: ну в комп"ютері ти встигаєш сидіти :P А що- тут встигаю, хоч десь :P
:(


от шкода шо ваші з Мілічкою чоловіки так думають,у мене колись дві жіночки прибирали,я дуже любила їх ,нікого своєю присутністю не напружували ні мене ні чоловіка , ми навпаки раділи коли ті приходили ,настільки приємні люди,правда вони не щодня з ранку до вечора сиділи ,як коли ,раз-два на тиждень ,а ще бувало іноді по кілька годин щоранку ,тому встигали заскучати за ними :) ,і діти їх любили.
просто розумію що пощастило тоді,і не легко буде знов таких знайти,якби я вже зараз була з кимось таким знайома,то навіть і не думала б.Навіть якщо справляєшся і встигаєш ,просто настає інша якість життя без тих домашніх клопотів,які я ненавиджу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Порядок

Повідомлення гра з вогнем » 27 грудня 2011, 22:14

я люблю прибирати
але мій порядок тримається максимум 5 хв, або до повернення дитини зі школи, а 4оловіка з роботи

це мене страшенно дратує, я ображаюся і перестаю прибирати:(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Milichka » 28 грудня 2011, 17:41

Вчора таки почав мій список зменшуватись.

Виприбирала ванну-туалет, не так як завжди - стандартно, а таки генерально - повикидала все лишнє, видраяла плитку, шви між плиткою .... тішуся.

Іду сьогодні кухню до блиска відмивати ))))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порядок

Повідомлення irinka » 28 грудня 2011, 20:59

В мене ще лишилась ванна і туалет :P певно попрошу чоловіка, щоб там прибрав :oops:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Порядок

Повідомлення okcana » 28 грудня 2011, 23:11

Ой, мійпорядок також триває декілька хвилин, донечка швидень ставить все на свої місця, мене це дуже дратує, і вже не хочу прибирати, я така лінива стала!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Порядок

Повідомлення Natalinda » 29 грудня 2011, 03:51

Milichka написав:В нас ще курочки цього літа на будові жили.

Milichka о, знайомі курочки :grin: з птахофабрики певно))) в нас тоже таких пару штук чорнобильських було)))

А потемі дівчата ой то не моя тема і вообше прибирання то не моє(((( і в кого я така вдалася))) ПРавді вікна і світильники майже всі вимиті, завтра все пратиму
Останнім часом пилесошу практично щодня і нікли того не видно((( але в мене ше проблема в тому шо не всі заходячи з надвору вміють розуватися(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порядок

Повідомлення олеся » 29 грудня 2011, 04:01

А мені зараз ліньки прибирати, тільки підлогу пилосошу, та стираю вологою шваброю, бо майстри роблять невеличкий ремонт, але то треба буде завтра-післязавтра всеодно робити то нікуди від мене не втече. Ну хіба щось неймовірне станеться і поможуть мені :niger:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість