Глобальні оголошення!



Вибираємо матрас

Модератори: олеся, Любов

Re: противопролежневые матрасы

Повідомлення Tikilo » 29 квітня 2019, 15:54

yurec4yk написав:А я вам скажу так:
1. для немовлят - однозначно безпружинний і висоти до 7 см вистачить з головою. Бажано повністю кокосовий, але якщо хочете дешевший, то кокос поролон.
2. Для дітей вагою до 50 кг, на незалежних пружинах немає сенсу брати, вага настільки мала, що його функції не працюватимуть. зазвичай купують бонель + кокос (краще коли кокос з обох боків)
3. для підлітків, якщо вже знаєте, що ваші діти там до повноліття. Незалежні пружини + кокос з обох сторін. Латекс там теж може бути, але не критично.
4. для дорослих. Якщо бюджетний, то пружини бонель і кокос з одного боку. Якщо ціна якість - то незалежні пружини, кокос з обох боків і латекс або ППУ (ППУ-дешевше).

ПС
1. Який би матрац не обрали, не варто його купувати у розрахунку на 20 років. Купіть такий, який не шкода буде викинути за 5-7 років. Бо який би дорогий матрац не був, він все одно зношується і його властивості втрачаються.
2. Матрац бажано купувати двостороннім і періодично перевертати. Чим частіше ви будете перевертати матрац, тим довше він буде вам служити.


дякую!
Tikilo Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 липня 2016, 12:40
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Re: Вибираємо матрас

Повідомлення кульбабка » 01 травня 2019, 16:17

привіт. підкажіть який матрас обрати для дитини 7 років. зайшла в магазин і просто голова крутиться від різноманітності
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Вибираємо матрас

Повідомлення Cleravinn » 17 вересня 2020, 12:07

А мне помимо матраса еще и постельное с одеялом надо, какому отдать предпочтение?
Cleravinn Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 06 червня 2019, 15:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Мальчик

Re: Вибираємо матрас

Повідомлення clocot » 17 вересня 2020, 17:01

Смотрели вот тут
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
? Тут хороший ассортимент именно таких вещей, хороший каталог с кучей вещей. Я когда выбирала подарок для своей подруги, у нее маленький ребенок, и именно в этом интернет магазине нашла много всего интересного. Сразу хочется все купить, потому что все нравится.
clocot Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 03 жовтня 2018, 23:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей