Глобальні оголошення!



Фен-шуй

Модератори: олеся, Любов

Re: Фен-шуй

Повідомлення lore1ei » 15 січня 2011, 14:33

Перлинко, та я ж вище написала, що твоя думка мені давно зрозуміла, але ж тема не лише створена для тебе :)
Знаю, що сперечатись ти любиш, але просто далі вже нема про що.
Мені цікава думка інших, не щоб посперечатись :)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Фен-шуй

Повідомлення Nymydora » 15 січня 2011, 14:47

ДІвчатка, а ви не помітили, що у нас чомусь дискусія про будь-які езотеричні практики перетворюєтсья на розмову про християнство, а хто не з нами, той проти нас?
Я думаю, що якщо тема Фен-шуй, то говоримо про фен-шуй. Висловлюємо думку (це є навіть трохи), ділимося спостереженнями, методами, прийомами. Хто практикує - розповідає враження, хто не практикує - читає, запитує, висловлює свої думки.
А то наша пісня гарна й нова, починаємо її знову: це поганство, і це поганство, і це поганство. А ми християни і ну його все. Звичайно, що християни, ніхто не заперечує. Читаю тему про фен-шуй, а таке враження, що я це все вже бачила... Це мені нагадало анекдот, хоча може не в тему:
У радянські часи вчителька на уроці диктує тему твору:
- Хто мій вчитель, друг і зразок, і чому Ленін.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Фен-шуй

Повідомлення Перлинка » 15 січня 2011, 16:02

Nymydora написав: Висловлюємо думку (це є навіть трохи), ділимося спостереженнями, методами, прийомами. Хто практикує - розповідає враження, хто не практикує - читає, запитує, висловлює свої думки.

Я поділюся :zybu: ,у мене є вітряні дзвіночки,які я купила у відділі фен-шуй з практичною метою лиш для того аби дзвеніли ,щоб з другого поверху було чути що хтось прийшов при відчинених дверях.От щойно прочитала,що насправді ними потрібно користуватись з іншою метою і вішати в інших місцях.Але мені байдуже,бо я використовую їх так як мені потрібно не вкладаючи в їх присутність в моєму домі жодного змісту окрім практичного.

Чи там якась свічка для декору чи аромамасло ,якщо вам просто подобається цей запах.Але якщо в ці речі починає вкладатись сенс ,навіть та сама банальна жаба чи якісь інші амулети,що не кажіть але вони присутні у цій практиці і нікуди від них не дітись.А це вже ворожіння ...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Фен-шуй

Повідомлення happymami » 16 січня 2011, 03:51

мешканка написав:Якщо в домі немає любові то "посунути ліжко" тут аж ніяк не поможе

А тут ще кому як ;-) . От чисто з точки зору психології навіть можу свою думку висловити так:
колилюдина хоче щось змінити в житті, вона або міняє зачіску або... соває меблі))) Тобто, певні зміни приносять нові відчуття, зазвичай відчуття радості через ці зміни. Тому, якшо в сім*ї шось не клеїться, то може й варто крім інших намагань (а інколи й не намагань, бо ж наша ментальність троха така, шо кожен думає лише про своє Я) просто трохи змінити обстановку в кімнаті і жінка стане доброю, веселою, щасливою... Не знаю. як там радять совати меблі по фен-шую, але, думаю, радять там так, шоб максимально організувати робочий (чи відпочинковий) простір. Відповідно, мало того, шо жінка рада бо змінила обстановку. так ше й щаслива, бо змінила її так, шо стало зручніше жити)))))) Тому Мешканко, я ЗА совання ліжок там, де нема порозуміння. Думаю, не 100%, але таки то може бути помічним ;-)

До речі, згадала. що за фен-шуєм, недобре є сидіти спиною до дверей. Ну воно й не дивно. Навіть психологічно то пояснюється просто. Хто хоче підставляти спину непроханим чи й просто гостям? В нас в офісі якось-то всі столи посунули так, шо люди сидять спинами до проходів і дверей, шоб монітори було видно і ніхто не висів в неті. Не знаю, чи має воно якийсь явний звязок, але психологічна напруга в тому приміщенні була. Може тому, шо працівники мусили никатися шоб засісти в аську?..
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Фен-шуй

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 12:29

Я ще з дитинства ,зі школи люблю сидіти лицем до дверей,і так щоб всіх бачити,щоб за спиною в мене нікого не було.
Але в школі ясно що за останньою партою не добре сидіти,я сама не хотіла ,бо починався беспрєдєл,можна робити шо хочеш і ржати з пальця.Деколи оглянусь зі своєї другої парти так сумно позаздрю їм,що вони там веселяться,і далі роблю розумний вигляд та слухаю вчителя.А коли щось не зобовязуєче,то завжди сідаю так як писала вище,і в маршрутці сідаю на останнє сидіння,якщо вільне.А перестановку мені здається добре робити коли тісно,для психологічної зміни атмосфери,а коли все максимально продумано,аби було зручно,то й тягати нічого не треба.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Фен-шуй

Повідомлення мешканка » 16 січня 2011, 12:34

Щодо сувань ліжок і т.д. Я теж дуже люблю змінювати щось в інтер"єрі і, звісно, психологічно воно позитивно впливає на самопочуття...Проте, не думаю, що такі речі то "панацея", а так, щоб покращити настрій...
Для прикладу, в нас в спальні в дверях шафи-купе величезні дзеркала навпроти ліжка... Одна моя подруга, як побачила, сказала що неможна (не пам"ятаю чи то за фен-шуєм чи ні), але що категорично не можна, бо воно "забирає" енергію чи щось таке...Мені, звісно, стало смішно...А я собі думала, чого ж то я така "без енергії" ходжу...а то виявляється через дзеркала :crazy: :crazy: :crazy: (шутка юмора)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Фен-шуй

Повідомлення mavpusya » 16 січня 2011, 12:45

на рахунок дзеркал, то ще моя бабуся нас вчила не спати, особливо дітям, щоби в дзеркалі відбивалось
бо якщо сняться жахи, то потім все частіше снитимуться. дзеркало наче набирається тої енергетики, і доброї і поганої, і може вночі дитинці спати не давати спокійно

і ще бабуся вчила, що під ліжком повинно бути чисто, нічого там не тримати захованого і регулярно протирати, щоб сон був спокійним, по фен-шуй виявляється також такі рекомендації :P

отаке згадалось із українського :)
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Фен-шуй

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 13:37

Так справа не в тому чи китайське чи українське,а справа в тому ,що забобони,і чим більше в них вірити і боятись ,тим більше вони діють у вашому житті.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Фен-шуй

Повідомлення Marta » 16 січня 2011, 14:14

Моя Лізка спить навпроти дзеркала, а під ліжком в неї склад.
Інакше нема як. Також шафа-купе дзеркальна, а складати нема де- то під ліжками коробки.
Нічого, всі спимо нормально, жахи не сняться, колись також в то вірила, то навіть в дзеркалі не відбивалась, а не спала до ранку. Тепер спокійно засинаю- просинаюсь, сни кольорові, висипаюсь, Лізочка теж до ранку спить.
Дійсно, воно діє тільки коли ти в це віриш.
Ну, хіба я відчуваю, що от так мені недобре, то переставлю. Все має викликати позитивні емоції.
Треба просто прислухатись до своїх відчуттів.
Але коли почнеш читати фен-шуй- починаєш заморочуватись, починаєш вірити, і от тут не так, і от то не то, і головою сплю не в ту сторону, а ліжко ніяк не повернути в ту, і лежиш, заснути не можеш, бо віриш, що неправильно спиш, вивертаєшся, щоб було в ту сторону, а воно не завжди получається, бо нема як так поставити ліжко, от і засинаєш з тяжкими думами, і маєш вже психологічний дискомфорт. :zybu:
Хоча, грішки по фен-шую в мене теж є- є "грошове дерево", як живе (вазон), так і неживе маленьке куплене.
І от щоб не було дома ні сквозняків, ні застою, щоб повітря вільно проникало в усі усюди- то я тоже в то вірю, що то добре. Щоб було багато простору, освітлення окремих зон, багато зелені, журчання водички або акваріум- то приносить душевний комфорт.
Щось в тому є, а все тому, що, на мою, думку, є певна енергія. Вона є всюди, все її виділяє, і з цього складається світ. І головне- дозволяти енергії текти, змінюватись, ощищати помешкання, не захламляти, непотрібне викидати, провітрювати, так само і з думками, очищатися, прощати, т.д.
І це не означає, що то не від Бога. Ми ж не переймаємо релігію.
Все, завтра буду прибирати під ліжком..)))
Marta Офлайн


 

Re: Фен-шуй

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 15:11

Речі які не суперечать законам фізики чи інших визнаних наук,я готова приймати,тобто якщо в тебе порохи під ліжком ,або не милась там підлога пів року,то само собою прибравше почнеш вільно дихати ,підніметься настрій і можливо зробиш якийсь хороший вчинок на загальному підйомі.Так само мій чоловік каже,що якщо , наприклад ,чистити зуби лівою рукою,то ліва півкуля мозку краще працює,відповідно це сприяє тому що людина починає нестандартно творчо мислити.
Отже будь які хороші переміни завжди йдуть на користь.
Але якщо треба щось повішати і тільки у вказаному місці,а потім чогось в тієї речі попросити...
Або коли людина каже фен-шуй змінив моє життя,то явно підвисла ,і вже не вона володіє фен-шуєм,а фен-шуй нею.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей