Глобальні оголошення!



Дивани!!!

Модератори: олеся, Любов

Дивани!!!

Повідомлення TanenRom » 05 серпня 2011, 23:22

Дівчата здається нашому надувному ліжку настав кінець, тому будемо в терміновому порядку купувати диван.

діліться враженнями про свої дивани, на що впершу чергу звернути увагу, як правильно його обрати???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дивани!!!

Повідомлення Melisa » 05 серпня 2011, 23:47

Найперше, розмір. Визначтеся, скільки диван повинен займати по максимуму. Потім - вигляд (колір, тканина). Ми хотіли звичайну "книжку" без поруччя. походили по базарі. Посиділи на кількох. вирішили. Так як поруччя не було, до такого дивана додають подушки (тверді, як камінь). то вони в нас лиш місце в антресолі займають. Ну, на ножки дивились, на пошиття, тобто шви. Дерево, наповнювач і т.п. нас тоді не цікавили, оскільки був потрібен дешевий варіант. вже 3,5 роки маємо його. :crazy: Спимо, але не висипаємось.
чесно кажучи, мрію про велике ліжко з ортопед. матрацом. :-|
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дивани!!!

Повідомлення Перлинка » 05 серпня 2011, 23:58

TanenRom

я чотирири роки тому також дуже довго вибирала,мені все важко вибирати,бо хочу завжди такого якого не можу собі дозволити ,але оприділились на непоганому варіанті ,і модель найзручніша ,як на мен,е для щоденного спання ,називається єврокнижка

приблизноь щось таке

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


бо ті дивани що мають тіпа розкладушку,яка вперед витягується,лиш для гостей чи десь колись переночувати,а ви ж як не як молоде подружжя ;-)

бачили б ви на що він зараз схожий :omg:

але то я така мама ,просто доця виросла і ніякої шкоди йому не зробила,от я і розлабилась

а малий буквально за останніх два місяці розмалював ручкою розколупав і подер :crazy:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дивани!!!

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 00:19

В нас теж єврокнижка. З ліжком не зрівняти, але якщо нема окремої кімнати-спальні, то такий варіант виручає
Як же я хочу ліжко, особливо французьке :-| Але Хрущову такі бажання робочого класу не сподобалися б :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дивани!!!

Повідомлення Перлинка » 06 серпня 2011, 00:21

oksana.tesliuk
французьке то яке?бо я ще чайник,не цікавилась поки тим питанням
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дивани!!!

Повідомлення happymami » 06 серпня 2011, 00:35

Так, єврокнижка, як на мене, хороший варіант. Бо такі, що розкладаються з гармошки вперед, переважно вкінці стоять на тоненьких ніжках залізних. Тому на край сідати не бажано, шоб ті ніжки не погнути. А вони, зазвичай, довлі таки ніжні. В мене така "гармошка", правда вже десь років 5.
Крім того, не беріть такі. шо мають одну частину (там де голова) підняту. Ну типу гіркою. бо воно ж іде так, що та частина під кутом, а друга састина - пряма. Відповідно якраз десь в районі вашої поясниці воно типу переламується. Може боліти спина. Я на такому дивані спала під час сесії у Франківську. Жах. Так болів хребет шо ужас
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дивани!!!

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 00:52

Перлинка написав:oksana.tesliuk
французьке то яке?бо я ще чайник,не цікавилась поки тим питанням

Декілька разів зупинялася в готелі "Новотель", напр. в Кракові
Вразило, що в номері було два двоспальних (як я тоді подумала) ліжка!!! Вони були квадратні. Ну і ще у них бильце лише в голові і вони реально високі - не сідаєш, а вилазиш :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дивани!!!

Повідомлення TanenRom » 06 серпня 2011, 08:34

Дівчата дякую вам усім за поради :roses:

звичайно, що хочу я двоспальне ліжко, але реально розумію, що воно займе пів кімнати(бо якщо ліжко, то я хочу щоб воно було величезне!!!!).
єврокнижка дійсно гарна ідея, ми з чоловіком на такому спали років з 3 - спина не боліла і він витримав молоде подружжя :oops:

напевне підемо сьогодні дивитись на щось вживу.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дивани!!!

Повідомлення Alisa » 06 серпня 2011, 10:07

Вибирай єврокнижкою з пружинним блоком та обов*язково ортопедичними ламелями .

Ми теж спимо на дивані, бо маємо лише 2 кімнати : одна спальня-вітальня, друга дитяча

Приходить ніч і наш диван перетворюється на велике двоспальне ліжко.

Звісно, я мрію про спальню з великим ліжком та туалетним столиком - але 2 кімнати сувора реальність, що не дозволяє такої розкоші :cry:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Дивани!!!

Повідомлення Любов » 06 серпня 2011, 10:16

TanenRom, а ви не хочете ось такий варіант
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

ліжко шафа також зберігає простір в кімнаті, правда сама не користувалася, але дуже би хотіла :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість